Коробки з логотипом

Коробки з логотипом виготовлені на замовлення фото

Коробка з логотипом виготовлена на замовлення – потужний інструмент позиціонування бренду. Компанія «GoodwillPack» виготовить упаковку будь-яких розмірів та конструктивів. Щоб замовити виробництво упаковки з логотипом бренду, ви можете надіслати повідомлення через форму на веб-сайті. Менеджер зв’яжеться з Вами в найкоротші терміни!

Для швидкого зв’язку:

Тел: +38 (067) 233-16-42

Мінімальний тираж за індивідуальними параметрами клієнта від 100 штук! В наявності великий вибір готових штампів і якщо розглядаєте близькі параметри, зможемо виготовити кількість 50 штук. При мінімальному замовленні важливо пам’ятати, що чим менший тираж, тим вища вартість.


Приклади наших робіт


Виготовлені на замовлення коробки з друком логотипа зображення

Коробка з логотипом – імідж компанії

Унікальна упаковка з логотипом – це вітрина Вашого бізнесу. Те, як упакований ваш продукт, покупець бачить перш ніж познайомитися з самим товаром.

Брендовані матеріали – один із основних аспектів успішного маркетингу. Це частина іміджу і перше знайомство клієнта відбувається саме через зовнішній вигляд упаковки. Важливо, щоб пакування було максимально приємним для очей та зручним. При замовленні важливо пам’ятати, що все має бути просто, елегантно та безпечно. Коробка, на якій надрукований логотип, помітніша за просту пакувальну коробку.

Будь-який бренд може надати макет у векторному форматі у кривих та замовити виготовлення картонних боксів з логотипом брендів. Якщо у вас є бачення упаковки, то наші штатні спеціалісти відділу дизайну оперативно допоможуть розробити варіанти відповідно до побажань замовника. Якщо хочете створити унікальне дизайнерське рішення, порекомендуємо професійних дизайнерів, творче бачення яких втілить ваші ідеї в оптимальне пакувальне рішення.Ексклюзивні коробочки на магніті з логотипом фотографія

Подарункова упаковка з логотипом на замовлення

Виготовляємо подарункові коробки для брендів та компаній самозбірні та зібрані руками з логотипом. Вам необхідно вибрати тип коробки (кришка + дно, на магнітній стрічці, табакерка з атласною стрічкою, слайдер або коробка з ручкою, або інший індивідуальний вигляд) та ми виготовимо упаковку за вашими індивідуальними розмірами з друком фірмового логотипу.

За запитом клієнта ми також можемо розробити та виготовити індивідуальний ложемент у коробку на замовлення. Він дозволяє поставити свій продукт і виріб з точною посадкою і вигідно презентувати товар. Також на ложементі можливе зображення логотипів брендів та інших деталей макету чи стилю.

Презентабельна та стильна фірмова упаковка з логотипом від компанії “ГудвіллПак” робить бренд замовника виразним та унікальним.Подарункові коробки з логотипом фото

Виробництво ексклюзивної упаковки

«Гудвіллпак» виготовить для Вас подарункову упаковку з логотипом різних габаритів та конструкцій. Виробляємо:

 • упаковку з палітурного картону з логотипом, кашировані дизайнерським папером, папером з матовою ламінацією, оксамитом, шкірозамінником, гофрована упаковка, крафт папір;
 • ексклюзивні коробочки з логотипом конструкції кришка + подвійне дно, книга на стрічці (атласній, репсовій) та магнітній стрічці, шкатулка, пенал, табакерка, футляр, шкатулка для карток;
 • стандартні, взуттєві, круглі, гардиробні, самозбірні;
 • поліграфічна упаковка з логотипом необхідного розміру (каширована, гофрована);
 • самозбірні зі звичайного та дизайнерського картону;
 • еко з переробленого та гофрокартону з нанесенням логотипів.

Замовляючи виготовлення упаковки з логотипом у компанії Goodwillack дизайнер замовника може підготувати макет таким чином, щоб друк наносився на всі грані коробки всередині та зовні.


За допомогою друкарських машин та майстерності фахівців для виготовлення якісних коробок використовується шовкотрафаретний друк логотипу, офсетний, цифровий та флексодрук на мікрогофрокартоні. Також логотип та деталі макета можуть наноситися тисненням фольгою, уфлаком (лакування), конгревом, сліпим тисненням.

Залежно від цілей та завдань, для яких клієнт виготовляє коробки з картону, можливо наносити зображення під час виготовлення конкретним способом друку або комбінувати різні види.

Для каширування працюємо з крейдованим папером, целюлозним, дизайнерським та переробленим картоном.

Зовнішнє покриття, як правило, глянцева або матова ламінація, захисний лак, софттачламінація, що надає естетичного ефекту та захищає логотипи від зовнішнього впливу.

Яким способом наносити логотип залежить від кількості, дизайну, формату упаковки, матеріалів.

При невеликих та середніх тиражах рекомендуємо наносити зображення тисненням фольгою та шовкотрафаретним друком. Велика кількість вигідно друкувати офсетним способом та флексодруком.

Яким чином наносити зображення та які матеріали використовувати залежить від сукупності завдань, що стоять перед упаковкою: розмір коробки, тиражу виготовлення, матеріалу, дизайну.


Методи нанесення логотипу на коробки


Подарункова упаковка з фірмовим логотипом ГудвиллПак фотография

Етапи створення коробок та друку логотипу

Перед тим, як замовляти виробництво коробок, і на кожному наступному етапі, важливо знати відповідь на запитання: для чого тираж? Який результат хочемо отримати? Яке завдання коробок? Знаючи відповіді на запитання визначаємо:

 • тип коробок (зібрані руками або самозбірні) з нанесенням логотипу;
 • матеріал (палітурний, дизайнерський, цилюлозний чи перероблений картон або тришаровий мікрогофрокартон);
 • форму коробки (табакерка на магніті, з атласними, репсовими стрічками, кришка + дно, слайдер, сірниковий коробок, круглі з палітурного картону; з відкидним верхом, з ручками, 4-х клапанні, обичайки, пенал, з гофрокартону);
 • матеріали для зовнішньої обробки (дизайнерський або крейдований папір, цилюлозний або перероблений картон);
 • ламінація (матова, глянсова, софттач);
 • друк на коробках (залежить від кількості, складності та способу кольору – повнокольоровий чи пантони). Якщо логотип наноситься фольгою тисненням або застосовується конгревне тиснення, то окремо виготовляється кліше . Цей аспект збільшує термін виготовлення та вартість замовлення в цілому;
 • післядрукарська обробка (додаткові вичіски, покриття, елементи декору) як логотипу загалом чи частково, і елементів макета;
 • тираж.

Зазначені параметри формують вартість готового виробу та те, наскільки упаковка зможе виконати поставлене завдання для отримання кінцевого результату.

Ви хочете, щоб ваша друкована упаковка була монохромною, кольоровою або чорно-білою? Вам доступні всі можливості! Ми друкуємо якісні коробки для вас за допомогою цифрового, офсетного, шовкотрафаретного друку. Спосіб відображення кольору Pantone або CMYK. Вибираючи колір для упаковки вашого продукту, ви повинні звернути увагу на значення кольору та які почуття передає Ваша брендована продукція, подарункова коробка з логотипом або коробка для пляшки вина з друком.

Наприклад, червоний символізує пристрасть, вогонь та небезпеку. Червоний колір надає зовнішньому вигляду особливої сили. З червоним кольором добре поєднується контрастний друк логотипів чорним чи білим кольорами.

Синій уособлює спокій, інтелект, впевненість. Саме цей благородний колір передасть з допомогою вашої іміджевої коробки з картону професіоналізм компанії.

Зелений – колір зовнішнього середовища, життя, рослин. Він також передає відчуття стабільності та процвітання.

Елегантність, чистота та досконалість – поєднання чорного та білого створюють благородні ефекти та ідеально підходять для індивідуального пакування. Тиснення логотипів або деталей золотою або матовою фольгою створює строгість та підкреслює дорожнечу продукту клієнта.


Коробки з логотипом компанії

Замовити картонні коробки з логотипом

Компанія «Гудвілл» пропонує розробку та виробництво подарункової продукції з логотипом за адекватною вартістю. Брендована упаковка виділить Ваш продукт чи подарунок серед інших презентабельністю, індивідуальним підходом. Вручення подарунків супроводжується приємними та позитивними емоціями. Замовляючи продукцію з логотипом у нас, Ви підкреслюєте красу презенту та урочистість моменту.

Для брендування використовуються такі види нанесення зображення як:

 • трафаретний, цифровий, офсетний, флексодрук;
 • тиснення фольгою;
 • УФ лак.

Для зовнішнього оздоблення на подарункову упаковку з логотипом можна замовити люверси, магніти, декоровані шнурки, також підберемо ексклюзивну фурнітуру.Коробки з ложементом та друком логотипу зображення

Завершує образ виробництва подарункового впакування – ложемент. Пропонуємо для упаковки:

 • висічні ложементи на оксамитовій основі;
 • ложементи з атласної тканини;
 • картонні висічні ложементи;
 • подушка;
 • замовити ложементи за ескізом та розміром.

Для виготовлення картонних коробок із палітурного матеріалу мінімальний тираж від 100 штук.

Самозбірні короби з поліграфічного, цилюлозгого, переробленого або мікрогофрокартону від 500 штук.

Термін виготовлення замовлення продукції з логотипами брендів компаній залежить від складності конструкції коробки та особливостей нанесення. Якщо вам потрібні коробки швидко, то краще вибирати прості форми в збиранні та друку. Для виготовлення складніших потрібен додатковий час. Це важливо враховувати, ставлячи завдання перед дизайнерами для  розробки макета.


Приклади робіт, готові штампи, способи нанесення можна дивитися на сторінці сайту «Всі коробки» та замовити виготовлення коробок із логотипом.

Коробки з гофри виготовляються за допомогою автоматичного висікання. Це коробки, які складаються з кількох шарів. Часто використовуються як поштові,а також як упаковка всіх видів непродовольчих товарів. Ви можете замовити картонні коробки з бурого та біло-бурого мікрогофрокартону з логотипом бренду. Бурий, для найкращого зовнішнього вигляду, може бути фарбованим. Оптимальний варіант вартості самозбірних коробок з мікрогофри – це флексодрук. Такий варіант мінімальний за вартістю через швидкісний друк. Разово виготовляються висічні ножі та кліше (флексоформа) для нанесення. Від моменту замовлення до виготовлення термін 10 днів.

Також за допомогою мікрогофрокартону можна створити гарну презентабельну продукцію замовника із логотипом. Мікрогофра може бути каширована целюлозним або макулатурним картонами. Кашування можливе з одного або з двох боків коробки. Нанесення зображення при виготовленні здійснюється офсетним способом перенесення кольорів Pantone або cmyk. Захисний лак, матова або глянсова ламінація надають особливого шарму зовнішньому вигляду.

З мікрогофрою можливий той же перелік післядрукарських операцій, що і з палітурним, целюлозним або поліграфічним картоном: уфлак, тиснення фольгою, конгрев, сліпе тиснення, висікання, склейки, ручки, люверси, високий друк. Також можливе фігурне висікання як деталей так і самої коробки. Деталі післядрукарської роботи потребують додатково виготовлення та розробки різноманітних штампів, тому важливо ретельно продумати форми, щоб використовувати повторно. Логотипи можуть бути розміщені на всіх поверхнях, допустимих для нанесення.


Виготовлені на замовлення брендовані коробки з магнітом зображення

Ви все ще не впевнені, яка коробка підходить найкраще? Крім суб’єктивного сприйняття коробки, упаковка це перш за все функція. Кожен тип коробки має свої сильні та слабкі сторони. Щоб замовити іміджеві коробочки з логотипом з точним попаданням у ціль, важливо відповісти на питання, які можуть допомогти вам знайти правильну форму:

Навіщо Вам потрібна коробка?

Замовити, щоб що упаковувати в коробку?

Який результат очікуєте від використання коробки?

Наскільки великою має бути картонна упаковка та які розміри?

Наскільки важким має бути вміст для коробки та яка продукція буде всередині?

Якою є мета вашої картонної упаковки? Поштова розсилка, ефектна презентація продукції, подарункове подання товару?

Чи повинна друкована коробка мати певні властивості? Магнітна стрічка, ложемент?


«Гудвілл» радо виготовить для Вас паперову якісну упаковку з логотипом необхідного розміру, в якій Ваш продукт виглядатиме презентабельно і голосно говоритиме про ваш бренд або компанію. Виробництво та доставка Київ, Україна.

Виробництво брендованих коробок із логотипом та ціна виготовлення залежить від тиражу. Важливо враховувати, що чим більше кількість примірників, тим менша вартість однієї одиниці. Також важливо пам’ятати, що чим простіше форма, друк та зовнішня додаткова обробка, тим нижча вартість. Складні форми коробок для брендів, мінімальні тиражі, нові ножі, ламінація софттач, об’ємний друк та інші додаткові елементи збільшують вартість.

Якщо ви хочете переконатися в правильності параметрів або відкоригувати, як упаковуватиметься продукт, можете замовити пробну коробку з логотипом.

Круглі коробки
Ювелірні коробочки фото
Коробка для прикрас із логотипом фото
Коробки на замовлення фотографія
Коробки Київ
Друк на коробках фото
Коробки з логотипом зображення
Коробочки для ювелірних прикрас із логотипом фотографія

Подарункова упаковка фото

Компанія «Goodwillpack»

Брендована упаковка – сильний іміджевий інструмент. Фірмова упаковка, виготовлена компанією Goodwillpack, з логотипом на замовлення, додасть яскравих емоцій та привабливості Вашому товару, створить імідж на перспективу. З нами Ви зможете втілити будь-які стильні рішення, замовити та отримати професійну консультацію та втілити свої мрії у реальність. Допомагаємо компаніям в оперативному виготовленні картонних видів товарів презентувати бренд у найкращому вигляді для клієнта.

Компанія «ГудвіллПак» більш ніж з 20-річним досвідом пропонує вам найвищі стандарти виготовлення для ваших потреб у галузі високоякісної упаковки та поліграфічної продукції з логотипом. Наша добре підготовлена команда досвідчених професіоналів та компетентних експертів з нетерпінням чекає можливості задовольнити ваше замовлення та виготовити вибрану вами продукцію швидко та якісно.

Простими та зрозумілими кроками наші фахівці приведуть Вас прямо до вашої мети – фірмової упаковки, розробленої вами у точній відповідності до ваших ідей. Виготовлення «Гудвіллпак» ексклюзивних коробок з логотипом зробить ваш продукт та подарунок помітним. Ми контролюємо якість на кожному етапі виробництва.


Для того, щоб Ви отримали ідеальний пакувальний продукт, ми маємо найсучасніше технічне обладнання. Будь то готові макети або Ваш власний дизайн, з нашими менеджерами та помічниками з дизайну ви отримаєте саме той результат, який хочете.

Якщо компанія хоче бути чимось більшим, ніж її продукти та послуги, і бажає передати позитивне відчуття бренду, що запам’ятовується, потрібен добре продуманий фірмовий стиль з урахуванням особливостей логотипу. Важливим елементом фірмового стилю є візуальна презентація у всіх точках взаємодії. І подарункове індивідуальне картонне пакування з вашим логотипом не виняток.

Щоб побачити якість роботи та друку, а також приміряти упаковку свого товару, можете замовити презентаційні коробки з логотипом у Києві. Менеджери нададуть зразки із зображенням логотипів особисто чи зручною замовнику службою доставки.

Замовлення виготовлення картонних виробів з нанесенням логотипів компаній приймаємо на електронну адресу [email protected], або +380 67 233 16 42 Viber|Telegram, або через сайт.

Популярні питання

👌 Навіщо потрібна коробка з логотипом?

✓ Коробка – це різновид тари, яка в сучасних умовах набула естетичного та багатофункціонального значення, для продажу товарів, послуг, подарунків, уваги та турботи про клієнтів, поштових відправок. Відомі та молоді бренди замовляють упаковку з логотипом під конкретні цілі та потреби.

❤ З яких матеріалів виготовляються коробки?

✓ Коробки картонні з логотипом від компанії “ГудвіллПак” виготовляються на замовлення з різновидів картонних матеріалів (палітурного, дизайнерського, поліграфічного, мікрогофрокартону), паперу (крейдованого (мелованого), крафт паперу).

♻ Як оплатити замовлення?

✓ Оплата на юридичну особу або ФОП за виставленим рахунком після підписання Договору та затвердження технічних характеристик. Оплачувати можна частинами (70/30) або у повному обсязі. Відвантаження та доставка по Україні після повної оплати.

🔥 Які є види коробок?

✓ Коробки можуть бути цілісні (зібрані руками) та самозбірні. Цілісні картонні коробки збираються в реальному розмірі. Конструктив самозбірних коробок передбачає висікання та склейку, за допомогою яких клієнт сам, при необхідності, збирає коробку.

♻ Які матеріали для виготовлення коробок найчастіше використовує бізнес?

✓ VIP сегмент (дорогий алкоголь, корпоративні подарунки, банківські картки, ювелірні прикраси, бутіки) найчастіше використовують коробки з палітурного картону; для пересилання товару використовуються різні конструктиви коробок із мікрогофрокартону; біжутерія та допоміжні товари найчастіше використовують для коробок поліграфічний та дизайнерський картон; солодощі, кулінарія, продукти харчування віддають перевагу целюлозному картону.

👌 Від чого залежить вартість коробок?

✓ Ціни на виготовлення індивідуальних коробок залежать від різних факторів і розраховуються залежно від типу коробки, типу картонних матеріалів, способу друку логотипу, обробки, кількості та інших параметрів. Детальну інформацію уточнить наш менеджер і зробить прорахунок вартості для Ваших параметрів.

🔥 Як доставляється замовлення?

✓ В Україні замовлення доставляємо зручним для клієнта перевізником (Нова пошта, Укрпошта або інші) за ціною послуг, встановлених конкретним перевізником. У Києві доставка за вказаною адресою кур’єром до дверей.


Контакти:

Адреса:

м. Київ, вул. Бульварно – Кудрявська 26, офіс 212

пн – сб з 10.00 до 19.00


4.9/5 - (79 votes)