Фірмова упаковка

Фірмова упаковка виготовлена ​​на замовлення фото

Фірмова упаковка – це обличчя товару і візитна картка бізнесу. Брендовані пакети і коробки компанії створюють у покупців і клієнтів перше і найсильніше враження. Як правило, упаковка виготовляється в корпоративному стилі. Клієнти, партнери, покупці легко впізнають бренд або виробника.

Мінімальний тираж від 50 штук!


Категорії


Каталог упаковки


Виготовлення фірмової упаковки

Виготовлення фірмової упаковки

Компанія «Goodwill» виготовить для Вас фірмову упаковку з логотипом різних розмірів і конструкцій

Ексклюзивна упаковка, виконана у фірмовому стилі, сьогодні звична для повсякденної торгівлі: кондитерські вироби, алкогольні напої преміум класу, косметика, парфумерія, дитячі товари, техніка, продукти харчування та інших сферах.

Для виробництва таких видів упаковки використовується макулатурний або целюлозний картон. Для створення макету необмежені можливості. Тираж обчислюється одиничними екземплярами і до мільйонних тиражів.


Фірмова упаковка з логотипом

круглі коробки
Фірмова упаковка для ювелірної компанії
Коробка для прикрас з логотипом фірмова
Фірмова упаковка
Фирменная упаковка Киев
Печать на коробках
Коробки з логотипом
Коробочки для ювелірних прикрас
Изготовление фирменной упаковки
Пакеты для украшений с логотипом
фирменная упаковка на заказ
Фірмова упаковка для одягу

фирменные подарочные коробки с логотипом

Компанія “Goodwillpack”

Брендова упаковка – сильний іміджевий інструмент. Продукція, виготовлена ​​компанією “Goodwillpack” додасть яскравих емоцій і привабливості Вашого продукту. З нами Ви зможете втілити будь-які дизайнерські рішення, отримати професійну консультацію і втілити свої мрії в реальність.


Фірмова упаковка як інструмент просування бренду

Упаковка – це одяг товару або бізнесу. В народі кажуть «зустрічають по одягу». За упаковкою зустрічають товар, магазин, презентацію.

Фірмова упаковка потрібна для того щоб:

  • покупець швидко запам’ятав бренд;
  • розмістити інформацію про продукт і виробника;
  • щоб покупець знайшов зв’язок між виробником і продуктом;
  • як рекламоносій, упаковка з логотипом легко сприймається покупцем;
  • оригінальний дизайн сприятливо впливає на сприйняття покупця.

Застосування фірмової упаковки:

Для виставок, презентацій і корпоративних подарунків використовується фірмовий паперовий пакет. Це екологічно, зручно, функціонально. Індивідуально підібраний розмір, персонально події створений макет, папір (крейдований, картон, крафт або дизайнерський картон), матова або глянцева ламінація, друк логотипу полноцветом або пантонов, використання конгреву, тиснення, Уфлака, підбір матеріалу ручок (декоративний шнурок, атласна або репсова стрічка ), додаткова фурнітура – це деталі, за допомогою яких бренд піднімається на новий рівень впізнаваності і дарує клієнтові позитивні емоції.

Коробка – популярний вид упаковки. Фірмова коробка повертає в яскраві, трепетні, радісні моменти отримання подарунка в дитинстві. Те, в якому виду отримуємо подарунок, каже, як ставиться дарувальник або та людина, яка пропонує продукт або послугу. Правильна форма упаковки, фактура, колір, надруковані послання, якість матеріалів допомагають донести потрібну інформацію і демонструють справжнє ставлення до дарувальника або одержувачу продукту або подарунка.

Дизайнери одягу, взуття, ювеліри, спеціалізовані бутіки вибирають коробки з палітурного картону, висока якість оздоблювальних матеріалів, складні конструкції пакувальних виробів, якісну поліграфію, з особливими елементами макета.

Пакувальний брендований папір, атласна, репсова або бантовими стрічка продовжує термін задоволення покупки або презенту і довше зберігає радісні почуття, які прагнуть передати клієнтам і покупцям власники брендів, підкреслюючи цінність і особливе ставлення.

Важлива безпечна доставка продукту або подарунка в цілості. Для цієї мети використовуються коробки з мікрогофрокартону. Микрогофрокартон – це матеріал, який надійно захистить цінність від зовнішніх пошкоджень. Цей матеріал часто використовують для пересилки. Друк логотипу на упаковці допоможе дізнаватися про бренд.

Популярні запитання

👌 Який термін виготовлення замовлення?

✓ Термін виконання замовлення залежить  від  формату друку, форми коробки, тиражу, матеріалів, їх наявності і особливостей роботи. В середньому від 7 до 15 робочих днів з моменту затвердження макета та передоплати.

❤ Який мінімальний тираж?

✓ Коробки від 50штук, пакети від 100 штук, дерев’яні коробки від 1 одиниці. Чим більшеий тираж, тим менша вартість однієї одиниці.

🔥 Які розміри упаковки можливі?

✓ Виготовимо упаковку за вашими індивідуальними розмірами. Для оптимізації витрат пропонуємо скористатися готовими штампами.

♻ Яка вартість упаковки?

✓ Вартість упаковки потом залежить від матеріалів, які використовуються, форми упаковки, тиражу, способу друку, тиснення, з урахуванням інших післядрукарських робіт.


Контакти

Адреса:

м. Київ, вул. Бульварно – Кудрявська 26, офіс 212

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (51 votes)