Паперові пакети з логотипом

Паперові пакети з логотипом, виготовлені на замовлення фото

Паперовий пакет з логотипом – недорогий, але в той же час досить ефективний рекламний інструмент для просування різних товарів і послуг. Виробництвом пакетів цікавляться торгові компанії, рекламні агентства, промислові підприємства Києва і всієї України. Кожен клієнт, будь це бренд або організація, звертає увагу на надійність паперового пакета, його екологічність, цікаве оформлення і доступну ціну.

Мінімальний тираж 100 штук!

Для швидкого зв’язку:

Тел: +38 (067) 233-16-42


Приклади наших робіт


Фото пакети з логотипом на замовлення

Упаковка від компанії “Goodwillpack”

Паперові пакети – практична упаковка для будь-якого подарунка або товару. Подарунок і товар в ексклюзивному паперовому пакеті виглядає більш дорого і респектабельно. Це атрибут стилю будь-якої компанії в сучасному світі. Замовляючи брендовані пакети у “ГудвілПак” Ви отримуєте естетичну і функціональну упаковку.

Презентабельні і стильні паперові пакети з логотипом компанії зроблять Ваш бренд виразним і унікальним.Замовити паперові пакети з логотипом

Паперові пакети з друком виготовляємо з крафта, дизайнерського картону, крейдованого паперу. Друк зображення здійснюється cmyk, Pantone, УФ лак, конгрев, тиснення фольгою. Як фурнітура використовуємо люверси, додаткові висікання для подарункової стрічки.

Завершують образ іміджевого пакета з Вашим логотипом ручка з декоративного шнурка, атласна або ріпсова стрічка. Також ручки і дно додатково зміцнюються картоном, що збільшує вантажопідйомність пакету.

Компанія “GoodwillPack” виготовить для Вас пакети будь-яких розмірів і конструкцій. Замовити паперові пакети з логотипом або отримати професійну консультацію можна залишивши заявку на сайті. Наші менеджери зв’яжуться з Вами в найкоротші терміни.

пакети з логотипом фото

Виготовлення пакетів

Паперовий пакет з логотипом: який варіант краще обрати?

У нас налагоджено власне виробництво паперових виробів, які відрізняються між собою за матеріалом. Найпоширеніші варіанти:

  • паперові пакети з логотипом, виконані з картону коричневого і білого кольору;
  • картонні різновиди з додатковою ламінацією (виготовлення із застосуванням матової або глянсової плівки);
  • вироби з щільного матеріалу з красивою фактурою (при виробництві використовується целюлоза – вона дорожче, ніж чисто паперовий аналог).

На будь-яку паперову поверхню можна нанести фірмовий логотип, напис, зображення продукції, реклами. При виготовленні ми використовуємо і велике, і дрібне зображення. Актуальна офсетний друк і така технологія друку, як шовкографія. Ціна і спосіб нанесення друку обговорюється індивідуально.

Ще одне важливе питання, які ручки матиме готовий виріб. У процесі створення пакетів немає ніяких обмежень: приклеєний паперовий і мотузковий варіанти, кручені і інші.

Цікавитесь виготовленням паперової тари в Києві за помірною ціною? Телефонуйте!


Індивідуальні замовлення

Упаковка для прикрас
Упаковка з логотипом
Ювелірна упаковка
Пакети паперові з логотипом
Упаковка для ювелірних прикрас з логотипом
Пакети брендовані з логотипом
Пакети паперові
Пакети логотип

Популярні питання

👌 З якого паперу виготовляються пакети?

✓ Для виготовлення пакетів використовуємо крейдований (мелований) папір щільністю від 130 до 300 г/м, дизайнерський картон 170 – 270 г/м (картон більшої щільності не рекомендуємо), крафт від 70 до 120 г/м.

❤ Які розміри пакетів є в наявності?

✓ Виготовимо пакети потрібного вам розміру. Для оптимізації витрат пропонуємо використовувати вже готові штампи.

🔥 Які ручки ставляться в пакети?

✓ Сама популярна ручка – шнурок різних кольорів і діаметру, репсова і атласна стрічка, для крафту вклеєні кручені і плоскі ручки. Рідже використовуэться бант та декоративний шнурок.

♻ Які елементи додатково встановлюються на пакет?

✓ Додатково  дно та ручки укріплюються картоном, можливе встановлення люверсів та висічки для святкової стрічки.


Контакти

Адреса:

м. Київ, вул. Бульварно – Кудрявська 26, офіс 212

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (60 votes)