Коробки з гофрокартону під замовлення

Виготовлені на замовлення коробки із гофрокартону з друком зображення

Компанія Goodwillpack виготовляє коробки брендовані із гофрокартону на замовлення. Це упаковка, яка допомагає продавати, презентувати та захищає продукцію під час транспортування. Щоб замовити якісні коробки з мікрогофри, залиште заявку на сайті і менеджер зв’яжеться з Вами в найкоротші терміни!

Мінімальний тираж 500 штук!

Для швидкого зв’язку:

Тел: +38 (067) 233-16-42Упаковка з гофрокартону виготовлена ​​оптом на замовлення фотографія

Упаковка та коробки із гофрокартону оптом на замовлення

Виробництво упаковки з універсального мікрогофрокартону («Е-волна») має такі переваги:

 • можливість створити привабливий зовнішній вигляд;
 • великий вибір для створення складних геометричних картонних конструктивів;
 • хороша міцність;
 • широка сфера застосування;
 • мінімальна вага;
 • тривалий час користування;
 • багатофункціональність;
 • зручність при транспортуванні;
 • демократична ціна;
 • екологічність та легка переробка;
 • висока стійкість при підвищеній вологості повітря та теплоізоляція;
 • безпека та захист виробів і т.д.

Красива упаковка – обличчя продукту, приваблива обгортка, що збільшує  конкурентноспроможність. Вам потрібні пакувальні картонні коробки для відправки товару поштою? Або яскрава, надійна, не дорога упаковка для продажу продукції або гофротара? Виготовлення брендованих коробок з гофрокартону на замовлення з логотипом компанії вирішить ці завдання. Це можуть бути звичні картонні коробки з бурого чи біло-бурого гофрокартону з флескодруко або кашировані коробки с яскравим офсетним друком на замовлення оптом.

Виготовимо коробки з гофрокартону. Цей вид упаковки має попит через хороший зовнішнього вигляду матеріалу, витривалість та міцність. Виготовлення різноманітних гофрокоробів з картону на замовлення вдале рішення для невеликих товарів і замінює картон великої щільності, що позначається на вартості.


Картонні коробки на замовлення від виробника

Можливо замовити гофроящики за Вашими індивідуальними розмірами та формами. Також пропонуємо використовувати вже готові висичні штампи для оптимізації витрат. Ви можете вибрати тип коробки та кількість, враховуючи особисті можливості.

Гофротара приваблива споживача упаковка для дрібних, невеликих габаритних товарів. Друк зображення на коробках із гофрокартону здійснюємо офсетним способом та флексодруком. На кашовані подарункові коробки логотипом наноситься захисний лак апріорі. Для створення тактильних ефектів наносити матову ламінацію, а для привернення уваги, сяйву та гламуру – глянцеву. Гофрокороба можна купити оптом від 500 штук. Важливо пам’ятати, що при мінімальному тиражі найбільша вартість. Збільшуючи тираж маєте меншу вартість за одиницю коробки. Встановлюємо ручки, люверси, шнурки та іншу фурнітуру, яка може зробити вашу упаковку помітною.

Гофроящики виготовлені за індивідуальними розмірами та формами фотографія

Виготовлення коробок із гофрокартону. Види, типи, матеріали, сфери застосування

Картон, мікрогофрокартон і гофрокартон є в рулонах і листовий. В залежності від розмірів і кількості картонних коробок, вибирається оптимальний варіант.

Виготовлення упаковки з мікрогофрокартону застосовується для більш легких товарів. Гофрокартон частіше використовується для доставки виробів більше 5 кг.

Гофротару оптом на замовлення за товщиною матеріалу відносять до різних профілів:

N – картон мінімальної товщини;

G – висота гофрованого шару до 0.8 мм. Це гнучка мікрогофра і часто застосовується для упаковки парфумерії та гаджетів;

F – висота гофри хвиля до 1.2 мм. Підходить для невеликих розмірів картонних коробок невеликої ваги;

Е – поширений мікрогофрокартон — для упаковки різних типів продукції. Висота гофрованого шару хвиля до 1.8 мм.

Гофроящики за кольором під замовлення виготовляють із:

 • бурого гофрокартону. Він практичний та оптимальний за вартістю картонний матеріал;
 • білий більше підходить для нанесення кольорових зображень і дорожчий;
 • виробництво кашированої упаковки, коли до гофри під високою температурою приклеюється надрукований картон.

Виготовлення практичної упаковки з гофрокартону застосовується в багатьох сферах:

 • для продуктів харчування у вигляді картонних лотків без кришки або коробок з прозорою кришкою, щоб покупець міг бачити продукцію, не відкриваючи коробку. Більш затратний процес – виготовлення спеціальної гофротари для заморожених продуктів. Це коробки з багатошарового гофрокартону, жорсткі, міцні, стійкі до низьких температур;
 • для промислових товарів. Гофрокартон – матеріал для споживчої та автотранспортної тари. Його особливість у стійких амортизаційних якостях. Вона захищає від впливів довкілля. Важливо, щоб гофрокороб був зроблений правильно і бездоганно. Для кожного виду виробу необхідна індивідуальна щільність гофрованого картону та технологія упаковки. Індивідуальна форма, фігурні висікання, нанесення лаку, візерунки роблять коробки із гофрокартону з друком помітними і такими, що запам’ятовуються. Часто використовуються конструкції чотирьохклапанних картонних коробок, хвіст ластівки та інші;
 • для лікеро-горілчаних товарів. Тришаровий і п’ятишаровий картон використовується для каширування та створення привабливої картонної коробки. Це тара для безпечного транспортування та зберігання. Також гофрокороб з бурого або білого гофрованого картону оптом від виробника на замовлення з логотипом для виведення нового продукту на ринок, для акційного пакування різних товарів в одну пакувальну картонну коробку. Конструктиви від стандартних до індивідуальних;
 • для косметичних виробів. Основна функція – представлення продукту клієнтом. Чим привабливішими і дорожчими виглядають коробки, тим вищий шанс, що саме Вашу косметику купить споживач. Для цього важливо, щоб упаковка була впізнаваною, яскравою, розмовляла із покупцем. Кашировані подарункові коробки з якісним друком створюють неповторне враження. А особливу красу і запам’ятовування наша компанія створює на етапі постобробки за допомогою глянцевої або матової ламінації, тисненням фольгою та конгревом, уф лаком. Популярний конструктив – картонна коробка із відкидним верхом;
 • для взуття та одягу. Картонні коробки з відкидним верхом, кришка + дно, слайдер (сірникова коробка) та інші форми. Зручні у роботі та несуть рекламне навантаження. Замовити коробки із бурого або біло-бурого гофрокартону з флексодруком – оптимальне рішення, якщо потрібна недорога та гарна картонна упаковка;
 • картонні коробочки для медикаментів. Мікрогофра щільний матеріал для надійності транспортування;
 • картонні коробки для дитячих іграшок та наборів можуть бути барвистими та в еко стилі;
 • для будівельних та ремонтних деталей. У гофрованих коробах зручно, надійно та безпечно транспортувати об’ємні та важкі предмети;
 • для посуду, скла, декору. Білий та бурий картон з різними способами друку створюють картонну упаковку, яку клієнт запам’ятовує.

І це далеко не повний список. Але і він натякає, що коробочки має бути красивими, щоб справити враження на покупця.

Виробництво упаковки з гофрокартону застосовується для поштових коробок. Це і красива, зручна та оптимальна за вартістю тара для пересилання.

Кашировані коробки виділяються насиченістю кольору.

Гофроящики мають велику різноманітність конструкцій.

Коробка з мікрогофрокартону виготовлена на замовлення фотографія
Каширована коробки з гофрокартону фотографія
Коробка з індивідуальним дизайном фотографія
Коробки з гофрокартону для одягу фотографія
Коробки кашировані з мікрогофрокартону фірмові фотографія
Подарункові каробки для одягу з логотипом фотографія

Компанія «Goodwillpack» 

Інна Клімчук на фоні упаковки виготовленої компаніею ГудвиллПак фотографія

Компанія «Goodwillpack» більше 20 років виробляє подарункову брендовану упаковку, в тому числі гофровану тару. Основний сегмент ринку – це подарункова упаковка та коробки з мікрогофрокартону з логотипом клієнта оптом на замовлення. Ми знаємо про картонні коробки багато і пропонуємо виробництво коробок на замовлення повного циклу співвідношення ціна/якість. Працюємо з гофрокартоном та мікрогофрокартоном («Е-хвиля») в рулонах та листах.

Продумуємо виготовлення індивідуальної гофроупаковки з урахуванням особливостей продукції, яка пакуватиметься. Виготовляємо коробки нестандартних розмірів різних конструктивів, у тому числі чотирохклапанних, лоток, кришка + дно, з ластівчиним хвостом, з відкидним верхом, пенал, та інші. Гофрована упаковка з Т 22 “Е хвиля” товщина 1.0-1.7 зручна для всіх видів коробки.

Фігурна висічка, склеювання, встановлення люверсів, ручок, інші комплектуючі дозволяють зробити коробку особливою, не схожою на інші.

Ви можете замовити зразки готових картонних коробок для знайомства з якістю та матеріалом.

У каталозі показано приклади робіт, розписано докладні характеристики та вказана попередня вартість при різних тиражах картонних коробок.

Для зручності транспортування, незалежно від обсягу, готова продукція складається на піддони.

Наші клієнти є в усіх регіонах України, а також країнах ЄС та США.

Для швидкого зв’язку:

Тел: +38 (067) 233-16-42


Популярні питання:

👌 Що таке мікрогофрокартон?

✓ Мікрогофрокартон – це різновид гофрованого картону. Гофрований картон багатошаровий. Залежно від шарів гофри класифікується на 2-х шаровий – складається з одного плоского і гофрованого шарів, 3-х шаровий – з двох плоских і одного гофрованого і т.д. Відмінність у товщині та жорсткості шару гофри. Це багатошаровий матеріал, який складається з плоских і хвилястих листів. Гофрокартон універсальний пакувальний матеріал у побуті та в промислових масштабах. Він більш жорсткий і практичний, універсальний для великих і тривалого транспортування.

❤ Який термін виготовлення картонних коробок на замовлення?

✓ Стандартний термін виготовлення картонних коробки на замовлення при повторенні замовлення – до 10 робочих днів. Якщо замовлення нове, термін в середньому 13-14 робочих днів з урахуванням часу створення нових штампів і кліше для флексодруку.

🔥 Що таке самозбірна картонна коробка з гофрованого матеріалу?

✓ Самозбірні пакувальні коробки – це практична, зручна та мобільна картонна упаковка для транспортування та продажу товарів. Підвищена щільність гарантуєзахист товару. Картонні коробки висікаються і бігуються по формі. Тобто, отримує їх клієнт в розгорнутому вигляді і вони не займають багато місця і при необхідності швидко збираються руками.

♻ Який друк можливий на коробках з гофрокартону?

✓ Виготовляємо картонні коробки флексодруком, спосіб кольоропередачі Pantone. Це прямий друк на мікрогофрокартоні. І каширування офсетним ти шовкотрафаретним друком. Спосіб кольоропередачі сmyk або Pantone. Також нанесення зображення або окремих деталей фольгою, уф лаком. Стандартне захисне покриття – захисний лак, матова або глянцева ламінація. Для замовлення прорахунку коробок важливо надати макет у векторному форматі в кривих.

🌟 Який мінімальний тираж?

✓ Мінімальний тираж коробок із гофрованого картону 500 штук. Важливо пам’ятати, що чим більше замовлення, тим нижча вартість одиниці та навпаки.


Контакти:

Адреса:

м. Київ, вул. Бульварно – Кудрявська 26, офіс 212

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (37 votes)