Виготовлення картонних коробок


Картонні коробки – традиційний вид упаковки для подарунків і різних товарів. Це як прості, зручні та доступні за вартістю коробки, так і презентабельні і дорожчі за вартістю. Виготовлення картонних коробок на замовлення дозволяє створити упаковку різноманітних форм і розмірів. Дозволяють зробити товар для покупця привабливим і допомагають подати Ваш бренд виразно і унікально.


Каталог коробок


Картонні коробки виготовлені на замовлення

Картонні коробки на замовлення

Фірмові картонні коробки – важлива складова кожної сфери і користуються величезним попитом. Коробка індивідуальної конструкції виготовлена ​​на замовлення з картону практична, екологічна та зручна в застосування. Також у неї є особлива характеристика – інформативність, яка робить коробку ефективним рекламоносієм.

Компанія «Гудвіллпак» займається виробництвом картонної упаковки на сучасному професійному обладнанні, використовуючи багатофункціональні друкарські машини. Картонна коробка на замовлення кожного виду має свої особливості.


Подарункова картонна упаковка

Круглі картонні коробки
Упаковка для прикрас подарункова з картону
Коробка для украшений с логотипом
Виготовлення картонних коробок
Виготовлення картонних коробок Київ
Коробки з друком логотипу із картону
Коробки з логотипом із картону зі стрічкою
Виготовлення картонних коробок з логотипом

Картонні коробки з логотипом для прикрас

Виготовлення картонної упаковки

Виробництво картонної упаковки – основний вид діяльності нашої компанії в Києві. У нас також можна замовити виготовлення і друк коробок з унікальним дизайнерським рішенням, оперативно створити необхідні зразки, розрахувати вартість продукції.

Чому саме ми?

  1. Ми з розумінням ставимося до побажань замовника.
  2. Використовуємо у виробництві високоякісний картон.
  3. Виконуємо замовлення в короткі терміни.
  4. Пропонуємо доступні ціни.

Підберіть в нашому каталозі підходящу картонну коробку, а наші фахівці зроблять прорахунок її вартості. У разі, якщо ви не знаходите для себе потрібний варіант упаковки – ми виготовимо конструкцію коробки по вашим індивідуальним замовленням будь-якого розміру в Києві!


Подарункові коробки з лого

Компанія “Goodwillpack”

У компанії «Гудвіллпак» для оптимізації витрат можна замовити виготовлення тиражу коробок, використовуючи вже готові висічні штампи. Якщо ж вам потрібна особлива форма коробки, то виготовимо новий штамп за індивідуальним замовленням. Ми виготовляємо якісну упаковку з логотипом. А картонна коробочка сама по собі вже маленький подарунок. Це необхідність, як чохол для телефону або захисна плівка для скла.

Наші фахівці на професійному обладнанні виготовлять для вас оптом якісну картонну продукцію на замовлення в Україні, яка допоможе продавати ваш продукт.


Виготовлення коробочок з Вашим логотипом

Коробки з дизайнерського картону легкі і малооб’ємні. Картон викарбовується штампом потрібної конструкції. На дизайнерському картоні логотип компанії наноситься тисненням фольгою. Картон на крейдованому основі дозволяють використовувати різноманітність способів друку картонних упаковок. На світлому тлі багато передається колірна палітра. Друк на коробках можливий від більш тонких до точних ліній. Перероблений цінують серед соціально відповідального бізнесу і покупців. Це картонна упаковка, яка отримує друге життя з уже використаної продукції.

Особливої ​​уваги заслуговує виробництво упаковки з білого і бурого мікрогофрокартону. Це міцний матеріал, який виконує захисну функцію і часто використовується як картонна тара.

Картонна упаковка з палітурний картон дорожча. Виготовляються коробки з використанням дизайнерського паперу і ручна збірка. Можливо виробництво на замовлення будь-яких конструкцій і форм картонної упаковки. Для нанесення логотипу компанії на дизайнерському папері застосовується тиснення фольгою або друк на світлих відтінках паперу.

Для продуктів харчування, дитячих товарів, ресторанів і будь-яких інших сфер, де передбачений живий контакт з продуктом, рекомендується використовувати для виготовлення сертифікований ціллюлозний картон. Матеріал для виготовлення має відповідний сертифікат.

Можливо створити простий і складний дизайн упаковки на замовлення використовуючи каширований микрогофрокартон. Каширівка допомагає продавати продукт, роблячи грубувату тару красивою і незвичайною. Така упаковка з гофрокартону використовується для товарів і подарунків, де потрібна велика міцність жорсткість: електро прилади, вино-горілчані вироби, посуд, побутова техніка, парфумерія, комплектуючі та ін. Доставка по Києву і Україні. Гарантуємо оперативність виготовлення!


Контакти


Адреса:

м Київ бул. Лесі Українки 26 офіс 701

пн – сб з 10.00 до 19.00


Телефон:

+38 044 229 85 30

+38 067 233 16 42 (Viber)


Пошта:

[email protected]


https://www.instagram.com/p/BpEo0VJnBUd/?utm_source=ig_web_copy_link

Популярні питання

👌 З яких матеріалів виготовляються картонні коробки?

✓ Подарункові картонні коробки виготовляються з палітурногота дизайнерського картону, коробки для лоставки з мікрогофрокартону, коробки для малооб’ємних та легких товарів з дизайнерського та поліграфічного картону.

❤ Які види коробок існують?

✓ Поширені види  коробок самозбірні і зібрані вручну.  Коробки з пресованого картону збираються вручну. Коробки з картону, дизайнерського картону та мікрогофрокартону висікаються механічним способом.

🔥 Які типи конструкцій коробок можливі?

✓ Виготовимо коробки різноманітних конструкцій, в залежності від ваших цілей. Для оптимізації витрат пропонуємо  скористатися готовими висічними штампами або виготовимо індивідуальний ніж.

♻ Чи можливо виготовити ложемент в коробку?

✓ Так, в коробку додатково виготовляється ложемент. Він може бути з оксамитовим, картонним, атласним та іншим покриттям.