Виготовлення упаковки для подарунків

Фото упаковка для подарунків виготовлена ​​на замовлення

Виготовлення подарункової упаковки – це мистецтво. Оригінальна і яскрава подарункова упаковка – запорука успіху і впевненість, що подарунок сподобається дарувальнику. Подарункова упаковка прикрашає свято. Індивідуальний підхід до виробництва упаковки відображає побажання і вимоги клієнта.

Мінімальний тираж від 50 штук!

Для швидкого зв’язку:

Тел: +38 (067) 233-16-42


Коробки

Перейти в каталог ››


Пакети

Перейти в каталог ››


Етикетка

Перейти в каталог ››


Круглі коробки

Перейти в каталог ››


Дерев’яні коробки

Перейти в каталог ››


Упаковка для прикрас

Перейти в каталог ››


Упаковка для одягу

Перейти в каталог ››


Коробки с логотипом компании фото

Виготовлення упаковки

Виготовлення подарункової упаковки компанією «Гудвіллпак» – результат вашого доброго настрою, а їх витонченість дозволяє бути частиною прикраси інтер’єру.

Якщо ви випускаєте свій продукт обмеженою партією, то ефектна подарункова упаковка виділить продукт серед інших. Якісні матеріали, сучасна поліграфія, тиснення перетворюють коробки в шедеври мистецтва. У наш час такими шедеврами можна вважати капелюшні коробки, упаковку для елітного алкоголю, парфумерії, ділових аксесуарів, коробки для витонченого фарфору, наповненого світлом кришталю і будь-який інший продукції.

Для створення макету необмежені можливості. Тираж обчислюється одиничними екземплярами і до мільйонних тиражів.


Подарункова упаковка з логотипом

круглі коробки
Подарункова упаковка для ювелірної компанії
Коробка для прикрас з логотипом для подарунків
Фірмова упаковка
Виготовлення упаковки для подарунків Київ
Печать на коробках
Виготовлення упаковки для подарунків Україна
Коробочки для ювелірних прикрас
Изготовление фирменной упаковки
Пакеты для украшений с логотипом
фирменная упаковка на заказ
Фірмова упаковка для одягу подарункова

Виготовлення упаковки для подарунків

Компанія “Goodwillpack”

Брендова упаковка – сильний іміджевий інструмент. Продукція, виготовлена ​​компанією “Goodwillpack” додасть яскравих емоцій і привабливості Вашого продукту. З нами Ви зможете втілити будь-які дизайнерські рішення, отримати професійну консультацію і втілити свої мрії в реальність.Виготовлення подарункової упаковки

Компанія «Гудвіллпак» виготовить коробки та фірмову упаковку на замовлення з логотипом вашої компанії. За допомогою упаковки ми допомагаємо створювати святковий настрій. Подарунок, упакований в яскраву, оригінальну, нестандартної форми картонну коробку, дарує радість. За допомогою екологічно чистих і безпечних матеріалів ми створюємо прекрасний настрій! У короткі терміни ви отримуєте замовлення високої якості роботи.

Велика увага приділяється коробок. Коробки прекрасна універсальна упаковка для будь-якого подарунка.

Наші фахівці розроблять індивідуальну конструкцію картонних коробок, відповідну поставленому завданню. Підберемо матеріали і декор за вашим бажанням. Розробимо і підготуємо макети для нанесення логотипу на коробки і подарункову упаковку.

Крім коробок подарунковим упакуванням можуть бути паперові пакети, брендована папір.

Особливої ​​уваги заслуговує подарункова упаковка з дерева. Це коробки, які збережуться і будуть говорити про себе через століття. Це може бути історія і пам’ять для майбутніх поколінь.

Якщо ви хочете підібрати упаковку від виробника, відповідну стилю вашої компанії, що підкреслює індивідуальність дарувальника, компанія «Гудвіллпак» виготовить вашу ідею. Виробництво і доставка Київ, Україна.

Популярні запитання

👌 Для чого потрібна подарункова упаковка?

✓ Подарункова упаковка виготовляється, коли подарунку потрібно надати загадковості, продовжити передчуття чуда, підкреслити особливе відношення до партнера, клієнта.

❤ З яких матеріалів виготовляється подарункова упаковка?

✓ Подарункова упаковка виготовляється з якісних матеріалів і відрізняється привабливим зовнішнім виглядом. Стильна бездоганна упаковка відображає якість продукту, який знаходиться в середині.

🔥 Якою може бути подарункова упаковка?

✓ Подарункова упаковка може бути коробкою з дизайнерського чи палітурного картону, дерев’яною коробкою, паперовим пакетом, орендованим папером. Виготовлена в яскравому чи стриманому стилі.

♻ Чи можемо нанести логотип на подарункову упаковку?

✓ Так, виготовляємо упаковку з друком Вашого логотипа. Логотип наноситься друком, тисненням фольгою, конгревом, УФлаком.


Контакти

Адреса:

м. Київ, вул. Бульварно – Кудрявська 26, офіс 212

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (52 votes)