Дерев’яні коробки на замовлення

Дерев'яні коробки виготовлені на замовлення

Дерев’яна коробка на замовлення – це дорога і унікальна подарункова упаковка для Вашого презенту, яка підвищує його цінність. Дерево – довговічний матеріал, який розповість про Ваш сувенір або подарунок через століття. Логотип або інша персоналізована інформація наноситься Уфдруком, трафаретом, лазерним гравіюванням, різьбленням.

Для швидкого зв’язку:

Тел: +38 (067) 233-16-42Виготовлені на замовлення дерев'яні коробки фотографія

Брендовані дерев’яні коробки

Дерев’яна коробка, виготовлена ​​на замовлення з цінних порід дерева або інших натуральних матеріалів, додає особливого шарму подарункам. Це дорогостояча упаковка, яка несе в собі відбиток причетності до дивовижного процесу створення продукту.

Дерев’яна коробка з Вашим логотипом лазерним гравіюванням, фотодруком або тисненням буде виглядати презентабельно і виділятися серед інших упаковок. Виготовлені коробки з дерева компанією «ГудвілПак» подарують Вашому клієнтові відчуття обраності !!! Преміум-класу, шанобливого ставлення до нього та його потреб.


Дерев’яна упаковка як частина іміджу

Дерев’яна коробка – це дорого. І тим сильніше клієнт розуміє ваше до нього відношення. Як безумовно важливий він вам!

У сьогоднішньому світі дерев’яна шкатулка частина унікального оформлення для корпоративних подарунків, різних презентів.

Окремо варто відзначити дерев’яну упаковку для вина або інших пляшок. Адже коробка – це унікальне сховище для благородного напою і прикраса бару або бутіка. Вино в дерев’яній упаковці чудовий подарунок для партнерів, колег, друзів. Часто дерев’яні коробки, скрині, рейкові ящики, пенали виготовляються і для дорогого та елітного алкоголю: коньяки, шампанське, марочні вина.

Варто звернути увагу на коробочки для ювелірних прикрас. Для вишуканої прикраси важливо якісна подарункова упаковка, яка підкреслить важливість людини і події.

Форма коробки для прикрас часто з відкидним верхом – кришкою, всередині декоровані оксамитом або замшею, друком. Зовні упаковка покривається лаком або фарбою, що надає їй завершений ідеальний вид.

Переваги дерев’яних коробок

Переваги дерев’яної упаковки оптом на замовлення:

  • Приємний запах. У кожної деревини свій легкий і приємний аромат, який доповнює загальну композицію;
  • Екологічність. Ящики виготовляються з екологічно чистої сировини: різні види дерева і високоякісна фанера, з гравіюванням, кришкою необхідного розміру;
  • Міцність. Товари, упаковані в дерев’яну коробку з кришкою легко транспортувати та захищені від пошкоджень;
  • Презентабельність. Продукт або подарунок в дерев’яну упаковку виглядає дорого;
  • Практичність. Коробкою продовжать користуватися для зберігання особистих дрібниць.

Дерев’яні коробки для подарунків оптом, виготовлені на замовлення компанією «Goodwillpack» з якісних матеріалів формують довіру до товару.


Дерев’яні коробки з гравіюванням

Дерев’яні коробки на замовлення з гравіюванням виготовляємо з натуральних фруктових, цінних і екзотичних порід, фанери. Для виготовлення дерев’яних коробок використовується високоякісне дерево або деревина, яким надається ексклюзивний дизайн.

На будь-яку поверхню коробки наноситься логотип випалюванням, розписом, лазерним гравіюванням, друком, тисненням, різьбленням. Пропонуємо великий вибір фурнітури і різноманітних кріплень. Виробляємо одиничні екземпляри і великі тиражі упаковки оптом.

Коробки для корпоративних подарунків створюються оптом різних форм і розмірів з кришкою і без, товщини стінок, фанери. Ми враховуємо особисті побажання замовника. Стильний зовнішній вигляд коробок говорить про важливість одержувача подарунка.

Дерев’яні подарункові коробки – це можливість підкреслити вишуканість і оригінальність подарунка. Дерев’яні ящики для алкоголю виготовляються з внутрішніми перегородками, які фіксують пляшку і наповнюються декоративною стружкою або соломою.

Дорога річ несе в собі відбиток причетності до дивовижного процесу створення виробу. Щоб ви туди не поклали – свічки, шоколад, шампанське – завжди відкриваючи коробку-шкатулку, ваш клієнт буде бачити в ній Вашу компанію. Він завжди оцінить зусилля для його задоволення. Будьте поруч зі своїм клієнтом завжди!

Дерево – приємний, красивий і теплий матеріал.

Коробки з дерева на замовлення


Коробки дерево з ложементом фотографія

Компанія “Goodwillpack”

Брендована упаковка – сильний іміджевий інструмент. Продукція, виготовлена ​​компанією «Goodwillpack» додасть яскравих емоцій і привабливості Вашому продукту. З нами Ви зможете втілити будь-які дизайнерські рішення, отримати професійну консультацію і втілити свої мрії в реальність.

Дерев’яна коробка на замовлення з вашим логотипом лазерним гравіюванням або фотодруком буде служити довго. Це зручна упаковка для зберігання, гарний предмет інтер’єру. Ми продаємо емоції і відчуття. Подаруйте відчуття обраності! Преміум-класу, шанобливого ставлення до нього і його потреб!


Популярні питання:

👌 З яких матеріалів виготовляються коробки?

✓ Коробки виготовляються з цінних (горіх, дуб, сантал ), фруктових (яблуня, груша, слива, черешня, абрикос),  листових (ясень, вільха, клен, береза, бук, акація) та інших порід дерева і деревини.

❤ Яка технологія нанесення логотипу?

✓ Самий поширений та практичний спосіб нанесення логотипу лазерне гравіювання. Рідше використовується тиснення, фотодрук, різьблення.

🔥 Які деталі застосовуються додатково?

✓ Цілістність коробці надає фурнітура – замки, куточки, додаткове оздоблення з міді, золота, срібла, під старовину, та внутрішній декоративний наповнювач.

♻ Якої форми може бути коробка?

✓ Виготовляємо коробки квадратної, круглої та іншої форми, з кришками на замках, які засовуються, кріпляться на магніті та стержні.


Контакти:

Адреса:

м. Київ, вул. Бульварно – Кудрявська 26, офіс 212

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (38 votes)