Упаковка для подарунків оптом від виробника

Подарункова упаковка, виготовлена ​​на замовлення оптом фото

Подарункові коробки, на які наносять логотип, і брендовані пакети з незвичайним оформленням упаковки показують оптовим покупцям, що їх цінують, дорожать довірою. Красиву подарункову упаковку, коробочки з цікавою обробкою неможливо не помітити. Довіряючи виготовлення оптом надійній компанії, доля замовлення і підсумкове сприйняття подарунків не страшні. Новорічна або інша святкова упаковка з картону оптом підкреслить привабливість виробів, покаже продукцію з виграшною боку.

Мінімальний тираж від 50 штук!


Каталог упаковки


Брендована упаковка оптом від виробника на замовлення

Переваги упаковки GoodwillPack

1. Вигідна ціна. Виробництво подарункових коробок оптом (Київ) означає, що ми виготовимо вироби в великому тиражі і при цьому не шокуємо покупців цінами упаковки.

2. Дизайн без обмежень. Можна вибрати варіант на будь-який смак. Новорічну чи іншу святкову тематику або розробку зовсім без декору, з логотипом або слоганом компанії. Святкову упаковку прикрасить тиснення фольгою, обробка УФ лаком, припустимо декор продукції з використанням різної фурнітури, обробки тканиною і шкірою. Якщо треба, зробимо висікання під ручки.

3. Багато видів конструкцій і високу якість друку (Україна). Слідкуємо за актуальними вимогами, що висуваються до друкарні.

4. Великий вибір продукції і матеріалів. В каталозі знайдете все: від стандартних лаконічних пакетів до преміум упаковки подарунка з дизайнерського паперу.

5. Різноманітність типів самого паперу, щільності. Дизайнерські види для ефектного декорування подарунка, малювання, крафт, мікрогофрокартон, палітурний і багато іншого.

Для нашої компанії на першому місці особливе ставлення до клієнтів. Ми націлені на те, щоб вони захотіли купити коробки та іншу подарункову упаковку оптом від виробника вдруге саме у нас.Упаковка для подарунків фото

Подарункові коробки від виробника

Доступно виготовлення різних форм коробок – стандартні і складні, замовлення в будь-яких відтінках. У нас можна купити подарункові коробочки найпопулярніших конструкцій – кришка-дно, скриня, шкатулка, подвійне дно. Можливо виготовлення подарункових коробок з ложементами у вигляді висікання з картону, з оксамитом і атласною обробкою, подушки. Головні плюси упаковки під замовлення:

– будь-який подарунок виглядає більш урочисто і залишається в пам’яті, якщо він упакований з турботою компанії в стильну коробку;

– структура матеріалу досить щільна, тому можна не переживати: картонні коробки точно витримають вагу подарунка;

– навіть сама тендітна річ залишиться неушкодженою, адже коробка з картону береже її при транспортуванні і зберіганні подарунка;

– можливість виготовлення подарункових коробок від виробника для клієнта в будь-яких розмірах, щоб вільно помістити потрібну кількість новорічних подарунків та різноманітних інших.Популярні питання

👌 Як працює подарункова упаковка?

✓ Підвищує довіру до бренду і самого продукту. Змінює сприйняття навіть самого простого подарунка – додає йому родзинку.

❤ Від чого залежать терміни виготовлення?

✓ Від складності дизайну, розміру тиражу, необхідності післядрукарської обробки. Неможливо зробити за день велику партію оптом, щоб не постраждала якість упаковки і репутація компанії.

🔥 Як формується ціна на подарункову коробку оптовим клієнтам?

✓ Залежить від вибору оптовим клієнтом типу паперу, виду друку на упаковці (цифрова, офсетний, флексо), конструкції упаковки, необхідність ламінування поверхні коробки, установки люверсів. Будь додатковий декор впливає на остаточну ціну замовлення оптом.

♻ Що краще – купити готові штампи або нові конструкції подарункових коробок оптом?

✓ Це індивідуально. Перший варіант зробить подарункову упаковку бюджетні. Другий допускає більше свободи творчості і можливість отримати 100% унікальний продукт, відповідний саме вашим вимогам. Ми втілимо в життя будь-яку ідею.


Контакти

Адреса:

м. Київ, вул. Бульварно – Кудрявська 26, офіс 212

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (24 votes)