Коробки на замовлення

Коробки виготовлені на замовлення фото

Виготовлення коробок на замовлення – основний вид діяльності компанії GoodwillPack. Як виробник пакувальних коробочок більш ніж з 20-річним досвідом, ми пропонуємо вам найвищі стандарти для ваших побажань у галузі виробництва високоякісної картонної упаковки та поліграфічної продукції.

Мінімальний тираж 50 штук!

Для швидкого зв’язку:

Тел: +38 (067) 233-16-42

Наша злагоджена команда досвідчених професіоналів та компетентних експертів виготовить гарні картонні коробки з логотипом на замовлення в точній відповідності до Ваших ідей та доставить замовлення у зручне місце в межах України та за кордон. Щоб усе працювало ідеально, ми маємо найсучасніше технічне обладнання для виготовлення подарункових коробок з картону з друком: від додрукарської підготовки до цифрових та офсетних друкарських машин, висічні машини та машини для склеювання картонної упаковки. З нами ви отримаєте саме те, що допоможе продавати Ваш продукт.Коробки та пакети на замовлення для прикрас з логотипом фото

Виготовлення картонних коробок на замовлення Київ

Кожна компанія відрізняється своїми індивідуальними характеристиками, продуктами та власним корпоративним брендом. Ось чому дрібні деталі також повинні бути правильними. З картонними брендованими коробками, виготовленими на замовлення, у вас є можливість надавати своїм товарам та подарункам в гофрованій картонній упаковці, яка ідеально підходить та технічно оптимізована відповідно до вимог пакування, особливого вигляду, що приверне увагу. Гофрована упаковка з фірмовим зображенням ідеально вписується у брендинг фірми і таким чином підвищує впізнаваність бренду.

Використання перевірених матеріалів для гофрованого пакування гарантує отримання бездоганно надійної картонної продукції власного виробництва. Виробничі умови дозволяють нам мати особливо прозорі і зрозумілі процеси, а також низькі ціни, оскільки ми самостійно виготовляємо брендовані коробки. Таким чином, ми уникаємо витрат, які зазвичай несуть посередники. А клієнт отримує мксимально короткі терміни на виготовлення пакувальних картонних коробок на замовлення за індивідуальними розмірами та безкоштовну доставку в межах Києва. Доставка по всій території України зручним для клієнта перевізником за встановленими тарифами.Фото виготовлення картонних коробок на замовлення з логотипом

Виготовлення коробок з логотипом під замовлення

Фірмова картонна упаковка, створена на замовлення з Вашим логотипом, допомагає зміцнити ваш власний бренд і запам’ятатися клієнтам і діловим партнерам. Для створення упаковки або коробочок високої якості на замовлення, ми використовуємо різні методи друку, що дозволяють додати необхідний дизайн до виготовлених гофрованих та картонних коробок. Таким чином, ми досягаємо максимального ефекту і можемо виконувати замовлення в найкоротші терміни. Залежно від мети, бюджету та необхідного ложемента можна підібрати відповідну технологію обробки.

Цифровий друк дозволяє оформляти різноманітні деталі упаковки. За допомогою неї можна нанести на замовлення фірмові кольори на верхню частину кришки або краї картонної подарункової коробки. Цифровий друк палітурних коробок особливо підходить для малого та середнього тиражу.


Офсетний друк на гофрованій упаковці використовується коли тираж понад 1000 шт. Однак тут необхідно, щоб поверхня залишалася плоскою, тобто у початковому плоскому стані. При офсетному друці картонний матеріал проходить через друкарську машину з високою швидкістю. Потім на поверхню наноситься зображення. На пакувальні коробочки можна на замовлення наносити спеціальні кольори, такі як золото, срібло або згідно Pantone. Це дозволяє замовити при виробництві необхідний колір, близький до оригіналу, відповідно до корпоративного дизайну. Вигідно тільки при великих тиражах, тому що витрати на встановлення та трудовитрати досить високі.

Ще один спосіб нанесення логотипу на картонну упаковку та коробочки – тиснення. Він відрізняється двома варіантами, гарячим фольгою і сліпим, і є ексклюзивним методом додавання декоративної цінності упаковці. За допомогою тиснення картинку можна нанести на упаковку навіть у невеликій кількості. Однак тут не слід недооцінювати підготовку та додаткові витрати на матеріали, як то замовлення та виготовлення кліше.

Блискуче золото або срібло роблять коробочку та іншу упаковку по-справжньому привабливою. Використовуючи гаряче тиснення фольгою, можна нанести інформацію на гофрований пакувальний матеріал. Плівку трохи прикладають до поверхні за допомогою тепла. Крім унікального вигляду, це створює легкий тактильний ефект. Доступна велика кількість плівок різних кольорів та з різною зовнішньою фактурою. Так само на упаковку можна нанести на замовлення дрібні шрифти. Тиснення надає подарунковій картонній упаковці особливий стиль.


Фірмова упаковка виготовлена ​​на замовлення фото

Типи картонних коробок

Виготовляємо два типи коробок: картонні коробки самозбірні та фірмові коробки ручного складання на замовлення з доставкою Київ, Україна та за потребою інші крахни. З палітурного картону виготовляється упаковка та коробочки для подарунків, які збираються руками, самозбірна коробка висікається з мікрогофрокартону та картону.

Особливість роботи подарункових коробок ручного складання в тому, що сировина (картон, папір) для виробу висікається на замовлення, залежно від форми коробки, далі майстри працюють руками над формуванням упаковки. Клієнту картонні коробки доставляються у готовому вигляді.Фото Коробки з ложементом на індивідуальне замовлення

Коробки на замовлення різних видів, розмірів та конструкцій

З палітурного картону виготовляємо красиві подарункові коробки з друком на замовлення форми:

 • кришка + дно;
 • книга зі стрічками;
 • табакерка на магнітній стрічці;
 • слайдер.

Перевага коробок з палітурного картону в тому, що замовлення виготовляються малими тиражами, презентабельно виглядають, доставляються готовими вантажем по Україні та за її межі.

Самозбірні гофровані коробки висікаються автоматично і по біговках легко збираються. Пакувальна коробочка з мікрогофрокартону найчастіше виготовляється на замовлення як упаковка для непродовольчої категорії товарів, поштового розсилання, рідше для продуктів харчування.Друк логотипу на картонній упаковці, виготовленій на замовлення фото

Упаковка на замовлення від компанії “GoodwillPack”

Поліграфія «ГудвіллПак» здійснить прорахунок та виготовить за Вашим замовленням гарні картонні коробки для подарунків необхідних варіантів конструкцій та розмірів:

 • чотириклапанна – для великогабаритних товарів та побутової техніки;
 • з відкидним верхом – для одягу;
 • кришка + дно – для взуття;
 • пенали;
 • книжки;
 • із замковим з’єднанням;
 • з пластиковими та мотузяними ручками;
 • з висічкою;
 • лоток;
 • індивідуальні та нестандартні конструкції на замовлення.

Часто пакувальні коробки з мікрогофрокартону виготовляються на замовлення з внутрішнім картонним ложементом, який розподіляє всередині простір для зручності зберігання та безпеки товарів.

Можна замовити на гофрованій упаковці фігурні висікання, різного роду отвори на поверхні та фігурні зображення, віконця з плівкою.

Переваги виробництва на замовлення самозбірних коробок з мікрогофрокартону: низька вартість, можливість замовити на сайті яскраве картонне пакування з Вашим логотипом за допомогою каширування, не вимагають багато місця для зберігання, але має певну вагу, оскільки мікрогофрокартон багатослойний.


Типи матеріалів для виробництва коробок на замовлення

Вибрати потрібний вид картону для упаковки не завжди легко. І палітурний картон, і дв-тришаровий або п’ятишаровий мікрогофрокартон при виробництві мають свої переваги та недоліки. Наприклад, щільний картон набагато міцніший і стійкіший до проколів, але він також набагато важчий.

Обидва типи картону стійкі. Проте твердий картон трохи попереду, оскільки він на 100% складається із переробленого паперу. Гофрокартон з 80 відсотками відновленого волокна та 20 відсотками свіжого волокна целюлози. Картонні коробки обох матеріалів можуть бути перероблені після використання.

За структурою палітурний картон і гофрокартон на перший погляд відрізняються один від одного. Перші є важким, масивним найкращої якості, який відрізняється однорідною структурою і великою щільністю. Гофрокартон, з іншого боку, складається з кількох чітко помітних шарів гофрованого паперу, які пресовані один з одним. За рахунок використання різних типів гофрування з різним кроком та висотою гофри створюються типи тришарового та п’ятишарового гофрокартону для всіх можливих областей застосування.

Популярні питання:

👌 З яких матеріалів виготовляють коробки?

✓ Коробки виготовляються на замовлення з різновидів картону (палітурного, дизайнерського, поліграфічного, мікрогофрокартону), паперу (крейдованого, офсетного, дизайнерського, крафт паперу).

❤ Чи можна розмістити на коробці інформацію про компанію?

✓ Ваш логотип або інша інформація може відображатися на картонних коробках за допомогою друку (шовкотрафаретного, цифрового, офсетного, флексо), УФ-лакування, тиснення та сліпого тиснення, конгреву.

🔥 Який формат зображення/дизайну вам потрібен для друку?

✓ Ми віддаємо перевагу зображенням у форматі PDF або AI. Шаблон буде запропонований вашому дизайнеру для створення малюнка, якщо це необхідно.

♻ Чи можливо виготовити ложемент у коробку?

✓ Так, у коробку додатково виготовляється на замовлення наповнювач або ложемент необхідного розміру. Він може бути оксамитовим, картонним, атласним або з іншим покриттям, однотонним чи кашированим іншім матеріалом.


Контакти:

Адреса:

м. Київ, вул. Бульварно – Кудрявська 26, офіс 212

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (37 votes)