Друк етикеток

Друк етикеток на замовлення фото

Замовити етикетки – не просто формальність. Вони відіграють не менш значущу роль для майбутнього успіху бренду, товару, послуги, ніж візитки, буклети, плакати, стікери. Виготовлення наклейок – шанс підвищити довіру споживачів, клієнтів, партнерів. У нашій друкарні замовлення та друк самоклеючих етикеток коштує недорого і якість продукції незмінно висока.

Мінімальний тираж 1000 штук!

Для швидкого зв’язку:

Тел: +38 (067) 233-16-42


Приклади друку


друк паперових етикеток із принтом клієнта фото

Виготовлення самоклеючих етикеток

Друк самоклеючих наклейок виконує не таку поверхневу функцію, як здається на перший погляд. Етикетка виготовлена на замовлення – ефективний інструмент продажу. На виріб можна нанести логотип, слоган компанії, додати будь-які інші характеристики, що роблять  унікальними, несхожими на конкурентів. Все це підвищує впізнаваність.

Жоден товар не обходиться без етикеток. Відрізняються лише оформлення, зміст наклейок, характеристики матеріалу. Способи обробки та ціна друку самоклеючих етикеток теж не бувають однаковими. Цінники, стікери інформують про особливості продукції, послуги. Етикетки служать як штрих коди, ними вказують термін придатності, описують властивості, склад, спосіб застосування. Все, що важливо розповісти про виготовлену продукцію. Коли друк самоклеючих наклейок найбільш актуальний:

 • у сферах продуктів харчування та напоїв;
 • для косметики та парфумерії;
 • при маркуванні вантажів у логістиці;
 • для оформлення корпоративних подарунків – сувенірна продукція, блокноти, конверти;
 • за необхідності довести оригінальність товару, перешкоді його відкривати – друк гарантійних етикеток.

Важливо, щоб паперові самоклеючі наклейки, мали продуманий до дрібниць дизайн. З чого розпочинається виробництво етикеток? З розробки макету. Важлива будь-яка деталь – кольори, шрифти, розмір, розташування інформації. Нюанси можуть стати для потенційного споживача вирішальними.


Замовити виготовлення самоклеючих етикеток з логотипом фото

Ми створюємо вироби за готовим макетом клієнта або генеруємо ідеї самостійно. При замовленні друку самоклеючих етикеток на аркуші білого паперу або плівці пропонуємо:

 • підбір будь-яких розмірів та форм, включаючи нестандартні;
 • актуальні техніки оформлення етикеток;
 • тираж наклейок будь-якого масштабу та розміру за бажанням клієнта.

Замовляючи друк самоклеючих етикеток у нашій друкарні, вибираєте співпрацю з досвідченими професіоналами. Працюємо на найсучаснішому обладнанні. Застосовуємо прогресивні методи та техніки друку. Виготовлення займає мінімум часу без перевищення обумовлених термінів.


Друк етикеток на самоклеючій плівці

В основі матеріалу – полімерні речовини синтетичного походження. Роздруківка етикеток на самоклеючій плівці підійде для швидкої та надійної фіксації на будь-яких типах поверхонь та упаковки різних розмірів та видів. Сам матеріал має кілька шарів:

 1. Зверху ПВХ. На нього наносять текстову інформацію та зображення будь-якої складності. Можливий вибір матової, глянсової, прозорої поверхні. Доступна багата палітра кольорів.
 2. Клейка паперова основа, що міцно зчіпляється з поверхнею.
 3. Підкладка. Потрібна для захисту клейового шару до наклейки на упаковку.

Наклейки на самоклеючій плівці міцні і мають гарну гнучкість. Вони не сповзуть згодом, стійкі до пошкоджень. Замовити якісний друк етикеток – безпечно для здоров’я, адже вироби не є токсичними.

Етикетки витривалі до зміни температури навколишнього середовища. У процесі виготовлення використовують спеціальні фарби, стійкі до впливу ультрафіолету. Завдяки цьому етикетки не вигорають на сонці. Продукція підходить не тільки для нанесення на пляшки, косметику, сувеніри, але й більш масштабних проектів:

 • реклама товарів та послуг на службових авто та у громадському транспорті – обклеювання кузова, вікон;
 • декор інтер’єру – креативні ідеї дизайнерів у будинках та офісах;
 • покажчики на підлозі та стінах – напрямок руху, привернення уваги до відділів ТЦ;
 • вітрини магазинів – знижки, спеціальні пропозиції.

Етикетки на самоклеючій плівці зберігають зносостійкість у складних умовах, у тому числі при використанні на відкритому повітрі.


Приклад виробництва самоклеючої етикетки фото

Етикетки на глянцевому папері

Такі наклейки мають складну структуру – верхній шар у вигляді крейдованого глянцевого паперу, далі йде клейова основа, після підкладки. Вони яскраві і помітні, що особливо важливо для реклами. Глянцева поверхня привабливо блищить, притягуючи погляд покупця. Чим гарний друк етикеток на папері:

 • Низька ціна. При цьому текст, нанесений на етикетку, чітко виглядає, зображення на папері барвисте.
 • Ефектний вигляд. Інформації мало чи немає фонової картинки? Самоклеюча етикетка (наклейка) на глянцевому або білому папері все одно виглядає цікаво.
 • Відмінна якість. У відносно стабільних навколишніх умовах надовго зберігають вигляд, не стираються та не тріскаються.

Важливо вибрати оптимальний спосіб виробництва та друку наклейок на папері або плівці. Цифровий друк вигідно використовувати для малого тиражу, підходить для плотерної порізки. Вироби отримуєте в аркушах/листах. Офсетний друк – доступна ціна та тиражі будь-яких обсягів. Чим більше екземплярів, тим вигідніше. Вибираючи флексодрук, отримуєте самоклеючі етикетки в рулонах. Цей спосіб друку дає відмінну якість зображення. Цінна перевага флексодруку – зручна форма видачі готових виробів та вартість.

Поліграфія “GoodWillPack” допоможе визначити найбільш прийнятний та вигідний спосіб друку та розмір самоклеючих етикеток. Відповімо на будь-які питання, обговоримо прототип, прорахуємо вартість виробництва. За необхідності запропонуємо інші послуги, наприклад, друк на полотні чи аркуші необхідних розмірів та виду. Просто зателефонуйте за контактним телефоном або приходьте в наш офіс у Києві.


Оплата

Сплатити замовлення можна на:

 • Розрахунковий рахунок юр. компанії з урахуванням ПДВ;
 • Розрахунковий рахунок ФОП (3-я група);
 • Картка Приватбанк, Монобанк.

Оплата: 70% передоплата, 30% за фактом повідомлення про готовність тиражу.

Доставка

Доставка здійснюється протягом 1-2 днів після оплати.

Доставка замовлення по Києву здійснюється кур’єром до дверей офісу клієнта.

В інші регіони України доставляємо службою «Нова пошта» або іншим зручним клієнтом перевізником на відділення або адресною доставкою за тарифами служби доставки.

Відвантажується замовлення після 100% оплати.

Популярні питання

👌 Який варіант друку етикеток вибрати – у аркушах чи рулонах?

✓ Перший оптимальний, коли етикетки клеять вручну. Другий прийнятний при автоматичному процесі. Етикетки в рулонах зручніше перевозити та зберігати, якщо це має значення.

❤ Як додатково захистити самоклеючу продукцію?

✓ Для цього часто застосовують термотрансферний друк. Її використовують навіть на картоні. Термоетикетки призначені для продукції, яка часто піддається впливу УФ, зберігається за дуже низьких або, навпаки, високих температур.

🔥 Які етикетки більш довговічні – на плівці чи папері?

✓ Безпосередньо залежить від умов використання. Властивості плівки допускають можливість поклейки просто неба. Паперові етикетки просто не призначені для таких умов, але це не означає, що їхня якість нижча.

♻ Основні нюанси, що впливають на ціну накладу, крім матеріалу?

✓ Додаткове оброблення етикеток після друку, наприклад, лак для посиленого захисту, тиснення фольгою для декору. Ціна залежить і від того, чи плануєте замовити самоклеючі етикетки і висікання, щоб отримати прорізні вироби. Складність дизайнерського макету та терміновість виготовлення також важливі.


Контакти

Адреса:

м. Київ, вул. Бульварно – Кудрявська 26, офіс 212

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (39 votes)