Виготовлення картонних коробок

Приклади виготовлених картонних коробок фото

Картонні коробки – традиційний вид упаковки для подарунків і різних товарів. Це як прості, зручні та доступні за вартістю коробки, так і презентабельні і дорожчі за вартістю. Виготовлення картонних коробок з логотипом на замовлення дозволяє створити упаковку різноманітних форм і розмірів. Дозволяють зробити товар для покупця привабливим і допомагають подати Ваш бренд виразно і унікально.

Мінімальний тираж від 50 штук!Картонні коробки виготовлені на замовлення

Картонні коробки на замовлення

Фірмові картонні коробки – важлива складова кожної сфери і користуються величезним попитом. Коробка індивідуальної конструкції виготовлена ​​на замовлення з картону практична, екологічна та зручна в застосування. Також у неї є особлива характеристика – інформативність, яка робить коробку ефективним рекламоносієм.

Як виробник картонної упаковки на замовлення, Goodwillpack комплексно подбає про Ваші проблеми. Від індивідуальних і особистих консультацій, а також створення зразків і концепцій, до виробництва і своєчасної доставки вашої продукції. Вся наша команда завжди готова проконсультувати Вас і запропонувати кращі рішення для Вашого бізнесу.

Компанія «Гудвіллпак» займається виробництвом картонної упаковки на сучасному професійному обладнанні, використовуючи багатофункціональні друкарські машини. Картонна брендована коробка на замовлення кожного виду має свої особливості.Сфери компетенції виробництва картонної коробки

Картонні коробки для карток виготовлені на замовлення з логотипом фото

Goodwillpack протягом багатьох років виступає за першокласну якість, дотримання строків і орієнтацію на клієнта, а також ми накопичили компетенції в багатьох областях, які в кінцевому підсумку мають вирішальне значення для нашого успіху. Клієнти приходять з самих різних галузей. Зрозуміло, ми також розробляємо спеціальні рішення для вашої області застосування.

Сильні сторони – це те, що визначає нас і нашу роботу. Сильна сторона Goodwillpack полягає в тому, що ми можемо виробляти продукцію на замовлення і в невеликих кількостях з короткостроковими термінами поставки. Сильна команда виробництва і допоміжного офісу оптимально працює разом, коли мова йде про кваліфіковані консультації і екологічно безпечні рішення. Крім того, наші клієнти отримують безліч інших переваг від виробника картонних коробок.

Як давній сімейний бізнес з більш ніж 15-річним досвідом виробництва картонної упаковки на замовлення, ми також пропонуємо нашим клієнтам індивідуальні рішення за їх запитом. Щоб завжди гарантувати якість, стійкість і надійність поставок, члени нашої команди працюють рука об руку для досягнення загального успіху і, таким чином, для задоволення наших клієнтів.

Наш секретний рецепт дуже простий: ми надаємо великого значення взаємоповазі і повазі один до одного. Плоска ієрархія, короткі канали зв’язку і регулярний обмін один з одним роблять нас сильною командою.Картонні коробки з логотипом для прикрас

Виготовлення картонної упаковки

Виробництво картонної упаковки – основний вид діяльності нашої компанії в Києві. У нас також можна замовити виготовлення і друк коробок з унікальним дизайнерським рішенням, оперативно створити необхідні зразки, розрахувати вартість продукції.

Чому саме ми?

  1. Ми з розумінням ставимося до побажань замовника.
  2. Використовуємо у виробництві високоякісний картон.
  3. Виконуємо замовлення в короткі терміни.
  4. Пропонуємо доступні ціни.

Наш різноманітний і постійно зростаючий асортимент включає нішеві вироби і невеликі серії до 50 штук, а також складні самозбірні коробки і заготовки, перфоровану і упаковку для одягу, прикрас, вина, а також для важких вантажів в різних форматах з мікрогофрокартону. Крім того, як інноваційний виробник картонних коробок, ми також розробляємо індивідуальні рішення для наших клієнтів. Ми надаємо великого значення якості і екологічності.

Підберіть в нашому каталозі підходящу картонну коробку, а наші фахівці зроблять прорахунок її вартості. У разі, якщо ви не знаходите для себе потрібний варіант упаковки – ми виготовимо конструкцію коробки по вашим індивідуальним замовленням будь-якого розміру в Києві!


Виготовлення коробочок з Вашим логотипом

Коробки з дизайнерського картону легкі і малооб’ємні. Картон викарбовується штампом потрібної конструкції. На дизайнерському картоні логотип компанії наноситься тисненням фольгою. Картон на крейдованому основі дозволяють використовувати різноманітність способів друку картонних упаковок. На світлому тлі багато передається колірна палітра. Друк на коробках можливий від більш тонких до точних ліній. Перероблений цінують серед соціально відповідального бізнесу і покупців. Це картонна упаковка, яка отримує друге життя з уже використаної продукції.

Особливої ​​уваги заслуговує виробництво упаковки з білого і бурого мікрогофрокартону. Це міцний матеріал, який виконує захисну функцію і часто використовується як картонна тара.

Картонна упаковка з палітурний картон дорожча. Виготовляються коробки з використанням дизайнерського паперу і ручна збірка. Можливо виробництво на замовлення будь-яких конструкцій і форм картонної упаковки. Для нанесення логотипу компанії на дизайнерському папері застосовується тиснення фольгою або друк на світлих відтінках паперу.

Для продуктів харчування, дитячих товарів, ресторанів і будь-яких інших сфер, де передбачений живий контакт з продуктом, рекомендується використовувати для виготовлення сертифікований ціллюлозний картон. Матеріал для виготовлення має відповідний сертифікат.

Можливо створити простий і складний дизайн упаковки на замовлення використовуючи каширований микрогофрокартон. Каширівка допомагає продавати продукт, роблячи грубувату тару красивою і незвичайною. Така упаковка з гофрокартону використовується для товарів і подарунків, де потрібна велика міцність жорсткість: електро прилади, вино-горілчані вироби, посуд, побутова техніка, парфумерія, комплектуючі та ін. Доставка по Києву і Україні. Гарантуємо оперативність виготовлення!


Упаковка з гофрокартону виготовлена ​​оптом на замовлення фото

Goodwillpack – ваш досвідчений виробник картону. Як сімейна компанія середнього розміру, ми маємо багаторічний досвід виробництва високоякісних картонних коробок. На нашому виробництві ми виробляємо широкий асортимент продукції, в тому числі: картонні коробки 1-хвилясті / 2-хвилясті / 3-хвилясті; микрогофрокартон, щільний і переплетений картон; пакувальні коробки з логотипом; конструктивна упаковка; складні самозбірні коробки; картонні коробки з друком; подарункові коробки під замовлення; пакувальні матеріали: скотч, стрейч-обгорткові плівки, обв’язка; плівки і пакети.

Не можете знайти продукт, який Вам підійде? Тоді зв’яжіться з нами зараз без зобов’язань! Як виробник, ми можемо гнучко реагувати на особливі запити в короткі терміни. Наприклад, ми можемо виготовити складні коробки з гофрованого картону потрібних вам розмірів.


Підходящі самозбірні коробки для будь-яких вимог. Як виробник, ми можемо запропонувати вам зовсім інші пакувальні рішення, ніж простий інтернет-магазин. Наприклад, наш конфігуратор складних ящиків, за допомогою якого ви можете замовити коробки на замовлення для Ваших товарів. Створіть свою власну складну коробку всього за кілька кроків з гофрованого або палітурного картону і зробіть пакувальний матеріал спеціально для Вашого продукту. Таким чином, ви можете бути впевнені, що замовлена ​​складна коробка з точністю до міліметра підходить для Ваших товарів.

Гарантована професійна якість, короткі терміни поставки. Як виробник, ми гарантуємо вам не тільки першокласну професійну якість, але і гнучке і небюрократизоване обслуговування клієнтів. Ми також здійснюємо своєчасні поставки. Дізнайтеся більше про наші логістичні можливості і скористайтеся нашим багаторічним досвідом в галузі.

Купіть складні коробки прямо зараз. У Goodwillpack ви купуєте пакувальний матеріал безпосередньо у виробника картонних коробок, без посередників. Від самозбірних коробок з мікрогофрокартону до коробок з щільного картону – ми пропонуємо вам оптимальне рішення по доставці для будь-якої області застосування. Замовте упаковку прямо зараз у фахівця без будь-яких додаткових витрат.

Чому гофрокартон? Гофрований картон як сировина не тільки переконливий з точки зору екологічності, а й обіцяє ефективний захист продукту при порівняно невеликому використанні матеріалу. Додаткові переваги: ​​микрогофрокартон легкий і легко обробляється на верстаті. Неперевершена співвідношення ціни і якості! Гофрокартон також пропонує необмежені можливості дизайну: від простої упаковки до привабливою торгової вітрини – ідеальний екологічно чистий матеріал.

Захист крайок з гофрокартону. Еластична целюлоза забезпечує оптимальний захист особливо чутливих продуктів. Ми також проводимо індивідуальні U-подібні профілі та захисні кромки для будь-яких потреб.


Подарочная упаковка фото

Компанія “Goodwillpack”

У компанії «Гудвіллпак» для оптимізації витрат можна замовити виготовлення тиражу коробок, використовуючи вже готові висічні штампи. Якщо ж вам потрібна особлива форма коробки, то виготовимо новий штамп за індивідуальним замовленням. Ми виготовляємо якісну упаковку з логотипом. А картонна коробочка сама по собі вже маленький подарунок. Це необхідність, як чохол для телефону або захисна плівка для скла.

Goodwillpack- виробник картонних коробок з більш ніж 15-річним професійним досвідом у виробництві коробок і пакувальних рішень для наших постійних клієнтів. Як сімейна компанія, асортимент якої налічує більше 1 000 різних видів упаковки, ми надаємо великого значення якості і задоволення потреб наших клієнтів по всій Україні.

Злагоджена сервісна команда забезпечують надійне обслуговування клієнтів. Комплексне управління процесом від аналізу потреб і розробки зразків до виробництва і доставки надійно забезпечується нами з одних рук. У нас ви можете знайти потрібні коробки з гофрованого і палітурного картону!

Наші фахівці на професійному обладнанні виготовлять для вас оптом якісну картонну продукцію на замовлення в Україні, яка допоможе продавати ваш продукт.


Картонні коробки високої якості різних розмірів, конструкцій і форматів на замовлення!

Коли справа доходить до транспортування, перевезення або зберігання товарів, краще покладатися на високоякісні картонні пакувальні рішення від Goodwillpack. Незалежно від того, чи використовуються транспортувальні коробки для розсилки, подарункова або спеціальна упаковка – у нас ви отримаєте першокласні картонні продукти всіх мислимих розмірів, конструкцій і форматів.

Завдяки багаторічному досвіду в області виробництва картонних коробок, ми завжди готові допомогти вам порадою та провести необхідні дії. Якщо у вас є які-небудь питання про картонні коробки, просто зв’яжіться з нами, і ми проконсультуємо Вас індивідуально по видам, розмірам і конструкціях картонної упаковки.


Гофрокоробки виготовлені за індивідуальними розмірами та формами фото

Картонна упаковка є важливою частиною брендингу компаній. Без відповідної та якісної упаковки ефективна доставка або зберігання товарів неможливі. Щоб картонна коробка могла оптимально виконувати свою задачу, вона завжди повинна мати наступні важливими властивостями:

Висока міцність на розрив. Міцністю описується опір, який картонна коробка проявляє коли чиниться тиск перпендикулярно поверхні. Чим вище це значення, тим нижче ризик розриву в разі удару.

Висока стійкість до проколів. Визначається стійкість картонних коробок до проколів тупими або гострими предметами. Якщо це значення перевищено, картон деформується і при ударі предметом в ньому буде утворена діра, яка може збільшитися або перетворитися в широкий розрив.

Висока стійкість країв до роздавлювання. Опір краю роздавлювання надає інформацію про силу, яка може бути застосована до картонного зразку без його втрати стійкості. Це значення вже дозволяє зробити певні висновки щодо вантажопідйомності при доставці і зберіганні.


Висока стійкість до роздавлювання ворсу. Сила, яку картонна упаковка може поглинати і розсіювати без деформації, визначається опором стиску стопки. Це значення багато в чому залежить від внутрішнього вмісту вологи та структури матеріалу картонних коробок. Чим менш вологий і більш стійкий матеріал, тим більше зусилля може впливати на картон, не пошкоджуючи його.

Низька вбираюча здатність. Картон виготовляється з натуральних матеріалів на основі дерева. Це робить його гігроскопічним. Це означає, що він притягує воду і зберігає в собі молекули. Якщо буде занадто багато вологи, страждає стійкість, і матеріал більше не може витримувати навантаження. Картонні коробки високої якості відрізняються низьким поглинанням.

Оскільки ми виробляємо кожну коробку самостійно, ми завжди враховуємо ці властивості і, отже, якість. Ви можете бути впевнені, що кожна коробка стандартного розміру або зроблена за індивідуальним замовленням повністю виконує свою функцію для зберігання або транспортування і оптимально захищає ваші товари від руйнівних впливів.

Як можна заощадити з коробкою в якості упаковки? Відправляючи товари в картонних коробках з гофрованого або щільного картону, ви отримуєте ряд переваг. Один з найбільших плюсів коробок – це екологічність. Картонна коробка може складатися на 100% з переробленого матеріалу і, таким чином, залишає значно менший екологічний слід, ніж, наприклад, пластикові контейнери. Крім того, можлива економія за рахунок використання картонної упаковки в наступних областях:

Безпечна доставка економить витрати на повернення. Картонна упаковка, яка ідеально підходить для вашого продукту, в поєднанні з правильними наповнюючими матеріалами, гарантує оптимальний захист від ударів, вібрації, бруду, пилу, вологи і коливань температури. Оскільки ваші товари прибувають в пункт призначення в найкращому стані, ви уникаєте повернення, викликаного транспортним пошкодженням і пов’язаними з цим витратами.

Мала вага знижує витрати на доставку. Картон має невелику власну вагу. З коробкою ваш продукт не важить більше, ніж без неї. Набивочні і наповнюючи матеріали, такі як пластівці пінополістиролу, деревна вата або бульбашкова плівка, дуже легкі. Картонна упаковка і набивка разом оптимально захищають вміст без непотрібного збільшення ваги при транспортуванні.

Складна конструкція знижує витрати на зберігання. Ми доставляємо частину наших самозбірних коробок в плоскому вигляді. Поки вони не потрібні, ви можете зберігати їх в розкладеному вигляді і, таким чином, заощадити місце. Це значно зменшує необхідний простір для зберігання. Ящики можна встановити за секунди, виконавши всього декілька простих кроків.

Паллетизация економить транспортні витрати. Картонні коробки можна зберігати з економією місця не тільки в складеному вигляді, але і в зібраному і заповненому вигляді. Завдяки своїй стійкості вони також дозволяють штабелювати важкі продукти, не пошкоджуючи їх. Це дозволяє легко і безпечно укладати коробки на піддони. Обсяг фрахту значно скорочується, а разом з ним і витрати.

Коробка відповідного розміру економить пакувальний матеріал. Якщо ви використовуєте занадто велику коробку, вам знадобиться багато наповнювача, щоб оптимально захистити вміст. Так не повинно бути. Ми не тільки пропонуємо вам велику кількість типорозмірів, але також можемо виготовити індивідуальні коробки по вашим вимогам. Таким чином, у вас завжди під рукою потрібна коробка і потрібна мінімальна кількість пакувального матеріалу.

Крім того, економите з низькими оптовими цінами. Наші диференційовані ціни, які ми пропонуємо на багато наших продукти, також пропонують вам хороші можливості для економії. Якщо ви замовляєте більшу кількість замість однієї коробки, ціна за одиницю значно знижується. Чим більше коробок ви купите, тим нижче буде вартість кожної коробки.


Подарункова упаковка

Круглі картонні коробки
Упаковка для прикрас подарункова з картону
Коробка для украшений с логотипом
Виготовлення картонних коробок
Виготовлення картонних коробок Київ
Коробки з друком логотипу із картону
Коробки з логотипом із картону зі стрічкою
Виготовлення картонних коробок з логотипом

Популярні питання

👌 З яких матеріалів виготовляються картонні коробки?

✓ Подарункові картонні коробки виготовляються з палітурногота дизайнерського картону, коробки для лоставки з мікрогофрокартону, коробки для малооб’ємних та легких товарів з дизайнерського та поліграфічного картону.

❤ Які види коробок існують?

✓ Поширені види  коробок самозбірні і зібрані вручну.  Коробки з пресованого картону збираються вручну. Коробки з картону, дизайнерського картону та мікрогофрокартону висікаються механічним способом.

🔥 Які типи конструкцій коробок можливі?

✓ Виготовимо коробки різноманітних конструкцій, в залежності від ваших цілей. Для оптимізації витрат пропонуємо  скористатися готовими висічними штампами або виготовимо індивідуальний ніж.

♻ Чи можливо виготовити ложемент в коробку?

✓ Так, в коробку додатково виготовляється ложемент. Він може бути з оксамитовим, картонним, атласним та іншим покриттям.

👌 Чи можливо нанести свій логотип та інформацію про компанію на коробки?

✓ Коли говоримо про виробництво коробок, та маємо на увазі саме виготовлення коробки з логотипом вашої компанії чи персонального бренду. Будь-яка інформація переноситься на коробку з допомогою шовкотрафаретного, офсетного, цифрового чи флексодруку, тисненням фольгою чи уфлаком


Контакти:

Адреса:

м. Київ, вул. Бульварно – Кудрявська 26, офіс 212

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (43 votes)