Фірмові пакети на замовлення з логотипом

Фірмові пакети виготовлені на замовлення з логотипом фото

Фірмові пакети з логотипом є частиною корпоративного стилю. Папір якісний матеріал для нанесення друку та ефективний рекламоносій. Пакети з логотипом формують впізнаваність компанії чи бренду. Інформація, що розміщується на упаковці, спрямовує потенційних клієнтів на соціальні акаунти та на сайт.

Мінімальний тираж від 100 штук!

Для швидкого зв’язку:

Тел: +38 (067) 233-16-42


Приклади наших робіт


Друк фірмових пакетів

Друк фірмових пакетів

Компанія Goodwillpack виготовляє фірмові пакети на замовлення великими та малими тиражами. Є кілька способів та методів нанесення друку та логотипу на паперові пакети. Виготовлення та друк фірмових пакетів мінімальної кількості доцільно наносити цифровим чи трафаретним способом. Великі тиражі та складні макети, де важлива якість друку, ми рекомендуємо друкувати офсетним або флексодруком.

Дизайнери створюють макети необхідних розмірів і кольорів, в яких присутня стандартна корпоративна інформація, а також сміливі неординарні макети, які запам’ятовуються надовго.

Фірмові пакети виготовляються з картону, крейдованого паперу, крафту. Це якісні матеріали, які яскраво передають друк на пакетах засобами cmyk та pantone.


Приклади наших робіт

Фірмові пакети з логотипом бренда
Фірмова упаковка для одягу
Крафтові фірмові пакети з логотипом для їжі
Упаковка фірмова для прикрас з логотипом ювелірної компанії
Фірмові пакети для одягу виготовлені за індивідуальним замовленням
Пакети з логотипом за індивідуальним замовленням з друком логотипу
Упаковка для прикрас з логотипом фірмова
Брендові пакети з друком логотипу

Пакет сприймається як частина покупки чи презенту, тому як носій реклами не дратує. І велика можливість, що інформація, яка наноситься на паперовий пакет, буде сприйнята позитивно і залишиться в пам’яті. Наявність брендових пакетів з друком логотипу компанії допомагає формувати позитивний імідж та репутацію, повідомляє про спеціальні акції, пропозиції та знижки компанії. Привертає увагу до бренду, сприяє більшій впізнаваності. Виготовимо на замовлення поліетиленові, крафт, майка, з ручками, ЕКО, банан, кульки, з ручкою, робимо друк на пакетах.

Ручки красива та практична складова пакета. Найоптимальніші за вартістю та якістю зі шнурка. Атласна або репсова стрічка, декоративний шнурок дорожчий за ціною і надають пакету більш дорогого вигляду. Ви можете замовити пакети з будь-яким видом ручок. Якщо у вас є своє особисте рішення за матеріалами, фарбою та щільністю, ми врахуємо побажання та поставимо те, що важливо Вам.


Фірмові пакети на замовлення

Різновиди упаковки

Пакет в наш час вже звична упаковка. Нам обов’язково запропонують фірмовий пакет, щоб зручно донести покупку. Коли дарують подарунок, то пакет дбайливо завершує образ подарунка. Запропонувати пакет із зображенням логотипу, подбати про клієнтів, покупців, партнерів вважається правилом хорошого тону.

Фірмові пакети універсальна упаковка:

– для упаковки презентаційних виробів і документів;

– для корпоративних подарунків партнерам і клієнтам підприємства;

– для упаковки бренду, продукції, реклами.

Компанія «Goodwillpаck» (Київ) виготовить фірмові паперові пакети високої якості необхідного розміру та кольору, які будуть служити довго та нагадувати про ваші послуги, сферу та тип діяльності. Фірмовий пакет із контактами ще одна візитна картка бренду чи компанії.


Популярні питання

👌 Який мінімальний тираж фірмових пакетів можна замовити?

✓ Мінімальний і найдорожчий за вартістю однієї одиниці тираж від 50 штук. Важливо враховувати, що чим більше кількість, тим менше ціна.

❤ Який термін виготовлення пакетів?

✓ Якщо вам потрібен невеликий тираж упаковки з логотипом цифровим або шовкотрафаретним друком, термін виробництва паперових пакетів 3 – 5 робочих днів. Виготовлення великих замовлень офсетним друком, тисненням, УФлаком або конгревом 10-12 робочих днів.

🔥 Як замовити фірмові пакети?

✓ Щоб замовити індивідуальні брендовані пакети з печаткою, зателефонуйте або напишіть Viber/Telegram тел. 062 233 16 42. Також залиште контакт на сайті та наш менеджер зв’яжеться з Вами, щоб відповісти на питання.

♻ Які елементи впливають на зовнішній вигляд і якість пакетів?

✓ На зовнішній вигляд впливають ручки. Використовують шнурок, атласна або репсова стрічка, рідше зустрічається бант. Люверси прикрашають пакет і при великої вантажопідйомності гарантують, що пакет залишиться цілим. Висічка для подарункової стрічки створює святковий настрій. Додатково укріплене дно і ручки дозволяє збільшити вантажопідйомність.


Контакти

Адреса:

м. Київ, вул. Бульварно – Кудрявська 26, офіс 212

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (49 votes)