Фірмові пакети

Фірмові пакети на замовлення


Фірмові пакети – частина корпоративного стилю. Папір якісний матеріал для нанесення друку логотипу та ефективний рекламоносій. Пакети з логотипом формують впізнаваність компанії чи бренду. Інформація, яка розміщується на упаковці, направляє потенційних клієнтів на соціальні акаунти і на сайт.


Друк фірмових пакетів

Друк пакетів

Компанія «Goodwillpack» виготовляє фірмові пакети на замовлення великими і малими тиражами. Є кілька способів і методів нанесення друку на паперові пакети. Виробництво і друк фірмових пакетів мінімальної кількості доцільно наносити цифровим або трафаретним способом. Великі тиражі і складні макети, де важлива якість друку, ми рекомендуємо друкувати офсетним або флексодруком.

Дизайнери створюють макети необхідних розмірів і кольорів, в яких присутня стандартна корпоративна інформація, а також сміливі неординарні макети, які запам’ятовуються надовго.

Пакети фірмові виготовляються з крейдованого паперу, картону, крафта. Це якісні матеріали, які яскраво передають друк способами cmyk і pantone.

Ручки красива і практична складова пакету. Найоптимальніші за ціною і якістю з шнурка. Атласна або репсова стрічка, декоративний шнурок дорожче за ціною і надають пакету дорожчий вид. Ви можете замовити фірмові пакети з будь-яким видом ручки. Якщо у вас є своє особисте рішення за матеріалами, фарбою та щільності, ми врахуємо побажання і поставимо те, що важливо Вам.


Приклади наших робіт

Фірмові пакети з логотипом бренда
Фірмова упаковка для одягу
Крафтові фірмові пакети з логотипом для їжі
Упаковка фірмова для прикрас з логотипом ювелірної компанії
Фірмові пакети для одягу виготовлені за індивідуальним замовленням
Пакети з логотипом за індивідуальним замовленням з друком логотипу
Упаковка для прикрас з логотипом фірмова
Брендові пакети з друком логотипу

Пакет фірмовий сприймається як частина покупки або презенту, тому як носій реклами не дратує. І велика ймовірність, що інформація, яка наноситься на пакет, буде сприйнята позитивно і залишиться в пам’яті. Наявність брендованих пакетів з нанесенням логотипу компанії допомагає формувати позитивний імідж і репутацію, повідомляє про спеціальні акції, пропозиції та знижки компанії. Привертає увагу до бренду, сприяє більшій впізнаваності.


Фірмові пакети на замовлення

Різновиди упаковки

Пакет в наш час вже звична упаковка. Нам обов’язково запропонують фірмовий пакет, щоб зручно донести покупку. Коли дарують подарунок, то пакет дбайливо завершує образ подарунка. Запропонувати пакет із зображенням логотипу, подбати про клієнтів, покупців, партнерів вважається правилом хорошого тону.

Фірмові пакети універсальна упаковка:

– для упаковки презентаційних виробів і документів;

– для корпоративних подарунків партнерам і клієнтам підприємства;

– для упаковки бренду, продукції, реклами.

Компанія «Goodwillpаck» виготовить фірмові пакети високої якості з логотипом необхідного розміру і кольору, які будуть служити довго і нагадувати про ваші послуги, сфери і тип діяльності. Фірмовий пакет з контактами ще одна візитна картка бренду або компанії.


Популярні питання

👌 Який мінімальний тираж фірмових пакетів можна замовити?

✓ Мінімальний і найдорожчий за вартістю однієї одиниці тираж від 50 штук. Важливо враховувати, що чим більше кількість, тим менше ціна.

❤ Який термін виготовлення пакетів?

✓ Якщо вам потрібен невеликий тираж упаковки з логотипом цифровим або шовкотрафаретним друком, то термін виготовлення 3 – 5 робочих днів. Виготовлення великих замовлень офсетним друком, тисненням, УФлаком або конгревом 10- 12 робочих днів.

🔥 Як замовити фірмові пакети?

✓ Щоб замовити індивідуальні фірмові пакети з печаткою зателефонуйте або напишіть Viber / Telegram тел. 062 233 16 42. Також залиште контакт на сайті і наш менеджер зв’яжеться з Вами, щоб відповісти на питання.

♻ Які елементи впливають на зовнішній вигляд і якість пакетів?

✓ На зовнішній вигляд впливають ручки. Використовують шнурок, атласна або репсова стрічка, рідше зустрічається бант. Люверси прикрашають пакет і при великої вантажопідйомності гарантують, що пакет залишиться цілим. Висічка для подарункової стрічки створює святковий настрій. Додатково укріплене дно і ручки дозволяє збільшити вантажопідйомність.


Контакти

Адреса:

м. Київ бул. Лесі Українки 26 офіс 701

пн – сб з 10.00 до 19.00