Коробки для подарунків на замовлення

Подарункові коробки виготовлені на замовлення фото

Подарункова коробка – прикраса до свята. У наші дні важко собі уявити подарунок без упаковки. Коли подарунок підноситься в подарунковій картонній коробці – це інтрига, яка у володаря викликає бурю приємних емоцій від інтересу до захоплення. Це захоплююча подорож дарувальника подарунка, який вибирає форму коробки, її розміри, послання, зовнішнє оформлення, продумує деталі, щоб побачити захват і здивування в очах важливої людини.

Мінімальний тираж від 50 штук!Коробки подарункові фото

Коробки для подарунків з логотипом

Компанія «Гудвіллпак» пропонує розробити і нанести на коробки ваш особистий дизайн, який буде відповідати продукту, події і підкреслювати індивідуальність. Пропонуємо комплексні рішення для оптимізації витрат: використання готових висічних штампів для виробництва картонних коробок на замовлення. Для особливих розмірів чи форм упаковки будуть виготовлені штампи під замовлення, які є особистістю клієнта.

Презентабельна і стильна коробка для подарунку з логотипом компанії зробить Ваш бренд виразним і унікальним.


Коробочки для подарунку

Круглі подарункові картонні коробки
Ювелірні коробочки для подарунків
Коробка для подарунку з логотипом
Виготовлення подарункових картонних коробок
Виготовлення картонних коробок Київ
Подарункові картонні коробки
Коробки з логотипом
Коробочки для ювелирных украшений с логотипом

Коробки для подарунків фото

Виготовлення упаковки для подарунків

Дизайнерські фактурні матеріали дозволяють робити ексклюзивну і унікальну упаковку для кожного товару і приводу. Унікальні рішення в стилі ретро, ​​ампір, хай-тек підкреслюють індивідуальність. Якщо ви вирішите зробити коробку з кришкою в класичному стилі, то друк, тиснення фольгою або сліпе, УФ лак, додаткові аксесуари і фурнітура виграшно виділять ваш продукт серед розмаїття. Компанія «Гудвіллпак» виготовить картонну упаковку, яка підкреслить вашу індивідуальність.

Важлива людина гідна особливої ​​уваги. І подарункова картонна коробка один з можливих способів підкреслити наше ставлення імениннику, партнеру, колезі, клієнтові, покупцеві.

Застосовуємо широкий спектр фурнітури та оздоблювальних матеріалів. Також використовуємо висічні, ручної роботи і декоративні ложементи.


Популярні запитання

👌 Що таке подарункові картонні коробки?

✓ Подарункові картонні коробки це важливий атрибут подарунку або продукту. Пакувальна коробка допомагає продавати продукт або послугу, підкреслює особливе ставлення, коли дарується подарунок або сувенір.

❤ З яких матеріалів виготовляються подарункові коробки?

✓ Подарункові брендовані коробки виготовляються з різновидів картону. Залежно від послання, коробка може бути виготовлена ​​з палітурного (пресованого), дизайнерського або поліграфічного, ціллюлозного (харчового), крафт картону, мікрогофрокартону.

🔥 Який друк можливий на подарункових картонних коробках?

✓ На коробках можливі всі види друку: цифровий, офсетний, шовкотрафарет, флексодрук палітрою cmyk and pantone, тиснення фольгою, конгрев, УФлак.

♻ З яких даних формується вартість подарункових картонних коробок?

✓ Щоб дізнатися вартість подарункової коробки важливо враховувати тип коробки, її форму, матеріал, друк, тираж, якість ложемента або його відсутність, декоративне оздоблення, особисті побажання.


Брендовая упаковка

Компанія “Goodwillpack”

Брендова упаковка – сильний іміджевий інструмент. Продукція, виготовлена ​​компанією «Goodwillpack» додасть яскравих емоцій і привабливості Вашому продукту. Ми допоможемо реалізувати будь-які дизайнерські ідеї, надамо професійну консультацію і втілимо Ваші мрії в реальність.


Подарункова упаковка

У кожного подарунка є своя цінність. Ми даруємо дорогі прикраси і годинник, ключі від машин і квартир, предмети, значимі для конкретної людини і корпоративні презенти, майстерно відшліфовані професіоналами і живі, зроблені своїми руками.

Подарункова картонна коробка підкреслює особистість подарунка. Для виготовлення картонних коробок є різноманітність форм і матеріалів.

Види коробок для подарунків

Самозбірна картонна упаковка з дизанерського картону багата фактурою паперу. Поверхня рильефна або гладка, матова або глянсова, з додатковими вкрапленнями або без. Кожен колір багатий своєю насиченістю або простотою. На таких коробках рекомендується наносити логотип тисненням золотою, срібною або кольоровою фольгою або застосовувати сліпе тиснення. Якщо подарункова коробка виготовляється в одиничному екземплярі, то можливе нанесення друку шелкотрафаретом. Інші види друку на дизайнерському картоні з яскраво вираженим малюнком на папері не рекомендуємо використовувати. Друк по фактурної поверхні затратна за матеріалами і фінансами.

Самозбірна коробка із крейдованого картону використовуються для багатої передачі колірної гами. Біла основа дозволяє всі відтінки кольорів. Це, як правило, цифрова, офсетний або флексодрук. Передача кольору здійснюється cmyk або pantone.

На подарункових коробках також можливе нанесення друку тисненням і Уфлаком. Також використовується матова або глянцева ламінація, яка надає солідність або гламурність зовнішнім виглядом упаковки і захищає друк від зовнішнього впливу.

Упаковка для подарунків з переробленого картону невід’ємна частина філософії бізнесу, клієнтів і покупців, які особливу увагу приділяють захисту і турботі про навколишнє середовище.

Матеріал, який переробляється і використовується повторно говорить про свою простоту і звертає увагу на те, що часом, потрібно не багато, щоб бути частиною великого. На такому картоні використовується для друку мінімум однотонних кольорів. Це благородний і простий вид упаковки.

Самозбірна картонна упаковка для подарунків з мікрогофрокартону виконують, як правило, захисну функцію. Гофрокартон добре підходить. Різноманітність способів друку, використання додаткових оздоблювальних функцій та післядрукарська обробка роблять гарну упаковку товарів.

Подарункові самозбірні картонні коробки вирізаються спеціальними ножами. Вони мобільні, займають мало місця і при необхідності збираються руками.

Коробка з перепленого (палітурного) картону – це особливий вид подарункової упаковки. Це коробки з твердою основою, яка викарбовується за формою і обклеюється дизайнерським або крейдованим папером руками майстринь. Кожна коробка ручна робота.

Коробки оптом виготовляються різних розмірів і форм, з ложементом, додатковими аксесуарами та фурнітурою. Виготовимо наповнювач. Пакувальний папір добре доповнить загальний дизайн. Подарункові картонні коробки вимагають уваги і особливого ставлення. Ювеліри і квіткові бутіки, бутіки одягу та годинників, елітний алкоголь, корпоративні подарунки та карти, нагороди, дорогий посуд і кришталь, аксесуари та взуття, парфуми, біжутерії, косметики, дитячий одяг та іграшки, банки і салони краси та інші сфери виготовляють подарункові картонні коробки оптом, щоб підкреслити своє особливе ставлення.


Контакти:

Адреса:

м. Київ, вул. Бульварно – Кудрявська 26, офіс 212

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (40 votes)