Друк на коробках

Приклади друку на картонних коробках

Друк на коробках – один з пріоритетних видів діяльності компанії “GoodwillPack”. Виготовимо на замовлення коробки будь-яких розмірів і конструкцій. Якість упаковки товару -успішний аспект маркетингу. Коробка – частина іміджу. Вона справляє перше враження на клієнта. Замовити виробництво упаковки з логотипом можна залишивши заявку на сайті.

Мінімальний тираж від 50 штук!

Для швидкого зв’язку:

Тел: +38 (067) 233-16-42Виготовлення упаковки та друк логотипу на коробках

Коробки та упаковка з картону з печаткою на замовлення фотографія

Картонна коробка здатна творити чудо. Вона повертає почуттями в дитинство, в передчуття очікування подарунка. Адже поки її не відкрили, можемо гадати, що ж знаходиться всередині. І «ВАУ!», коли відкриваємо коробку і бачимо подарунок, який хотіли і мріяли отримати або сюрприз.

Сьогодні коробка невід’ємний атрибут товару. Щоб відрізнятися від конкурентів і вигідно виділятися серед великоъ кількості товарів, компанії і власники шукають індивідуальні особливості, які допомагають впізнавати бренд.

Кожен сегмент ринку особливий.

Хотілося б звернути увагу на VIP сегмент. Можливо, це претензійна сфера. Адже дорогі товари і покупці вибагливі до упаковки. Коробка для таких товарів – це вітрина і презентація продукту. Для виробництва пакувальних коробок з логотипом, які задовольнять потребу клієнта і покупця передбачена велика кількість високоякісних матеріалів, способів друку і персоналізації, декору та фурнітури.


Способи друку:


Замовлення картонних коробок

Щоб сформувати вартість коробки чи іншого типу упаковки, важливо врахувати такі дані:

 1. Розробити макет для друку;
 2. Вибрати матеріал, з якого виготовляється коробка (палітурний картон, картон, дизайнерський картон, крейдований папір, крафт картон, мікрогофрокартон);
 3. Визначити конструктив коробки (кришка + дно, табакерка на магніті, книжка на стрічці, коробка з подвійним дном, коробка футляр, подушка) або інший;
 4. Вибрати дизайнерський папір для зовнішньої роботи з коробкою;
 5. Вибрати матову або глянцеву ламінацію, якщо коробка обробляється з крейдованого паперу з друком;
 6. Вказати розмір тиснення, якщо логотип наноситься срібною, золотою або кольоровою фольгою;
 7. Якщо логотип наноситься технікою конгрев, вказати розмір (наноситься на поліграфічний і харчової, дизайнерський картон, крейдований папір);
 8. Якщо коробки з кашируванням, визначити наявність матового, глянсового або захисного лаку;
 9. Вказати тираж;
 10. Вказати особливі умови і побажання.
Друк на подарункових коробках та упаковці фотографія

Приклади розробки та друку коробок

Друкарня Гудвілпак друк коробок на замовлення фотографія
Фотографія Друк логотипу на коробці Київ Україна
Фотографія Коробочки з друком для ювелірних виробів з логотипом
Зображення Виготовлення картонної упаковки та коробок з друком
Зображення Подарункові коробки з картону з друком
Зображення Друк кольорових картонних коробок з логотипом

Друкарня “Goodwillpack”

Брендована упаковка з логотипом зображення

Для швидкого зв’язку:

Тел: +38 (067) 233-16-42

Компанія “Goodwillpack” будує довготривалі відносини з нашими клієнтами і практикує індивідуальний підхід в роботі. Якщо ви ще не визначилися з формою коробки або упаковки, можливо, не впевнені, яка саме форма буде краще для продукту або хочете змінити звичну упаковку, менеджери друкарні «Goodwillpack» нададуть:

 • зразки готових коробок для розгляду з рекомендаціями і перевагами кожного виду;
 • для більшого розуміння і бачення цілісної картини будуть надані каталоги дизайнерського паперу, фольги та інших оздоблювальних матеріалів;
 • щоб оптимізувати витрати, пропонуємо скористатися готовими висічних штампами, які точні або близькі за розмірами до потрібного. Якщо необхідні індивідуальні розміри або особливий крій коробки, технологи допоможуть розробити персональний конструктив і виготовити нові ножі;
 • якщо  немає готового макету, можна спільно розробити або доопрацювати з нашими дизайнерами. У роботі з макетом будуть враховуватися ваші побажання і вимоги;
 • можете самі підібрати стиль майбутньої упаковки, вибрати малюнок (створити макет), якість і фактуру паперу, кольорові поєднання;
 • якщо територіально компанія знаходиться в Києві, замовлення буде доставлений «до дверей». Якщо перебуваєте в іншому місті України або іншій країні, замовлення доставимо зручним перевізником;
 • можливе виготовлення пробного зразка коробки.

Фахівці компанії “Godwillpack” розбираються в сучасних тенденціях і створять упаковку, яка буде продавати, захищати продукт, радувати клієнтів і покупців.


Картонні коробки з друком на замовлення

Для ювелірних прикрас, посуду, банківських і подарункових карток, індивідуальних і корпоративних подарунків виготовляються коробки з палітурного (палітурні) картону. Це цілісні картонні коробки, які збираються вручну. Зовнішня і внутрішня сторона проклеюються дизайнерської або крейдованому папером. Логотип наноситься печаткою або тисненням фольгою. А для візуального і тактильного ефекту наноситься Уфлак, види тиснення, конгрев. Картонна упаковка може бути як стандартної, так і персоналізованої, розробленої для конкретного товару. Ложемент виготовляється з оксамиту, поролону, изолона, шкіри та шкірозамінника, атласу. Ложемент має індивідуальну висікання під конкретний продукт.

Високі вимоги пред’являються до упаковки одягу, взуття, білизни. Адже це індивідуальні та персоналізовані товари.


Поліграфічний і харчовий (ціллюлозний) картон ще один вид матеріалу, який використовується для виготовлення і нанесення друку. Він захищає товар, екологічний, доступний за вартістю, надійний, швидко виробляється. Логотип наноситься такими видами друку: шелкотрафаретом, офсетом, флексопечатью, тисненням фольгойі конгревом, УФлаком.

Для елітного алкоголю, парфумерії, косметики часто виготовляється коробки з картону з внутрішнім картонним висічних ложелементом, який фіксує продукт і зберігає презентабельність.

Самозбірні картонні коробки для біжутерії та подарунків виготовляються з картону, так само з гофрованого. Якщо необхідно виготовити мінімальний тираж (наприклад, 100 штук) рекомендуємо дизайнерський картон з нанесенням логотипу тисненням фольгою або конгревом.

Фірмові коробки з друком логотипу та ложементом зображення

З кожним роком зростає попит і споживання упаковки. Збільшуються обсяги використання і сфери застосування. Якісна, яскрава, красива, практична, грамотно розроблена картонна упаковка в рази збільшує продажі. Великі і малі компанії вкладаються в розробку і створення пакувальних коробок, які продають самі себе.

Тому виробництво індивідуальних картоних коробок важливо передавати в руки надійного та професійного підрядника.

Окремо хотілося б сказати про коробках для пересилання товару.

З кожним роком зростає попит і споживання упаковки. Збільшуються обсяги використання і сфери застосування. Якісна, яскрава, красива, практична, грамотно розроблена упаковка в рази збільшує продажі. Великі і малі компанії вкладаються в розробку і створення пакувальних брендованих коробок, які продають самі себе.

Якість упаковки товару та друк -успешній аспект маркетингу. Упаковка – частина іміджу. Вона справляє перше враження на клієнта. Приклад тому, поведінка великих брендів електроніки, посуду і т.д. Упаковка приємна для очей і зручна (швидко відкривається). Взаємодія з коробкою відбувається швидко, безпечно і елегантно.

Певні види, де важлива фіксація і безпеку продукту мають особливу конструкцію і друк, яка виконує зазначені функції. І, як правило, коробки такої форми викидаються після розпакування товару і сувенірів. Власники брендів розуміють, що упаковка частина брендингу. Значення має перше враження, яке справляє коробки при контакті з покупцем. Тому компанії вкладаються в розробку зовнішнього вигляду і конструктиву коробки. Це важлива частина успішного продажу.

Одноразові коробки і багаторазового застосування зберігають цілісність і якість товару, захищають від пошкоджень. Це самосбірні картонні коробки, які зручні в експлуатації, компактна ширина. Найчастіше для таких цілей виготовляються з багатошарового гофрокартону. Це щільний матеріал, який захищає вміст і безпечно доставляє товар.

Печать подарочной упаковки на заказ фотография

В останні десятиліття світ розвернувся в бік практичного застосування і використання еко матеріалів. Часте застосування коробок з гофрокартону і перероблений крафт тому доказ. Для пересилання товарів і захисту продуктів часто використовується бурий або білий гофрокартон. Друк в стилі мінімалізму наносяться в 1 або 2 фарбах. Такі картонні коробки користуються особливою популярністю у компаній і продуктів, які вибирають еко стиль, як філософію і спосіб життя.

Якщо важлива яскрава коробка, яка містить текстову і графічну інформацію, і сприяє збільшенню продажів, то за допомогою нанесення друку, каширування, тиснення, УФ лаку створюються фірмовий стиль, який буде виділяти компанію і коробку серед інших. Щоб лого компанії або продукту залишило тактильний або візуальний контакт, пропонуємо використовувати друк, Уфлак, тиснення фольгою, конгрев.

Таким чином, меседжі упаковки:

 • навіювання перших позитивних емоцій;
 • безпеку товару;
 • реклама.

Для швидкого зв’язку:

Тел: +38 (067) 233-16-42

Способи нанесення друку на коробку

Коробки виготовляються промисловими тиражами. Доцільний спосіб друку офчетний або флексодрук. Ці способи друку оптимізують витрати і дозволяють надати демократичну вартість виробу.

Якщо необхідна персоналізація обмеженого тиражу, то це можливо зробити з допомогою шовкотрафаретного друку.

Коробки, виготовлені компанією «Goodwillpack», залишать у клієнтів приємне враження про вашу компанію. Доставка – Україна.


Популярні запитання:

👌 Який друк можливий на коробках?

✓ Можливі всі види друку cmyk і pantone. Також нанесення логотипу та тексту тисненням фольгою, конгревом, УФлаком.

✨ З яких матеріалів виготовляються коробки?

✓ Залежить від того, для якої цілей потрібна коробка. Для пересилання частіше виготовляються коробки з гофрокартону, для продуктів і продуктів харчування з целюлозного, подарункові коробки виготовляються з палітурного (пресованого), самозбірні із дизайнерського картону.

🔥 Як формуються коробочки?

Подарункові коробки з палітурного картону – ручне збирання, упаковка із крафт, гофрованого і мікрогофрокартону висікаються механічним способом.

😊 Які форми коробок існують?

✓ Коробки можуть бути таких форм: кришка + дно, подвійне дно, табакерка на магніті, шкатулка, книга на стрічці, магніті, гумці, самозбірні коробки різних конструкцій, гофрокартону, дизайнерського і інші. Може бути розроблений персональний конструктив та друк.

🌟 Яким способом друкуються коробки?

✓ Спосіб друку залежить від кількості, розмірів, особливостей макету. Для мінімальних тиражів оптимально шовкотрафаретний друк і тиснення фольгою. Для повнокольорового друку и друку пантонами офсетний друк. Він вимагає більших тиражів для оптимальної вартості. Маленькі розміри коробок можна друкувати цифровим способом. Самозбірні коробки з мікрогофрокартону друкуємо флексодруком.


Наші контакти:

Адреса:

м. Київ, вул. Бульварно – Кудрявська 26, офіс 212

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (56 votes)