Виготовлення коробок та пакетів для одягу


Пакети та коробки для одягу з Вашим логотипом підвищить впізнаваність бренду і підвищить статус в очах покупця. Готову упаковку можна використовувати для зберігання футболок, сорочок та іншого одягу. Вона виглядає більш естетично; на пакетах легше розмістити логотип або фірмовий штамп, а процес їх виготовлення не займає багато часу.


изготовление пакетов

Коробки та пакети з логотипом для одягу

Покупки в бутиках одягу особливі. Це мода, престиж, розкіш, стильно і дорого. Упаковка ефективний спосіб комунікації з клієнтами. На відміну від пластикових пакетів, паперові коробки і пакети добре вентилюються. Одяг в них не мнеться, що особливо важливо, якщо мова йде про транспортування товару в магазин. Ціна коробок невисока, а процес їх виготовлення, в тому числі під замовлення, не є складним. Вибір форм і розмірів коробок досить великий, тому їх легше підібрати, ніж поліетиленовий пакет.

Компанія «GoodwillPack» виготовить паперові пакети і коробки, які будуть працювати на створення атмосфери свята, краси; допоможуть формувати лояльність і довіри покупця до бренду. Виготовлення коробок і пакетів для одягу займає лідируючі позиції в пакувальному виробництві. Готову упаковку можна використовувати для зберігання футболок, сорочок і іншого одягу. Вона виглядає більш естетично; на коробках легше розмістити логотип або фірмовий штамп, а процес їх виготовлення не займає багато часу.


Індивідуальні замовлення


пакеты с логотипом на заказ

Виготовлення коробок і пакетів для одягу

Для брендування коробок використовуються такі види друку:

– трафаретний, цифровий, офсетний, флексо друк;

– тиснення фольгою;

– УФ лак.

В якості фурнітури на подарункові коробки з логотипом ставляться люверси, магніти, декоровані шнурки, також підберемо ексклюзивну фурнітуру.

Завершує образ виробництва подарункових коробок – ложемент. Пропонуємо для упаковки Вашого пролукта

– висічні ложементи на оксамитової основі;

– ложементи з атласної тканини;

– картонні висічні ложементи;

— подушка;

– ложементи за індивідуальним ескізом.


Категорії продукції


Картонные коробки с логотипом

Goodwillpack

Брендована упаковка – сильний іміджевий інструмент. Продукція, виготовлена ​​компанією «Goodwillpack» додасть яскравих емоцій і привабливості Вашому продукту. З нами Ви зможете втілити будь-які дизайнерські рішення, отримати професійну консультацію і втілити свої мрії в реальність.


Популярні питання

👌 Який тип коробок частіше використовується?

✓ Розповсюджені подарункові варіанти коробок форма кришка + дно, шкатулка на магнітній стрічці; для пересилання частіше використовуються самозбірні коробки з відкидним верхом або кришка + дно.

❤ З якого картону виготовляються коробки?

✓ Подарункові коробки частіше виготовляються з пресованого (палітурного) картону, коробки для пересилання та доставки з мікрогофрокартону.

🔥 Які матеріали додатково виготовляються до коробок і пакетів?

✓ В комплексі можна виготовити брендований обгортковий папір, атласну або репсову стрічку чи бант, етикетку.

♻ Способи друку на пакетах і коробках?

✓ Великі тиражі пакетів та коробок з повнокольоровим друком чи пантонамт друкуються офсетним способом, малі тиражі шавкотрафаретом, зрідка цифрою. На коробках з мікрогофрокартону офсетний чи флексодрук або персоналізація шовкотрафаретом.


Контакти

Адреса:

м. Київ бул. Лесі Українки 26 офіс 701

пн – сб з 10.00 до 19.00