Друк наклейок на замовлення

Распечатанная на заказ этикетка для клиентов фото

Компанія «GoodwillPack» допоможе роздрукувати наклейки та стікери різної форми та для всіх сфер застосування. Ви можете замовити виготовлення та друк наклейок відмінної якості.

Мінімальний тираж 1000 штук!

Для швидкого зв’язку:

Тел: +38 (067) 233-16-42

Продукт чи товар, як людина. Про потайливу мовчазну людину говорять, що вона як темна пляшка без етикетки. Чи то молоко там, чи горілка, а може зовсім сумна порожнеча. Щоб бути зрозумілими покупцям та партнерам виробники та власники торгових марок шукають способи, як розповісти про товар і як дати більше інформації, щоб бути зрозумілими та клієнт вибрав саме його продукт. Замовити стікери та наклейки з написом одне з простих і доступних рішень.Виготовлення наклійок, етикеток, стікерів

Одним із інформаційних елементів є наклейка, етикетка, ярлик – текстовий або графічний знак на товарі або на будь-якому продукті виробництва, експонаті, предметі, де зазначено назву продукту чи бренду, виробник та інші, важливі для покупця дані.

У компанії «Гудвілпак» можна замовити друк наклейок, а також друк наклейок зі своїм логотипом на замовлення для роздруківки, впровадити індивідуальні рішення для виготовлення стікерів, термочеків на самоклеючих матеріалах. Ми звертаємо увагу на поєднання їх властивостей для персональних вимог клієнтів, що дозволяє брендовані наклейки зробити унікальними на сучасному обладнанні.

Виготовлення наклейки на замовлення основний напрямок компанії « GoodwillPack» флексографічним, офсетним та цифровим друком малих та середніх тиражів з використанням широкого спектру післядрукарських робіт. Замовити стікери та наклейки реально у максимально короткі терміни. Ціна друку наклейок залежить від тиражів та вибраних матеріалів.

друк наклейок зі своїм логотипом на замовлення для друку фото


У сьогоденні етикетка використовується як важлива частина маркетингу, привертає увагу через індивідуальний зовнішній вигляд. Надрукувати наклейки та етикетки можна вказуючи цінні відомості:

 • ідентифікація продукції – містить інформацію про виробника;
 • опис – правила використання продукту;
 • інформація – опис, склад, розмір;
 • просування – перевага товару та його реклама.

Друк на наклейках аспект безпеки: захист товару від підробок та інтеграція штрих-коду для зручності пошуку та стікери на замовлення допомагають виконати цю функцію.

Як з’явилися етикетки та наклейки?

Праматір’ю етикетки були тавра та клеймо, які ставили виробники вин на амфори, пляшки та глиняний посуд, а також на шматочки шкіри та пергаменту. З появою паперу у Європі їхній зовнішній вигляд змінився. Він краще підходить для передачі інформації, міститься більше інформації про виробника та товар, рекламні звернення, інструкції до застосування.

У наші дні наклейки зі своїм принтом мають такі різновиди, як бирка, ярлик, контретикетка, кол’єретка, лейбл, фірма, прайс, цінник, термочок.

Компанія «Гудвілпак» виготовляє самоклеючі стікери та наклейки.

Перші наклейки

Найпопулярнішою областю етикетування, що розвивається, було виноробство. Від сучасних перші винні етикетки відрізнялися суворим лаконічним стилем у прямокутній чи овальній формі. Згодом винороби створили фігурні у вигляді корони та виноградної лози. В оформленні з’явилися орнаменти, герби, краєвиди батьківщини вин та побутові сцени. Для того самого вина використовувалися різні стікери в залежності від особливостей країни, в яку експортувався продукт. Також зазначалося ім’я винороба, місце виробництва, географічну назву, рік урожаю та тип вина. Шматок паперу став потужним двигуном торгівлі та новою можливістю спілкування з клієнтами, що дозволило збільшити продаж шампанського за рік у 10 разів.

Перші кольорові етикетки заклали початок підприємницькому напрямку у літографії. Пляшки з кольоровими наклейками привертали увагу покупців та були позитивно відзначені як маркетинговий інструмент та скопійовані американськими виноробами.

Американський підприємець Р. СтентонЕйвері (R. StantonAvery напочатку 1930-х років ввів в обіг самоклеючу наклейку як цінник «Kum-Kleen». Вперше застосував висічні штампи, конвейєри, синтетичні матеріали, стійкі до вологи та температурних коливань. Це час народження стікерів на плівці ПВХ, у 1940-х роках вони також вийшли на ринок Німеччини.


Фото друк паперових наклейок із принтом клієнта

Друк наліпок з логотипом на замовлення

Друкарня наклейки « GoodwillPack» розробила власну технологію флексодруку, яка дозволяє виконувати мінімальний тиражі в максимально короткі терміни і високої якості.

Компанія “Гудвілпак” пропонує друк паперових наліпок декількома способами виробництва. Щоб вибрати найкращий та вигідний метод, важливо враховувати тираж, кількість кольорів.

На сьогоднішній день у поліграфії застосовуються такий друк етикеток:

 • Яскравий рулонний – флексодрук;
 • Друк наліпок із логотипом на замовлення цифровим способом на аркушах;
 • Перенесення фарби зі спеціальної стрічки на матеріал – термотрансферна;
 • Принцип використання носія, який після нагрівання змінює фарбу – термодрук;
 • Перенесення фарби з друкарської форми через спеціальний проміжний циліндр офсетний прямим способом – офсетна;
 • Перенесення пігменту, що фарбує, з плівки під тиском і впливом температури – гаряче тиснення;
 • Роздруківка наклейок на офісному принтері – листова;
 • Для маркування товару інформаційними цінниками використовується з етикет-пістолет;
 • Для маркування товару використовується друк на стрічковому принтері.

Флексографічний спосіб друку наліпок

Компанія «Гудвілпак» друк на наліпках передає флексодруком. При друкуванні флексографічним способом виготовляються полімерні друковані кліше для кожного кольору. У процесі виробництва фарба під низьким тиском з форм переноситься на самоклеючі рекламні матеріали. Це разова витрата. Якщо макет не змінюється, вартість друкованої форми при повторі не враховується. Як правило, флексодрук вигідний при великих тиражах (від 50 000 штук). Переваги флексодруку: великий вибір матеріалів та висока якість.

Важлива відмінність компанії «Гудвіллак» – виробництво рулонної етикетки малими тиражами: від 1 000 штук

Цифровий друк на самоклеючій плівці

Невеликі тиражі (від 100 до 1000 штук) вигідно наносити цифровим способом на лазерному принтері.

Переваги цифрового друку:

 • можливо роздрукувати пробний екземпляр гарної якості;
 • дизайн та макет створюється на комп’ютері, з якого йде відразу на принтер, можна опрацювати окремі елементи зображення;
 • можна отримати високоякісний виріб за допомогою попередньої комп’ютерної обробки, опрацювати дрібні деталі малюнка та лінії, кольори та відтінки;
 • немає великих попередніх робіт та додаткових витрат (виготовлення форм, великої витрати сировини для пробної партії).

При великих тиражах спливає основний мінус: висока вартість. Чорнило для лазерних принтерів дороге і чим більше об’єм, тим більша витрата.

Наші наклейки для цифрового друку можна використовувати в місцях як усередині, так і зовні, оскільки вони стійкі до ультрафіолетового випромінювання та погодних умов.

Ми друкуємо наклейки на високоякісній самоклеючій вініловій плівці, яка доступна з різним ступенем адгезії, з ламінатом або без нього, залежно від потреби.

Прямий термодрук

Друк за допомогою принтера на термоетикетці (спеціальних матеріалах). Під впливом температури термоматеріали змінюють структуру та колір. Термонаклейки на замовлення поступаються в якості наліпок, в порівнянні з іншими видами.

Друк стікерів – це ідеальні посли у всіх сенсах. Вони можуть бути надруковані як рекламний носій або носій інформації. Наклейки можуть містити попередження або використовуватися як екран конфіденційності. Їх можна надрукувати поліграфічним способом будь-якої форми, будь-якого кольору та будь-якого розміру. Ви можете викласти наклейки та роздати їх у подарунок або надрукувати їх як колекційний предмет, наклейки для дому та вулиці можна замовити онлайн або, коротко: немає нічого, що не могли б зробити наші наклейки.

Матеріали для друку накліпок, етикеток, стікерів

Щоб етикетки та наклейки вирішували конкретне завдання, використовуються різноманітні види паперу. Важлива якість липкої основи. Це відбивається на вартості, і для отримання потрібного результату важливо враховувати всі фактори.

 • для великих тиражів  практичніше виготовляти етикеку в рулонах. Її щільгість 90 г/м, ширина рулону 610*914 мм. Є в матовому та глянцевому варіантах;
 • для друку фотографічних зображень ідеальна глянцева;
 • біла непрозора підходить для нанесення логотипів, штри-кодів, цінників;
 • для попереджувальних або рекламних написів краще кольоровий, неоновий з яскравими відтінками, що світять;
 • є різновиди шовковисто-матового паперу. Він чудово передає відтінки, але не дає відблисків, як глянцевий;
 • для етикеток преміум сегмента часто використовується дизайнерський папір.

Для друку рулонної етикетки флексографічним методом, компанія «Гудвілпак» використовує прозору та непрозору сировину: клір (прозорий поліетилен), поліпропілен, ТОП (для чеків), дизайнерський папір. Як приклад надамо зразки вже готових етикеток.

Для цифрового друку використовується самоклеючий папір на липкій основі. Він більш щільний, на відміну від канцерярського, та на клейовій основі має захисну глянцеву плівку. Може бути матовою та глянцевою. Ці особливості важливо враховувати, щоб правильно розташувати листи і задати необхідні параметри, особливо при різанні плоттером. Для стікерів лист має насічки, що дозволяє будь-який сегмент використовувати як окремий елемент.

Друкарня якісно, за доступну ціну, на сучасному обладнанні та поліграфічних машинах із наданим дизайном виготовить споживачеві рекламну продукцію.


Наклейки з логотипом за індивідуальним замовленням фото

Сфери застосування та види наліпок і стікерів

Етикетка робить продукт унікальним та легковпізнаваним. Також інформує покупця про властивості, характеристики та послугу товару. Сучасні технології виробництва та друку дозволяють замовити виготовлення наклейок з логотипом та створити самоклеючі для всіх видів продукції. Поліграфія наклейки відрізняється властивостями матеріалів та післядрукарською обробкою, індивідуальними призначеннями виготовлення та уподобаннями споживачів:

1. Як наклейка (стікер) для інформування різних видів продукції:

 • харчова:

    — ковбасні та м’ясні вироби;

    — молочна продукція та сири;

    — консервація;

    — кулінарія та кондитерські вироби;

    — морозиво;

    — морепродукти.

 • винно-горілчана та безалкогольна: серійна продукція та для ексклюзивних партій;
 • косметика і парфюмерія;
 • дитячі товари;
 • побутова та будівельна хімія;
 • лаки, фарби: маркування лакофарбових матеріалів;
 • автохімія: для паливно-мастильних матеріалів, автомобільних шин; вологозахищені, стійкі до зовнішніх впливів та забрудненої поверхні;
 • фармацевтика та аптечна продукція: термоетикетки, цінники;
 • одяг: бірки, наклейки;
 • торгові мережі, гіпермаркети.

2. Ценник, термочек:

 • наклейки, цінники для товарів глибокого заморожування;
 • маркувальні стікери на рибу, м’ясо, птицю;
 • матеріали для виготовлення багажних бірок.

3. рекламні для громадського транспорту;

4. логістична та виробнича маркування для перевезення вантажів;

5. термочек відділів самообслуговування;

6. самоклеючі для термопринтерів;

7. наклейки для зовнішніх та внутрішніх промо акцій;

8. оформлення вітрин;

9. реклама для підлоги;

10. наклейки для ідентифікації поштових посилок та листів;

11. наклейки для б’юті індустрії (наприклад, для манікюру та тату);

12. декорування інтер’єру;

13. щоб гарантувати цілісність упаковки та продукту;

14. наклеювання етикеток на транспорт у особистих цілях, а також для реклами на авто;

15. захист брендів та товару від підробок.

Види наклейок, які виготовить компанія Гудвілпак фото
Замовити виготовлення наклейок можна на різноманітних матеріалах. фото

Види наклейок, які виготовить компанія «GoodwillPack»

Замовити виготовлення наклейок зі своїм логотипом можна на різноманітних матеріалах, залежно від мети. А саме:

 • на таких як прозора плівка та самоклеюча, поліетилен та поліпропілен;
 • матові та глянцеві;
 • зовнішнє покриття матова та глянцева ламінація, захисний лак або без покриття;
 • по основі біла, кольорова чи прозорі плівки;
 • самоклейка у форматах рулону та у листах;
 • знімні, постійні (перманентні);
 • на підкладці без засічок або із засічками;
 • фігурні, круглі чи прямокутні форми;
 • фольговані золотою, срібною, кольоровою або голографічною фольгою;
 • кольорова передача рішенням cmyk або pantone та без;
 • автоматично висічені або нарізані плотером або зазвичай.

Брендовані наклейки зі своїм дизайном та принтом

Компанія «Гудвілпак» у м.Київ надрукує брендовані наклейки з вашим дизайном та принтом. Для цього необхідно надати макет у векторному форматі (ai, eps, pdf) у кривих. Якщо макету немає і необхідно розробити, наші дизайнери професійно і в короткий термін впораються з поставленим завданням.

Під час виготовлення реклами наклейок ставиться конкретне завдання. Наприклад, важливо, щоб торговельний знак зберігав колір під час перепадів температур або підкреслював форму товару.

Паперові наклейки друкують на якісному цилюлозному папері. Принт наноситься фольгуванням чи тисненням. Застосовується при упаковці одягу, деяких харчових продуктів без агресивного впливу.

Самоклеючі прості та кольорові наклейки – довговічніший тип. Два види:

 • Етикетки в рулоні встановлюють міцний контакт із формою, коли в момент нанесення з них видаляється адгізіозний папір. Така наклейка практично не відклеюється, щільно перелягаючи шар за шаром.
 • Наліпки на полімерній основі приживаються в екстримальних погодних умовах. Основа з поліетилену чи пропілену видаляється після використання товару.

Термоусадні при нагріванні прикріплюються до будь-якої поверхні. Стійкі до вологи та перепадів температур. Захищають тару від розривів при фізичному тиску та від впливу сонячних променів.

брендированные наклейки с вашим дизайном примеры фото

Об’ємні наклейки виготовляються з поліуританової смоли, яка оптично збільшує зображення, коли застигає, надає глибину зображення та насичені кольори. Витривалі до температурних перепадів, сонячних променів, хімічного впливу.

Голографічні. Голограма захищає продукти від несанкціонованого копіювання та підробки. При додатковому технологічному опрацюванні будь-який тип (термоусадкові, паперові, самоклеючі) може бути модернізовані під голографічні наклейки.

Наклейки «невидимки» з ефектом відсутності зливаються з упаковкою з матових або прозорих матеріалів. Застосовуються у виробництві харчової та фармацевтичної промисловості, алкоголю, косметики, побутової хімії.


Переваги виробництва та друку наліпок, стікерів

Наклейки зі своїм особистим принтом стійкі до зовнішніх впливів:

 • не розмокають і не відклеюються при появі конденсату;
 • зберігають привабливий зовнішній вигляд і не затирається при транспортуванні;
 • стійкі поліграфічні фарби;
 • клей дозволяє міцно зафіксувати і не деформуватися.
брендированные наклейки с печатью логотипа изображение
стікери виготовлені на замовлення із печаткою зображення
наклейки зі своїм дизайном виготовлені на замовлення зображення
наклейки зі своїм принтом та друком зображення

Наклейка складається з трьох шарів:

 1. Крейдований, офсетний, металізований або інший папір, білий, кольоровий, прозорий або інша плівка – це поверхневий матеріал, те, на що наноситься друк.
 2. Головна функція самоклеючої плівки бути проклеєною – це клейовий шар. Як правило, на каучуковій або акриловій основі. Залежно від мети застосування свій підвид клею: клей повинен приклеюватися на специфічні та шорсткі поверхні, інший витримувати низькі або високі температури.
 3. Захисну функцію клейового шару виконує селіконозована підкладка, на якій тримається наклейка, доки її не приклеїли. Легко відклеюється за рахунок селіконозованого покриття та викидається.

Ми пропонуємо виготовлення індивідуальної наклейки на замовлення в сучасних процесах цифрового друку екологічно чистим латексним чорнилом. Ці наклейки можна використовувати на відкритому повітрі без захисного ламінату. Завдяки стійкому до подряпин та УФ-випромінювання кольору ви можете насолоджуватися своїми наклейками довгий час. Однак, якщо ви хочете замовити індивідуальний друк наклейок, які піддаються підвищеному механічному впливу або сильним погодним умовам, наприклад, автомобільні, ми рекомендуємо вибрати додатковий захисний ламінат при роздруківці наклейок.


Роздрукувати стікери та наліпки в типографії “GoodwillPack”

Обладнання компанії «Гулвілпак» дозволяє надрукувати наклейки зі своїм індивідуальним дизайном, на клейкій основі, а також стікери, термочеки, бирки на прозорій та непрозорій основі. Друкуємо на клірі (прозорий поліетилен), поліпропілені, топі (для чеків), дизайнерському папері.

Поліграфія наклейки – це флексографічний, цифровий, офсетний методи друку виробів. Метод передачі зображення cmyk та pantone.

Для захисту зображення та збереження якості наноситься захисний лак. Також наносимо матову та глянцеву ламінацію. Для створення наклейок застосовується фольгування золотою, срібною, голографічною та кольоровою фольгою.

Друкуємо в рулонах та листах. Намотування в рулонах зручне для автоматичноїта ручної поклейки. Для автоматичного поклеювання враховується напрямок друку, вказуються характеристики по ширині рулону.

Виготовляємо квадратні, фігурні, круглі форми. Також можемо виготовити вашу персональну форму наклейки. Для цього виготовляється висічний штамп виробу. Для оптимізації витрат клієнт може вибрати відповідний розмір готових ножів. Щоб створити наклейки під час флесографічного друку, виготовляється друковане кліше для кожного кольору нанесення.

Термін виготовлення замовлення під час листового друку та роздруківка наклейок 2-3 робочі дні; при флексодруку 5-7 робочих днів.

наклейки зі своїм індивідуальним дизайном фото

Наші наклейки також включають багаторазові або перманентні клейкі, віконні плівки для обклеювання вітрин, наклейки для підлоги, тривимірні наклейки (купол) та офісні на листах, самоклейку. Ми пропонуємо великий вибір, на якому ви можете роздрукувати свої індивідуальні наклейки. Кожен виріб унікальний.

Готова рекламна поліграфічна продукція проходить ретельну та якісну перевірку.

Виробництво наклейок в Україні має низку рекомендацій та особливостей, які важливо враховувати при роботі та для застосування:

 1. Брендовані наклейки на ампули та циліндричні поверхні маленького діаметру у фармацевтиці важливо наносити зображення на тонкій плівці низької жорсткості. Тоді вони не відклеюються, щільно прилягають і не морщаться;
 2. Наклейки на підлогу обов’язково покривати спеціальним антиковзаючим засобом;
 3. Для поклейки автомобілів та вітрин магазинів часто застосовується монтажна піна;
 4. Перед тим як клеїти наклейки на автомобілі, обов’язково очистити поверхню і знежирити;
 5. Якщо працюєте з папером Raflatak, то важливо пам’ятати, що він перманентний, складно віддерти від поверхні;
 6. Для таких специфічних матеріалів як текстиль, масляні або забруднені поверхні, гумові шини тощо застосовуються наклейки з особливим клейовим шаром;
 7. Рекламну наклейку, що саморуйнується, застосовують, щоб зберегти цілісність упаковки і для гарантії якості. Вони фіксуються спеціальним одноразовим клеєм;
 8. Для особливих подій виготовляються дайкати – на єдиній основі вирізані наклейки. На них можна писати ручкою чи маркером, малювати;
 9. Існують тисячі комбінацій самоклеючих матеріалів. Вибір величезний.

Приклад дизайну наклейок від компанії Гудвілпак фото

Щоб замовити наклейки, важливо створити дизайн та передати у виробництво правильний готовий макет та враховувати такі моменти:

 1. Наклейки в прямому (латекс еко) або офсетному друці.
 2. Не додавайте мітки обрізки або реєстраційні мітки.
 3. Обрізання 2 мм по периметру – відповідно шаблони для переповнення.
 4. Формати файлів: надайте у форматі AI, PDF, Tiff.
 5. Зберігайте макет у кривих.
 6. Розширення для піксельних даних не менше 300 dpi у вихідному розмірі.
 7. Створюйте PDF-файли у стандарті PDF/X-1a.
 8. Покриття всіх друкарських фарб (CMYK) не більше 300% у сумі.
 9. Використовуйте профілі кольорів cmyk або pantone.

Якщо у вас немає готового макета, ми пропонуємо спектр послуг зі створення макетів зі штатним дизайнером компанії.

Щоб замовити наклейки з написом у друкарні, необхідно написати листа на адресу [email protected] або надіслати повідомлення на Viber|Tlegramm|WhatsApp +38 (067) 233-16-42

Офіс компанії знаходиться у м. Київ, Україна.

Також можете замовити послугу доставка зразків кур’єром.


Популярні питання

✅ Як виглядають наклейки?

Наклейки в листах скручуються в трубку і поміщаються у щільний картонний циліндр. Наклейки в рулонах упаковуються в мікрогофру, що зручно та безпечно при транспортуванні. Також брендована продукція може упаковуватись за індивідуальною вимогою клієнта.

✅ Як доставляються наклейки?

Наклейки та брендовані вироби готові доставити будь-яким зручним для клієнта перевізником на відділення або адресною доставкою за рахунок замовника за ціною перевізника. Також можна скористатися послугою доставка кур’єром до дверей офісу. Також ми можемо обговорити доставку рекламної поліграфічної продукції по Києву та Україні на особливих умовах з офісу.

✅ Як розмістити замовлення?

Щоб замовити наклейки, потрібно написати у Viber|TelegramWhatsApp +38 067 233 16 42 або написати на пошту [email protected] Вказати форму, розмір, кількість кольорів, тираж, прикріпити макет у векторному форматі. Після цього ми готуємо цінову пропозицію.

✅ Матова чи глянсова поверхня наклейки краще?

У будь-якому виконанні етикетка добре виглядатиме і довго служитиме. Плівка проста у змісті та догляді, легко піддається вологому та сухому прибиранню. Коли на глянцеву плівку потрапляє світло, вона відблискує, що робить колір яскравим та глибоким. Можуть бути помітні відбитки пальців. Матова з білим відтінком більш стримана, без відблисків. Кольори стримані, строгі. Не видно відбитків пальців.

✅ Чи можливо створити сигнальний екземпляр продукції?

Друкарня «Гудвілпак» здійснює друк наклейок на самоклейці в листах та рулонах. При цифровому друку в аркушах можна створити пробну партію і відкоригувати макет і коліьоровупалітру. При флексодруку пробний екземпляр зробити не можна. Це пов’язано з потужністю обладнання та необхідністю витратити велику кількість витратної сировини для налаштування. У цьому випадку рекомендуємо замовляти кольоропробу, яка покаже колір максимально близько до кінцевого результату.

✅ Який термін виготовлення замовлення?

Друк наклейок, вартість та термін виготовлення залежить від тиражу. Якщо цифровий друк у листах, то протягом 2-3 днів після надання дизайну, якщо рулонна етикетка флексографічним способом, то 5-7 робочих днів.
Також до послуг споживача візитки, листівки, папки, широкоформатний друк, плакати, блокноти, буклети, календарі, пакети.


Оплата

Сплатити замовлення можна на:

 • Розрахунковий рахунок юр. компанії з урахуванням ПДВ;
 • Розрахунковий рахунок ФОП (3-я група);
 • Картка Приватбанк, Монобанк.

Оплата: 70% передоплата, 30% за фактом повідомлення про готовність тиражу.

Доставка

Доставка здійснюється протягом 1-2 днів після оплати.

Доставка замовлення по Києву здійснюється кур’єром до дверей офісу клієнта.

В інші регіони України доставляємо службою «Нова пошта» або іншим зручним клієнтом перевізником на відділення або адресною доставкою за тарифами служби доставки.

Відвантажується замовлення після 100% оплати.


Контакти

Адреса:

м. Київ, вул. Бульварно – Кудрявська 26, офіс 212

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (37 votes)