Упаковка для подарунків оптом від виробника


Подарункові коробки, на які наносять логотип, і брендовані пакети з незвичайним оформленням упаковки показують оптовим покупцям, що їх цінують, дорожать довірою. Красиву подарункову упаковку, коробочки з цікавою обробкою неможливо не помітити. Довіряючи виготовлення оптом надійній компанії, доля замовлення і підсумкове сприйняття подарунків не страшні. Новорічна або інша святкова упаковка з картону оптом підкреслить привабливість виробів, покаже продукцію з виграшною боку.


Брендована упаковка оптом від виробника на замовлення

Переваги упаковки GoodwillPack

1. Вигідна ціна. Виробництво подарункових коробок оптом (Київ) означає, що ми виготовимо вироби в великому тиражі і при цьому не шокуємо покупців цінами упаковки.

2. Дизайн без обмежень. Можна вибрати варіант на будь-який смак. Новорічну чи іншу святкову тематику або розробку зовсім без декору, з логотипом або слоганом компанії. Святкову упаковку прикрасить тиснення фольгою, обробка УФ лаком, припустимо декор продукції з використанням різної фурнітури, обробки тканиною і шкірою. Якщо треба, зробимо висікання під ручки.

3. Багато видів конструкцій і високу якість друку (Україна). Слідкуємо за актуальними вимогами, що висуваються до друкарні.

4. Великий вибір продукції і матеріалів. В каталозі знайдете все: від стандартних лаконічних пакетів до преміум упаковки подарунка з дизайнерського паперу.

5. Різноманітність типів самого паперу, щільності. Дизайнерські види для ефектного декорування подарунка, малювання, крафт, мікрогофрокартон, палітурний і багато іншого.

Для нашої компанії на першому місці особливе ставлення до клієнтів. Ми націлені на те, щоб вони захотіли купити коробки та іншу подарункову упаковку оптом від виробника вдруге саме у нас.Упаковка для подарунків фото

Подарункові коробки від виробника

Доступно виготовлення різних форм коробок – стандартні і складні, замовлення в будь-яких відтінках. У нас можна купити подарункові коробочки найпопулярніших конструкцій – кришка-дно, скриня, шкатулка, подвійне дно. Можливо виготовлення подарункових коробок з ложементами у вигляді висікання з картону, з оксамитом і атласною обробкою, подушки. Головні плюси упаковки під замовлення:

– будь-який подарунок виглядає більш урочисто і залишається в пам’яті, якщо він упакований з турботою компанії в стильну коробку;

– структура матеріалу досить щільна, тому можна не переживати: картонні коробки точно витримають вагу подарунка;

– навіть сама тендітна річ залишиться неушкодженою, адже коробка з картону береже її при транспортуванні і зберіганні подарунка;

– можливість виготовлення подарункових коробок від виробника для клієнта в будь-яких розмірах, щоб вільно помістити потрібну кількість новорічних подарунків та різноманітних інших.Популярні питання

👌 Як працює подарункова упаковка?

✓ Підвищує довіру до бренду і самого продукту. Змінює сприйняття навіть самого простого подарунка – додає йому родзинку.

❤ Від чого залежать терміни виготовлення?

✓ Від складності дизайну, розміру тиражу, необхідності післядрукарської обробки. Неможливо зробити за день велику партію оптом, щоб не постраждала якість упаковки і репутація компанії.

🔥 Як формується ціна на подарункову коробку оптовим клієнтам?

✓ Залежить від вибору оптовим клієнтом типу паперу, виду друку (цифрова, офсетний, флексо), конструкції упаковки, необхідність ламінування поверхні коробки, установки люверсів. Будь додатковий декор впливає на остаточну ціну замовлення оптом.

♻ Що краще – купити готові штампи або нові конструкції подарункових коробок оптом?

✓ Це індивідуально. Перший варіант зробить подарункову упаковку бюджетні. Другий допускає більше свободи творчості і можливість отримати 100% унікальний продукт, відповідний саме вашим вимогам. Ми втілимо в життя будь-яку ідею.


Контакти

Адреса:

м. Київ бул. Лесі Українки 26 офіс 701

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (6 votes)