Коробки для прикрас з логотипом

Коробки та пакети для ювелірних прикрас із логотипом фото

Коробки для ювелірних виробів на замовлення – наша спеціалізація! Виготовленням коробок займаємося на професійному рівні і готові реалізувати абсолютно будь-який тираж якісної продукції. Замовте товар прямо зараз, будь це звичайна коробка для прикрас або дизайнерський подарунковий футляр хитромудрої форми.

Мінімальний тираж від 50 штук!

Для швидкого зв’язку:

Тел: +38 (067) 233-16-42


Приклади наших робіт


коробки з логотипом компанії. Виготовлення коробок із логотипом

Коробки для ювелірних прикрас

Упаковка для ювелірних прикрас особлива. Коробка встановлює емоційний контакт з покупцем під час купівлі, підтримує позитивні емоції до моменту дарування і після завершення. Упаковка створює атмосферу свята, загадковості, сюрпризу.

Компанія «GoodwillPack» допоможе реалізувати ідею в створення упаковки для прикрас або бренду одягу, яка буде працювати на формування довіри до бренду і лояльності покупця.Коробки з логотипом компанії фото

Виготовлення коробок для прикрас

Для ювелірних прикрас виготовляємо коробки з палітурного картону, кашировані дизайнерським папером, кожзамом, оксамитом, папером матовою ламінацією.

Пропонуємо конструкції коробок кришка + подвійне дно, книга на стрічці (атласною, репсовою) і магнітній стрічці, шкатулка, коробка пенал, табакерка, футляр, шкатулка, кришка + дно. Можливо виготовлення індивідуального конструктиву коробки.

Великий вибір фігурних ложементів на оксамитової основі, з атласної тканини, картонні висічні ложементи, подушка, ложементи за індивідуальним ескізом. Друк логотипу здійснюється цифровий, офсетного, трафаретного печаткою, УФ лаком, тисненням фольгою.


Індивідуальні замовлення

Упаковка для украшений
Коробка для украшений
Ювелирная упаковка
Коробки для ювелирных украшений
Упаковка для ювелірних прикрас з логотипом
Пакеты для украшений с логотипом
Упаковка для украшений с логотипом
Коробочки для ювелирных украшений с логотипом

Упаковка для ювелірних виробів на замовлення

Пропонуємо вашій увазі оригінальні коробки для ювелірних виробів на замовлення. Кожен виріб виконується з якісних матеріалів (зокрема це папір підвищеної щільності). Ювелірний бізнес в Києві, замовивши будь-який різновид коробок під прикраси, гідно оцінить нашу пропозицію.

Переваги звернення до нас видно неозброєним оком:

  • коробки для ювелірних виробів на замовлення виробляються із застосуванням технології тиснення, лакування, друку;
  • менеджери завжди консультують покупців щодо різновидів упаковки, методів виготовлення, способів доставки (Київ, область, інші регіони);
  • компанія дотримується демократичною цінової політики щодо упаковки під будь-яку прикрасу або ювелірний предмет (каблучки, кулони, годинники, інший подарунок).

В даний час ви можете замовити велику кількість коробок, виготовлення продукції не займе багато часу. На кожен виріб даємо гарантію, наша упаковка вас не підведе.


Коробки з друком фото

Компанія “Goodwillpack”

Брендова упаковка – сильний іміджевий інструмент. Продукція, виготовлена ​​компанією «Goodwillpack» додасть яскравих емоцій і привабливості Вашому продукту. Ми допоможемо реалізувати будь-які дизайнерські ідеї, надамо професійну консультацію і втілимо Ваші мрії в реальність.


Категорії продукції


Популярні питання

👌 Які типи коробок існують?

✓ Поширені форми коробок:  кришка + дно, коробки з подвійним дном, книга на отласній стрічці, табакерка на магнітній стрічці, шкатулка і інші; для біжутерії  сомозбірні коробки різних форм.

❤ З яких матеріалів виготовляється коробка?

✓ Подарункові коробки переважно виготовляються з палітурного (пресованого) картону, зовнішня обробка мелований або дизайнерський папір; самозбырны коробки виготовляються з картону чи дизайнерського картону, із крафт кортону.

🔥 Способи нанесення логотипу?

✓ Логотип наноситься цифровим, офсетним, шовкотрафаретним друком cmyk  та pantone, тисненням фольгою, УФлаком.

♻ Від чого залежить вартість?

✓ Вартість розраховується індивідуально, враховуючи форму коробки, матеріали, тираж, спосіб нанесення логотипу і його розміри, тип друку, наявність ложементу.


Контакти:

Адреса:

м. Київ, вул. Бульварно – Кудрявська 26, офіс 212

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (63 votes)