Дерев’яні коробки на замовлення

Дерев'яні коробки виготовлені на замовлення

Дерев’яна коробка на замовлення – це дорога і унікальна подарункова упаковка для Вашого презенту, яка підвищує його цінність. Дерево довговічний матеріал, який розповість про Ваш сувенірі або подарунок через століття. Логотип або інша персоналізована інформація наноситься Уфдруком, трафаретом, лазерним гравіюванням, різьбленням.

Для швидкого зв’язку:

Тел: +38 (067) 233-16-42Дерев'яні коробки на замовлення

Брендовані дерев’яні коробки

Дерев’яна коробка, виготовлена ​​на замовлення з цінних порід дерева або інших натуральних матеріалів, додає особливого шарму подарункам. Це дорогостояча упаковка, яка несе в собі відбиток причетності до дивовижного процесу створення продукту.

Дерев’яна коробка з вашим логотипом лазерним гравіюванням, фотодруком або тисненням буде виглядати презентабельно і виділятися серед інших упаковок. Виготовлені коробки з дерева компанією «Гудвіл» подарують вашому клієнтові відчуття обраності !!!! Преміум-класу, шанобливого ставлення до нього і його потреб.


Дерев’яна упаковка як частина іміджу

Дерев’яна коробка – це дорого. І тим сильніше клієнт розуміє ваше до нього відношення. Як безумовно важливий він вам!

У сьогоднішньому світі дерев’яна шкатулка частина унікального оформлення для корпоративних подарунків, різних презентів.

Окремо варто відзначити дерев’яну упаковку для вина або інших пляшок. Адже коробка – це унікальне сховище для благородного напою і прикраса бару або бутіка. Вино в дерев’яній упаковці чудовий подарунок для партнерів, колег, друзів. Часто дерев’яні коробки, скрині, рейкові ящики, пенали виготовляються і для дорогого і елітного алкоголю: коньяки, шампанське, марочні вина.

Варто звернути увагу на коробочки для ювелірних прикрас. Для вишуканої прикраси важливо якісна подарункова упаковка, яка підкреслить важливість людини і події.

Форма коробки для прикрас часто з відкидним верхом – кришкою, всередині декоровані оксамитом або замшею, печаткою. Зовні упаковка покривається лаком або фарбою, що надає їй завершений ідеальний вид.


Коробки з дерева на замовлення

Дерев’яні коробки з гравіюванням

Дерев’яні коробки на замовлення виготовляємо з натуральних фруктових, цінних і екзотичних порід, фанери. Для виготовлення дерев’яних коробок використовується високоякісне дерево або деревина, яким надається ексклюзивний дизайн.

На будь-яку поверхню коробки наноситься логотип випалюванням, розписом, лазерним гравіюванням, печаткою, тисненням, різьбленням. Пропонуємо великий вибір фурнітури і різноманітних кріплень. Виробляємо одиничні екземпляри і великі тиражі упаковки.

Коробки для корпоративних подарунків створюються різних форм і розмірів з кришкою і без, товщини стінок, фанери. Ми враховуємо особисті побажання замовника. Стильний зовнішній вигляд коробок говорить про важливість одержувача подарунка.

Дерев’яні подарункові коробки – це можливість підкреслити вишуканість і оригінальність подарунка. Дерев’яні ящики для алкоголю виготовляються з внутрішніми перегородками, які фіксують пляшку і наповнюються декоративною стружкою або соломою.

Дорога річ несе в собі відбиток причетності до дивовижного процесу створення вироби. Щоб ви туди не поклали – свічки, шоколад, шампанське – завжди відкриваючи коробку – шкатулку, ваш клієнт буде бачити в ній вашу компанію. Він завжди оцінить зусилля для його задоволення. Будьте поруч зі своїм клієнтом завжди!

Дерево – приємний, красивий і теплий матеріал.


Переваги дерев’яних коробок

Переваги дерев’яної упаковки на замовлення:

  • Приємний запах. У кожної деревини свій легкий і приємний аромат, який доповнює загальну композицію;
  • Екологічність. Ящики виготовляються з екологічно чистої сировини: різні види дерева і високоякісна фанера, з гравіюванням, кришкою необхідного розміру;
  • Міцність. Товари, упаковані в дерев’яну коробку з кришкою легко транспортувати, і захищені від пошкоджень;
  • Презентабельність. Продукт або подарунок в дерев’яну упаковку виглядає дорого;
  • Практичність. Коробкою продовжать користуватися для зберігання особистих дрібниць.

Дерев’яні коробки, виготовлені на замовлення компанією «Goodwillpack» з якісних матеріалів формують довіру до товару.


коробка дерево на замовлення

Goodwillpack

Брендована упаковка – сильний іміджевий інструмент. Продукція, виготовлена ​​компанією «Goodwillpack» додасть яскравих емоцій і привабливості Вашому продукту. З нами Ви зможете втілити будь-які дизайнерські рішення, отримати професійну консультацію і втілити свої мрії в реальність.

Дерев’яна коробка на замовлення з вашим логотипом лазерним гравіюванням або фотодруком буде служити довго. Це зручна упаковка для зберігання, гарний предмет інтер’єру. Ми продаємо емоції і відчуття. Подаруйте відчуття обраності! Преміум-класу, шанобливого ставлення до нього і його потребам!


Популярні питання:

👌 З яких матеріалів виготовляються коробки?

✓ Коробки виготовляються з цінних (горіх, дуб, сантал ), фруктових (яблуня, груша, слива, черешня, абрикос),  листових (ясень, вільха, клен, береза, бук, акація) та інших порід дерева і деревини.

❤ Яка технологія нанесення логотипу?

✓ Самий поширений та практичний спосіб нанесення логотипу лазерне гравіювання. Рідше використовується тиснення, фотодрук, різьблення.

🔥 Які деталі застосовуються додатково?

✓ Цілістність коробці надає фурнітура – замки, куточки, додаткове оздоблення з міді, золота, срібла, під старовину, та внутрішній декоративний наповнювач.

♻ Якої форми може бути коробка?

✓ Виготовляємо коробки квадратної, круглої та іншої форми, з кришками на замках, які засовуються, кріпляться  на магніті та стержні.


Контакти:

Адреса:

м. Київ, вул. Бульварно – Кудрявська 26, офіс 212

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (37 votes)