Опубліковано Залишити коментар

Історія виникнення картонних коробок

Історія картонних коробок

Коробки звичний предмет в нашому побуті. Сьогодні нас оточує різноманітність форм, матеріалів коробок. Це коробки круглих, квадратних, індивідуальних, особливих форм. З палітурного картону, цілюлозного, переробленого, дизайнерського картону, мікрогофрокартону. З великою кількістю фурнітури (магніти, люверси, замки, стрічки) і декоративних елементів, з великими можливостями друку, тиснення фольгою, конгревом, Уфлаком і іншими особливостями, які роблю Ваш бренд впізнаваним і передають особливу атмосферу і послання покупцям, клієнтам, партнерам, дорогим і близьким людям. Коробка допомагає упакувати красиві жести і захистити важливе для нас.

Картонні коробки в побуті з’явилися відносно недавно. Перші картонні коробки почали виробляти в США і Європі в кінці 18 століття. Вся робота по нарізці картону виконувалася вручну і перші картонні коробки були круглої і овальної форми. Технологія виробництва не використовувала верстати, а кругла і овальна форма давала можливість практично і зручно гнути картон. Першими, хто розглянув у картонній упаковці гідного партнера і помічника у продажах були парфумери і торговці галантереєю.

Готові коробки в складеному вигляді займали багато місця (як і в наш час). З 1850 бере початок історія самозбірних коробок. Продавець сам для клієнта складав коробку і пакував покупку. Ця кропітка робота займала багато часу.

Перша зручна самозбірних коробка була винайдена в 1879 році власником друкарні в Брукліні Робертом Гейром. Основний профілем друкарні була печатка на пакетах. Проблема на виробництві стала причиною технологічного прориву: металева лінійка друкарського верстата стала робити рівні прорізи в пакетах. Це навело Роберта Гейрана думка про те, що відточені Шампо можна використовувати для вирубки картонних коробок, а тупі для бігування картону і забезпечення рівного згину. Гейр поєднав процес виробництва картонних коробок з друкованим процесом і виробляв до 7 500 коробок в годину. Далі пройшло 7 років, поки упаковку стали застосовувати в широкій торгівлі.

Першим продуктом, упакованим в самозбірних картонну коробку, була «Квакерська вівсянка». Картонна упаковка з успіхом освоювала нові ринки і вийшла за межі парфумерії та галантереї. З того часу картонні коробки поширений вид упаковки і на сьогодняшній день близько 50% всієї упаковки виготовляються з різних видів картону і паперу.

У 1871 р в США був винайдений гофрокартон. Перше його застосування було для перевезення товарів зі скла. І вже через 10 років почався масовий випуск гофрокартону. Це винаходи, які були переломними в просуванні і перевезення товарів. Завдяки цим винаходам компанія “Гудвіл” допомагає своїм клієнтів бути особливими, заявляти про себе за допомогою упаковки, захищати свої продукти, товари і послуги.

На сьогоднішній день вибір матеріалів і їх різновидів істотно збільшився, завдяки вдосконаленню і пошуку способів задоволення споживчого попиту.

5/5 - (10 votes)
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *