Опубліковано Залишити коментар

Що таке крафт папір?

Крафт папір

Життєдіяльність людини змінює і порушує баланс екосистеми. Ми активно говоримо про збереження екології, про зменшення викидів, про контроль виробництва. Великі справи роблять маленькі вчинки. І на заміну поліетиленовим пакетом прийшли пакети і упаковка з крафта.

Слово «крафт» має кілька значень. У перекладі з німецького «міцність», «надійність». І одна з якостей паперу – це стійкість до різних зовнішніх впливів. У перекладі з англійської «ремесло», «майстерна робота». Так називають продукти зроблені маленькими партіями за індивідуальним рецептом в приватній майстерні. Таким продуктам властива висока якість, натуральні інгредієнти, індивідуальний підхід.

Пакети та упаковку з крафт-паперу можна зустріти в магазинах, які заявляють про екологічність продукції, щоб підкреслити натуральність продуктів.

Виробництво крафт-паперу – це галузь целюлозно-паперової промисловості.

Виготовлення крафт

Виготовляється папір з деревини в процесі сульфатного варіння. Тобто, це високоміцний матеріал з слабопровареної довговолокнистої сульфатної целюлози. Подрібнену деревину обробляють гарячим водним розчином з гідроксидом і сульфатом натрію, отримуючи на виході целюлозу. Далі отриману масу промивають, очищають і отриману рідку целюлозу відправляють на згущення високої міцністі і щільністі. У методі сульфатного варіння не високі вимоги до сировини, що дозволяє крім хвойних і листяних порід дерев використовувати деревні відходи. Цей факт забезпечує невисоку вартість матеріалу на виході.

Упаковка з крафт-паперу, володіючи високою міцністю з доступної сировини і проста у виробництві, розкладається через 2-3 роки. Тому більш приваблива, ніж інша упаковка. Переваги крафт-паперу:

 • екологічність.
 •  міцність.
 •  вологостійкість.
 • повітропроникність.
 • естетичність.
 • можливість наносити друк.

 Крафт-папір виробляється кількох кольорів: бурий (залежить від виробника і способу обробки), від світло-бурого до коричневого відтінків, відбілена білв та кольорова. Щільність паперу від 10 до 120 г / м.

Тенденції останніх років сприяють  екологічності життя і виробництва. Крафт-папір і картон легко утилізуються і це дозволяє застосовувати його в індустрії побутової техніки, домашньої хімії, особистої гігієни. Вибираючи пакети і коробки з крафт-паперу, ви вносите свій вклад в захист навколишнього середовища. Компанія «Гудвіллпак» виготовить для Вас крафт пакети з логотипом, коробки і іншу упаковку з білого, бурого або переробленого крафту, які привернуть увагу до Вашого бренду прихильників нових екологічних поглядів. Пакети виготовляються з вклеєними крученими ручками або без (наприклад, пакети на винос), різнокольорові шнурки і репсові стрічки ставляться вручну. Також можлива ручка з мішковини.

Коробки виготовляються різних конструкцій і розмірів. Для оптимізації витрат пропонуємо вибрати готовий штампи. Або виготовимо за індивідуальним замовленням під ваш вид товару.

Застосування крафту

Крафт пакет сьогодні модний дизайнерський матеріал. Це філософія, особливий стиль і дух виробництва, атмосфера простору. Пакетам з бурого і білого крафта віддають перевагу ресторани, дизайнери одягу і взуття, ресторани. Коробки використовуються у всіх сферах: від коробок для переїзду до подарункових.

Для продуктів харчування, хліба, випічки, сипучих продуктів виготовляються пакети без ручок, з уклеєним прозорим вікном, з бічними фальцами на жіростійкій, парафінованій, ламінованій основі, пергаменті.

Також папір щільністю від 10 до 40 г / м часто брендується як обгортковий для упаковки одягу, взуття або особливих подарунків. Такий папір може бути в рулонах або порізаний в листи.

Крафт-папір використовується також для оформлення подарунків, для декоративного прикрашання приміщень, что надає респектабельного і святкового вигляду.

Фахівці компанії «Гудвіллпак» з радістю нададуть живі зразки пакетів крафт, упаковки та паперу. Допоможемо вибрати і виготовити потрібну упаковку.

Популярні запитання:

👌 Що таке крафт-папір ?

✓ Міцний папір з целюлози, який застосовується для виготовлення міцних паперових та інших виробів (пакети, упаковка для продуктів)

❤ Яких кольорів буває крафт-папір ?

✓ Найпопулярніші кольори бурий (від світлого до темного коричневого, залежить від виробника паперу) і білий. Рідше зустрічається кольоровий крафт (як правило, виготовляється на замовлення).

🔥 Яка щільність крафт – паперу ?

✓ Від 17 до 120 г / м

♻ Який друк можливий на крафт-папері ?

✓ Друк можливий як cmyk так і pantone. Важливо враховувати, що крафт-папір живий і вбирає фарбу.

5/5 - (4 votes)
Опубліковано

Упаковка для браслетів “Morza”

Упаковка для браслетів зі шкіри та срібла “Morza”

У кожної ювелірної прикраси є своя форма коробки, в якій прикраса комфортно почувається і максимально ефектно презентується клієнтові. Коробочки для браслетів, як правило, продовгуватої форми. Браслет розкладається в довжину, закріплюється з двох сторін, щоб зовнішня краса матеріалу и форма були перед очима.

Автор бренду MORZA створив браслет – внутрішній орієнтир,  який вказує шлях його власнику. За допомогою Азбуки Морзе в кожному браслеті кодується персональне магічне послання, яке супроводжує і підтримує його власника.

Для неординарного браслета була вибрана нестандартна брендована коробка з індивідуальною подачею розташування прикраси. Подивитися католог і вибрати свій магічний браслет можна за посиланням https://morza.co/ua/

В коробці браслет розташовується так, наче він на руці, в зібраному вигляді. Для цього виготовлена квадратна форма коробки з переплетеного картону. Переплетений картон міцний по своїй фактурі, добре тримає форму, що важливо для зовнішнього вигляду коробки і надійно захищає прикрасу при пересилані чи доставці. Оскільки бренд доставляється в будь-яку країну світу, то зберегти прикрасу і товарний вигляд коробки дуже важливо.

Ложемент – це вітрина будь-якої ювелірної прикласи. Браслет виготовляється із стерлінгового срібла 925 проби. Срібло дуже чуттєвий матеріал до синтетичних матеріалів. Тому для ложементу використовується натуральна бавовняна тканина, щоб метал сяяв якомога довше.

В картонній коробці бренда Morza продумана кожна деталь. І у матеріалу, який знаходиться під тканиною, своя особлива роль. Але цю деталь ми розкривати не будемо. Залишимо інтригу для майбутніх клієнтів.

Принт логотипу і зовнішній вигляд витримані в строгих кольорах: чорний, білий, сірий.  Нічого зайвого зовні. Акцент на тому, що всередині.

Браслети люблять носити як чоловіки, так і жінки. Для тих клієнтів, кому важливо підкреслити святковість подарунка, виготовлено коробки з яскравим принтом в голубих та рожевих кольорах.

Кожен браслет персоналізований, виготавляється на замовлення. І, відповідно, коробки збираються руками, що підкреслює людяність упаковки та прикраси.

Запрошуємо створити свою особливу історію з браслетами Morza.

5/5 - (3 votes)
Опубліковано Залишити коментар

Що таке флексографічний друк

Флексографічний друк

Техніка багаторазового відтворення тексту або малюнка називається друком. У минулі часи друк застосовувався для створення книг, якість яких удосконалювалося з часом. З розвитком цивілізації, з зростанням потреб людства, вдосконаленням технологічних процесів, поширенням торгівлі трансформувався і друк.

На сьогоднішній день є кілька способів друку, які допомагають створювати матеріали, продавати товари і послуги. Хотілося б звернути увагу на такий вид друку, як флексография, за допомогою якої компанія «Goodwillpack» виготовляє пакети з логотипом і етикетку.

Флексографічний друк – один з різновидів прямого ротаційного високого друку швидко висихаючими рідкими фарбами. Зображення передається за допомогою друкарських форм, які встановлюються на циліндрах різної окружності. Тобто, друкована форма знаходиться вище поверхні нанесення. Це друк з високою точністю передачі зображення.

Історія виникнення флексодруку.

Ще в 19 столітті флексодрук застосовували для друку на шпалерах. А прабатьком прийнято вважати Карла Хольвего з Німеччини. Він володів компанією «К. унл Хольвер ГмбХ », яка до нині працює і займався машінобудуванням. Далі були винайдені еластичні гумові форми, які продовжили розвиток флексографічного друку.

З 1929 року флексодрук почали застосовувати для друку зображень на конвертах для вінілових пластинок. А в 1932 році були створені автоматизовані апарати, які для упаковки сигарет і кондитерських товарів з’єднали упаковку і друк. Після Другої світової війни сфера застосування флексодруку розширилася і її почали зас тосовувати для друку конторських книг, зошитів, шпалер, різного роду документації, рекламних матеріалів. Пізніше на листівках, пластикових картах, конвертах, поліетилен, пропілену та інших матеріалах.

Етапи флексодруку

3 важливих етапу флексодруку:

1.Підготовка файлу до друку.

Оскільки використовуються для друку форми з полімерних матеріалів, за допомогою яких передається зображення, встановлені обмеження по лініатурі – 150 dpi (кількість точок на дюйм). Флексодрук працює з грубими растрами, то зображення повинно бути належним чином підготовлено до друку в векторних форматах. Рекомендуємо не використовувати шрифти із зарубками, відтінки і півтони. Кожна друкарська машина унікальна, зі своїми особливостями друку, отже, макет підганяється під конкретне обладнання та процес налаштування займає тривалий час. Чіткі нормативи по фарбах для флексодруку відсутні і важко, в результаті, отримати стабільну якість друку кольорів. Рекомендуємо використовувати кольоропробу, виготовлену на спеціальному обладнанні, яка точно передає кольори і дозволяє друкарям виконати роботу максимально якісно.

2. Виготовлення флексоформ.

Друкована форма або кліше – це полімерна пластина, на поверхні якої містяться друковані і пргалинні елементи. Матеріали різні по товщині, жорсткості, стійкі до лаків і розчинників. Виготовляються аналоговим і цифровим способом. Для аналогового способу потрібне спеціальне обладнання, цифровий спосіб здійснюється за допомогою хімічних реактивів. Після виготовлення кліше вимивається і просушується. Призначено для багаторазового використання при правильному догляді і зберіганні.

3. Друк.

Варіантів друкарського обладнання багато. Відрізняється воно шириною друкованого поля (до 2.5 м) і швидкістю виробництва (до 600 м / хв.). Це ротаційні машини секційного, ярусного і планетарного типу. Машини секційного типу використовуються для друку на великогабаритних предметах. Наприклад, на ящики з гофрокартону. Машини ярусного типу друкують на щільних поверхнях, що не тягнуться і не потрібно чітке поєднання кольорів при друку зображення. Машини планетарного типу друкують на тонких матеріалах і досягають суміщення до 8 кольорів. Це друк на тонкому пластику, самокреючій плівці (етикетки).

В обладнання для флексодруку можна додати додаткові секції для тиснення, покриття лаком, ламінування або трафаретного та офсетного способу друку. У підсумку, машини видають готовий продукт і додаткових дій для закріплення результату не потрібно.

Окремо варто звернути увагу на фарби, які застосовуються для флексодруку.

 • Фарби, які закріплюються УФвипромінюванням,
 • Спирторозчинні і спиртові фарби,
 • Водорозчинні фарби, які вбираються в поверхню і таким чином закріплюються. Це більш екологічні фарби.


Компанія «Godwillpack» наносить зображення флексодруком на картон, гофрокартон, папір, етикетку, рулонну паперову упаковку. Виготовимо коробки з Вашим логотипом

Переваги флексодруку:

 1. Друк фарбами на спиртовій та водяній основі, що дозволено для упаковки продуктів харчування;
 2. Використання друкованих форм потрібного розміру, що оптимізує виробництво за рахунок зниження відходів;
 3. Великий вибір матеріалів для друку;
 4. Можливість додаткової обробки: тиснення, склейка, ламінування, висікання та ін.
 5. Демократична вартість для різних тиражів;
 6. Можливий друк на дуже товстих матеріалах

Важлива грамотна розробка фірмового стилю. За допомогою флексодруку можна упаковку, коробку, етикетку перетворити в сучасний, оригінальний, яскравий, неповторний продукт. Раді будемо допомогти вам в цьому!

Недоліки:

 • Висока вартість на малі тиражі;
 • Якість друку може відрізнятися в одному тиражі;
 • Не яскрава передача кольору світлих тонів;
 • Низька якість друку дрібних шрифтів.

Популярні запитання:

👌 На які матеріали наноситься флексодрук?

✓ Флексодрук не має обмежень для нанесення. «Goodwillpack» за допомогою флексодруку друкує на рулонному папері, картоні, етикетці, гофрокартоні.

❤ Якими фарбами наноситься друк?

✓ Друк наноситься спиртовими або водорозчинними фарбами, якими дозволена друк на упаковці для продуктів харчування.

🔥 Що важливо враховувати, вибираючи флексодрук?

✓ Для флексодруку важливо правильно підготувати макет (розширення 150 dpi, макет в векторному форматі), виготовити  кліше (форму) для друку, бажано зробити кольоропрорбу для дотримання кольору.

♻ Для яких тиражів вигідний флексодрук?

✓ Флексодрук вигідний для великих тиражів. Через виготовлення форм і потужнє обладнання для малих тиражів рекомендуємо використовувати шовкотрафаретний, цифровий або офсетний друк.

5/5 - (3 votes)
Опубліковано Залишити коментар

Що таке цифровий друк

Цифровий друк

У кожного бізнесу своє обличчя. Якщо вам необхідна персоналізована рекламна, ділова або сувенірна поліграфія, це можливо здійснити за допомогою цифрового друку. Цифровий друк відноситься до категорії «розумної поліграфії». Устаткування працює з мінімумом участі технічного співробітника.


Принцип цифрового друку – зображення складається з великої кількості пікселів. Для цього використовується широкий спектр цифрового обладнання, з технологією прямого нанесення фарб на папір або інший матеріал. При цифровому методі друку в зображення можна вносити зміни – розширити або звузити, а також провести корекцію (висвітлити або затемнити).


Цифровий друк здійснюється на такому обладнанні як магнітні, струменеві і лазерні принтери, плоттери і ризографи.

Види цифрового друку


З огляду на тип обладнання, друк поділяється на види:

 • повнокольоровий – передає складні відтінки;
 • одноколірний (метод іонографія);
 • термальний (передача зображення на нестандартні поверхні – полотно, тканина, кераміка).

Поділяється цифровий друк на листовий і широкоформатний.


Переваги листовогоцифрового друку:

 • реально надрукувати пробний екземпляр;
 • малі тиражі;
 • швидкість друку (відсутній етап додрукарської підготовки і скорочується час підготовки до друку);
 • бюджетна вартість додрукарської підготовки (відсутність виготовлення плівок і друкарських форм);
 • друк на нерівних і гладких поверхнях, жорстких матеріалах (пластик, кераміка, меблі, двері);
 • висока якість зображення (особливість цифрового друку – точне співпадання кольорів, яке не вимагає додаткового накладення кольору для приховування дефектів);
 • використовуються носії на паперовій, самоклеючій основі;
 • можливість вносити зміни в тираж, коли запущений в роботу (виправити помилки або відкоригувати колір);
 • можливість приступити до післядрукарської обробки відразу після друку (не потрібно просушка листів);
 • макети готуються в cmyk or rgb.
  Друкуючи продукцію цифровим способом, важливо враховувати і недоліки:
 • малі тиражі (великі тиражі рекомендуємо друкувати офсетним друком);
 • особливості друку на фактурному дизайнерському папері (враховуючи фактурну поверхню, задруковуються гірше);
 • не можна надрукувати кольору гамою Pantone;
 • обмеження по товщині паперу;
 • ідеальну темну плашку складно витягнути;
 • низька кінцева стійкість фарби;
 • не застосовується золота або срібна фарба. Часто ці відтінки замінюють тисненням золотою або срібною фольгою;
 • фарба на місцях згинання без додаткової обробки швидко тріскається.

Метод цифрового друку дозволяє оперативно, за демократичну вартість і в обмеженій кількості виготовити тираж. Так створюються рекламна, ділова та бізнес поліграфія.

Компанія «Goodwillpack» використовує растрові плоттери для передачі точності зображень. У лазерних плоттерах застосовується тонер, в якості барвника. Широкоформатний друк застосовується для створення великих інтер’єрних композицій і зовнішньої реклами. Друкується на машинах (плоттерах) із струменевим принципом друку на папері, банерній тканині, сітці, самоклеючій плівці, холсті, текстильних матеріалах. Розмір друку в довжину десятки метрів, завширшки до 5 м. Для друку використовується чорнило. Також можливий друк сублімаційними чорнилами, на які не впливають особливості довкілля (холод, волога, сонце…)


Друк здійснюється на аркушах паперу формату А2, А1, А0


Розрізняють планшетний і рулонний вид друку. Планшетна друк наноситься на аркушах н конкретного формату з високою роздільною здатністю малюнка. За допомогою рулонного друку можливо отримати неформатне зображення. Його розмір обмежений довжиною друкованого матеріалу в рулоні.


Також в ділової та рекламної продукції використовуються більш просте обладнання для копіювання матеріалів – ксерокс та ризограф.
Інтерес представляє термін «Industry 4.0», придуманий урядом Німеччини для характеристики наступного етапу розвитку виробництва – активне проникнення кібернетики в усі сфери побуту і виробництва. Це цифрова інтеграція процесів закупівель, розробки продуктів, виробництва, логістики, обслуговування. Дані оптимізовані під різні платформи і інформація про ефективність процесів, управлінні якістю, планування доступна через інтегральну мережу в режимі реального часу.


Розвиток цифрового друку в поліграфічному виробництві забезпечує досягнення технологічних переваг і можливості комплексного підходу в організації бізнесу. У «розумної поліграфії» виробничий процес автоматизований і оптимізований з позиції витрат. Технологічно зростає конкурентоспроможність цифрового друку в зв’язку із застосуванням високошвидкісних рулонних ЦПМ струминного друку, які стають альтернативою машинам офсетним.


Німецька виставка drupa ще в 2016 продемонструвала цілі і завдання концепції «Print 4.0»: наскрізний цифровий робочий процес, який можливий завдяки інтелектуальної мережі машин і систем.


Розглядаються наступні напрямки:
• «fp» (functional printing) – багатоканальні технології, можливості і процеси для друкування на всіх видах матеріалів і поверхнях (кераміка, скло та вироби з нього, продукти електроніки, компоненти автотранспортних засобів, декоративні та пластикові поверхні і т.п .;
• «p» (print) – друк, зміни в світовому поліграфічному виробництві, рішення і можливості для розвитку друкарень;
• «3D» (3D printing) – 3D¬друк, перехідна спеціалізована технологія з великим потенціалом розвитку;
• «pac» (packaging production) – виробництво упаковки, майбутні технології відкривають нові можливості у виробництві пакувальної продукції, функціональний і промисловий розвиток;
• «gp» (green printing) – екологічні стандарти в поліграфічному виробництві;
• «mc» (multichannel) – один контент, але різні канали розповсюдження і доставки.


Саме ці напрямки сьогодні та в наступні десятиліття передбачаються вкладання великих інвестицій і проривні інновації.

Компанія Heidelberger Druckmaschinen AG


Продукти компанії Heidelberger Druckmaschinen AG відповідають новим вимогам і працюють на основі системи Ptinect. В основі системи інтелектуальна взаємодія цифрових і офсетних машин, автоматизація виробничих і бізнес процесів, клієнти поліграфічної продукції включені в єдиний потік.


Також компанія Heidelberger Druckmaschinen AG спільно з компанією Prinect розробила високопродуктивну цифрову систему на базі струменевого друку для випуску комерційної та пакувальної поліграфічної продукції промисловими об’ємами. Тобто, з точки зору витрат, виробничий процес буде повністю автоматизований і оптимізований. Машини самі будуть приймати дані з попередньої ланки виробничого ланцюжка, і переналаштовуватися при зміні замовлення. Сьогодні оператор сам запускає друкарську машину.В майбутньому машина самостійно це буде робити. Черга робіт буде запускатися автоматично, з оптимальною послідовністю. Це оптимізує час на підготовку до друку і максимальну продуктивність. Оператор буде в якості спостерігача стежити за процесом, щоб втрутитися і внести зміни, при необхідності. Також розглядається можливість відстежувати відвантажений тираж в режимі реально часу і отримувати додаткову інформацію. Тобто, управління бізнес процесами буде інтегровано в єдину мережу, а у клієнтів буде доступ до процесів виробництва.


Heidelberger пропонує «інтелектуальні послуги» – надання сервісу і постачання витратними матеріалами. Цей сервіс гарантує цілодобову роботу друкарні. У разі несправності машина автоматично звертається в сервісну службу за допомогою електронного дзвінка. Фахівці в віддаленому режимі входять в систему і оперативно надають тех. підтримку.


Запропоновані розробки дозволяють автоматизувати процеси, знизити витрати і надати оптимальну вартість для клієнта. Це майбутнє поліграфічної галузі. Сьогодні фахівці компанії «Goodwillpack» порекомендують розумний і ефективний спосіб друку, щоб ви отримали бажаний кінцевий результат. Виготовимо картонні коробки з логотипом та пакети з друком логотипу.

Популярні запитання:

👌 Який мінімальний тираж при цифровому способі друку?

✓ Перевага цифрового друку в тому, що можливо виготовити пробний зразок одним  примірником!

❤ Який термін виготовлення візиток цифровим друком?

✓ Час виготовлення візитівок від 1 години, за умови вільного обладнання.

🔥 Як впливає вартість на тираж?

✓ Вартість залежить від матеріалу, на якому друкується і формату. Суттєво не відрізняється від вартості одного примірника. Якщо потрібен великий тираж (від 1 000 штук), бажано друкувати офсетним способом.

♻ В якому форматі готувати макет?

✓ Макет приймається в програмах  Adobe Illustrator CS4 (EPS); Adobe Photoshop CS4 (формаи TIFF (в пріоритеі), PSD, EPS); Adobe InDesign CS4; Corel Draw X4 (CDR)

5/5 - (4 votes)
Опубліковано Залишити коментар

Що таке офсетний друк

Офсетний друк

Друковані матеріали, з якими споживач стикаємося щодня, надруковані офсетним способом друку. Поліграфічна галузь застосовує офсетний спосіб друку, щоб отримати якісний повнокольоровий друк великих тиражів ділових і рекламних матеріалів, друкованих видань, літератури та інших видів друкованої продукції.

Найпоширеніші способи отримання кольорових зображень – це офсетний друк в кілька прогонів на одноколірних і двофарбних машинах і друк на 6 фарбових машинах. Обидва способи друку здійснюються системою CMYK (розкладанням кольорів на компоненти).

Професійна якість і перенесення кольорів, економічність і продуктивність, які забезпечують відтворення дрібних деталей і передачу півтонів, зробили офсетний друк популярним методом друку в усьому світі.

Висока якість використовуваних матеріалів і високорівнева технологія дозволяють за короткий термін виконати найскладніші технічні роботи.

Це технологія друку, при якій фарба з друкованої пластини переноситься на папір через проміжні циліндри – офсетні вали. При офсетного (ще називають листовому) друку зображення робиться не дзеркальне, а пряме. Принцип друку: зображення наноситься на фоточутливий шар друкованої пластини, далі вал з формою переносить зображення на офсетний вал і наступний крок – перенесення на папір. Офсетний друк – це чіткість і якість перенесення зображення на друковану форму (пластину).

Види офсетного друку

Офсетний друк – найпоширеніший спосіб нанесення друку. В сучасній поліграфії технологія офсетного друку застосовується для отримання якісного повнокольорового друку великих тиражів.

Види офсетного друку:

– плоский офсетний друк;

– глибокий офсетний друк;

– друк на офсетному папері;

– друк на крейдованому (мелованому) папері;

– друк на дизайнерському папері;

– друк на оракалі; – друк на самоклейкому папері.

Коли ви замовляєте тиражі офсетним друком у компанії Гудвіллпак, отримуєте такі переваги:

1. Висока якість роботи при відносно не дорогий вартості;

2. можливість друку на будь-яких видах паперових носіїв (офсетного, крейдованому папері, газетному папері в дизайнерськії обробці, на пластику, картоні, вінілі);

3. Різні методи післядрукарської обробки (фігурна висічка, ламінування, тиснення, конгрев, перфарація, каширування, склейка, лаки офсетний, воднодисперсійний, ультрафіолетовий та інші види);

4. Друк великих тиражів;

5. Короткі терміни виконання замовлення.

6. Яскраві кольори;

7. Великий вибір кольорів для друку та можливість друкувати мішаними фарбами;

8. Чіткий друк зображення;

9. Можливість друкувати білими фарбами на матеріалах темних кольорів;

10. Можливість друкувати металізованими, флюоресцентними, неоновими фарбами.

Офсетний друк має недоліки, які важливо враховувати: 

1. Офсетним способом друку  неможливо виконати термінове замовлення, оскільки передбачається тривалий цикл додрукарської обробки – кольороділення, виготовлення кольоропроби, виготовлення друкованих форм, підготовка пресу, кольоробалансування;

2. Приладка друку і додрукарська підготовка збільшують вартість замовлення. З цієї причини малі тиражі не рентабельні;

3. При офсетному друці неможлива персоніфікація даних. Заповнити цей недолік можливо післядрукарської обробкою тиражу, наприклад, за допомогою цифрового друку

4. Не можливий друк на дуже цупкому картоні.

Щоб максимально точно передати колір при друку, компанія Гудвіллпак застосовує системи контролю: цветопроба, колоромітрія, денситометрія. Це дозволяє врахувати і передбачити особливості якості друку замовлення.

Команда професійних фахівців компанії «Гудвіллпак» допоможе створити щасливі матеріали для вашого бізнесу. Задати питання та отримати консультацію можете за тел. 067 233 16 42 або [email protected]

Популярні запитання:

👌 Де використовується офсетний друк?

✓ Переважно, для отримання якісного і чіткого зображаення при друку великих тиражів.

❤ Що таке офсетний папір?

✓ Папір для друку текстів і ілюстрацій офсетним способом.

🔥 Що друкується офсетним способом друку?

✓ Офсетним способом друкуються журнали, газети, рекламна і бізнес продукція, де важлива якість і чіткістьзображенння.

♻ Чи друкуються візитки офсетним друком?

✓ Так. Це кращий спосіб передати  корпоративні кольори. Офсетнм друком можливе нанесення білих фарб на матеріали темного кольору.

5/5 - (5 votes)
Опубліковано Залишити коментар

Що таке шовкотрафаретний друк

Шовкотрафаретний друк

Є предмети, до яких приємно торкатися  і дивитися на них. Шовкотрафаретний друк дозволяє отримувати тактильні і оптичні ефекти. Основні переваги такого дкуку: величезний вибір матеріалів, друк довговічний, економне використання фарби, технологія нанесення дозволяє втілити в життя велику кількість творчих задумів та фантазій.

Шовкотрафаретний друк – це спосіб друку, при якому фарба продавлюється через трафаретний основу і виходить малюнок. Спеціальні трафарети виготовляються з синтетичного поліамідного волокна з дрібними комірками. Для формового матеріалу використовуються тканинні і металеві сітки частотою 4-200 нитки / см і товщиною 24-90 мкм. При створенні трафарету тканина просочується спеціальним фоточутливим складом, який після «засвітки» полімеризуєтся. Частинки цього складу забивають пори тканини, а непотрібні частинки вимиваються при промиванні.

Форма друкованого матеріалу може бути плоскою, конусоподібною, циліндричною і ін. При наявності рами і полотна необхідного розміру обсяг друку необмежений. Це можуть бути як мінімальні, так і величезні розміри друку.

Друк має високу зносостійкість і швидкість виготовлення. Застосовується для великих обсягів і одиничних екземплярів. Це дорогий спосіб друку через велику кількость попередніх етапів підготовки.

Способи друку

Друк можливий на різних матеріалах: папері, тканині, склі, пластику, металі, дереві, кераміці, синтетичних матеріалах окремими листами і полотном. Також можливий друк на нерівній поверхні і реальних предметах: келихах, чашках, візитницях, брелоках, ручках, канцелярських наборах і ряді іншої сувенірної та рекламної продукції. У бізнесі і діловій сфері часто друкуються шовкотрафаретним методом візитки, бланки, конверти, папки, наклейки та ін.

Повнокольорові зображення наносяться змішуванням базових фарб cmyk. Важливо враховувати, що в даному способі друку погана змішуваність фарб і низька роздільна здатність методу, що впливає на якість відбитка. Відбиток виходить гірше, ніж при офсетному друці. Для гарної якості друку рекомендуємо використовувати кольорову гаму по Pantone. Це дозволить точно передати корпоративні кольори і гарантує чистоту друку.

Такі матеріали як папір, тканина, дерево вбирають фарбу і не вимагають додаткової післядрукарської обробки. Для друку на пластику, склі, металі додатково використовується УФ-закріплення. Для друку шовкотрафаретним способом застосовуються сольвентні (на основі розчинників), водні фарби, пластизоли (температурна фіксація), фарби ультрафіолетового відбиття.

Технологія шовкотрафаретного друку дозволяє застосовувати лаки і фарби з різними спецефектами, наносити шари, які стираються, для лотерейних квитків і карток оплати, імітацію оксамиту. Це можливість наносити світлі фарби на темну основу і нанести вибірковий лак на невеликий тираж.

Компанія «Гудвіллпак» за допомогою шовкотрафаретного друку може реалізувати Ваші ідеї і створити подарункову, рекламну, сувенірну продукцію з неперевершеними тактильними і оптичними ефектами.

Популярні запитання:

🌟 На які поверхні наноситься шовкотрафаретний друк?

✓ На будь-яку поверхню.

❤ У чому відмінність від інших видів друку ?

✓ Можливість створити тактильні і візуальні  ефекти.

🔥 Мінімальний тираж при шовкотрафаретному друці?

✓ Від одного примірника.

➡ Який можливий розмір друку?

✓ Від мікросхем до фюзеляжів літаків.

5/5 - (3 votes)
Опубліковано Залишити коментар

Ложемент в коробку для товарів

Вітрина подарунка – ложемент

Театр починається з вішалки, а подарунок – з упаковки. Навіть сувенір в упаковці, зробленої з любов’ю і увагою, вразить і порадує одержувача подарунка.

Ефектна подача товару, а всередині коробки – ложемент. Щоб подарунок або товар гідно виглядав, не бовтався в коробці, його важливо закріпити. Прикрашає подарунок ложемент, який фіксує товар в коробці. Для цього в коробку вставляється, вклеюється додаткова вставка з виімкамі або прорізами.

Ложементом закріплюється крихкий подарунок, розділяє внутрішній простір на секції. Також грає роль вітрини, виграшно підносить виріб.

Коробки з ложементом

Часто використовуваний матеріал для ложементів – картон і матеріали на основі картону. Щільний картон використовується як основа для декорування тканинами. Такі ложементи не вимагають виготовлення дорогих форм. Це не дороге і якісне оформлення внутрішнього простору коробки. Для виготовленням ложементів використовується дизайнерський картон, палітурний картон з кашируванням кольоровим папером або самоклеющейся плівкою, палітурні матеріали, щільний крафт. Це зібрана, зігнута вставка з прорізами. Такі ложементи часто зустрічаються в подарункових та брендових коробках шкіргалантереї, біжутерії, ділових аксесуарів. Це каркас, який закріплює і охороняє виріб від пошкоджень.

Для розмежування простору використовується микрогофрокартон або ламінований картон. З нього виконуються вертикальні стінки і горизонтальні прокладки з фігурною вирубкою під виріб. Це коробки для цукерок, посуду.

Ложементи оформляються тканинами – атласом і шовком. Це подарункова упаковка чашок з блюдцем, набори келихів і посуду.

Оксамитова поверхня використовується для ложементів коробок під монети і медалі, прикраси. Оксамит тягнеться і під нього лягає поролон, ізолон для додаткової м’якості. Також оксамит застосовують для виготовлення упаковки важких предметів – антикварної зброї та металевого посуду.

Ефектним виглядає ложемент з флокированіє – нанесення на основу штучного покриття, по зовнішнім виглядом та фактурою нагадує замшу. Флокування матеріалів дорога технологія і частіше використовується в елітних коробках. Такі ложементи робляться для корпоративних подарунків і фірмових сувенірів, банківських карт, елітного алкоголю.

Альтернатива картонним ложементів – поролон, ізолон, м’який пластик, пінопласт. Матеріали кашируються папером, тканинами, флоком. Це об’ємні матеріали, які повторюють форму подарунка або сувеніра. Економічно дорогий ложемент, який вимагає виготовлення висічних штампів і фігурного різання.

Для фіксації кришталю, скла, тендітних сувенірів виготовляється ложемент з поролону, флокований певним кольором або покритий шовком, оксамитом.

Для одягу та упаковки виробів часто в якості ложемента використовується брендована папір, в який обертається подарунок або виріб.

Компанія «Гудвіллпак» надає послуги виготовлення ложемента під ваші вироби потрібного виду великими і малими тиражами.

5/5 - (4 votes)
Опубліковано Залишити коментар

Історія виникнення картонних коробок

Історія картонних коробок

Коробки звичний предмет в нашому побуті. Сьогодні нас оточує різноманітність форм, матеріалів коробок. Це коробки круглих, квадратних, індивідуальних, особливих форм. З палітурного картону, цілюлозного, переробленого, дизайнерського картону, мікрогофрокартону. З великою кількістю фурнітури (магніти, люверси, замки, стрічки) і декоративних елементів, з великими можливостями друку, тиснення фольгою, конгревом, Уфлаком і іншими особливостями, які роблю Ваш бренд впізнаваним і передають особливу атмосферу і послання покупцям, клієнтам, партнерам, дорогим і близьким людям. Коробка допомагає упакувати красиві жести і захистити важливе для нас.

Картонні коробки в побуті з’явилися відносно недавно. Перші картонні коробки почали виробляти в США і Європі в кінці 18 століття. Вся робота по нарізці картону виконувалася вручну і перші картонні коробки були круглої і овальної форми. Технологія виробництва не використовувала верстати, а кругла і овальна форма давала можливість практично і зручно гнути картон. Першими, хто розглянув у картонній упаковці гідного партнера і помічника у продажах були парфумери і торговці галантереєю.

Готові коробки в складеному вигляді займали багато місця (як і в наш час). З 1850 бере початок історія самозбірних коробок. Продавець сам для клієнта складав коробку і пакував покупку. Ця кропітка робота займала багато часу.

Перша зручна самозбірних коробка була винайдена в 1879 році власником друкарні в Брукліні Робертом Гейром. Основний профілем друкарні була печатка на пакетах. Проблема на виробництві стала причиною технологічного прориву: металева лінійка друкарського верстата стала робити рівні прорізи в пакетах. Це навело Роберта Гейрана думка про те, що відточені Шампо можна використовувати для вирубки картонних коробок, а тупі для бігування картону і забезпечення рівного згину. Гейр поєднав процес виробництва картонних коробок з друкованим процесом і виробляв до 7 500 коробок в годину. Далі пройшло 7 років, поки упаковку стали застосовувати в широкій торгівлі.

Першим продуктом, упакованим в самозбірних картонну коробку, була «Квакерська вівсянка». Картонна упаковка з успіхом освоювала нові ринки і вийшла за межі парфумерії та галантереї. З того часу картонні коробки поширений вид упаковки і на сьогодняшній день близько 50% всієї упаковки виготовляються з різних видів картону і паперу.

У 1871 р в США був винайдений гофрокартон. Перше його застосування було для перевезення товарів зі скла. І вже через 10 років почався масовий випуск гофрокартону. Це винаходи, які були переломними в просуванні і перевезення товарів. Завдяки цим винаходам компанія “Гудвіл” допомагає своїм клієнтів бути особливими, заявляти про себе за допомогою упаковки, захищати свої продукти, товари і послуги.

На сьогоднішній день вибір матеріалів і їх різновидів істотно збільшився, завдяки вдосконаленню і пошуку способів задоволення споживчого попиту.

5/5 - (4 votes)