Брендовані пакети

Брендовані пакети виготовлені на замовлення фото

Брендовані пакети стали частиною бізнесу. Пакет в наші дні – це елементарна турбота про покупця і увага до людини, яка тримає в руках Ваш продукт або інформацію про вашу компанію. Пакет ефективний рекламоносій. Поверхні відкриті погляду людини, їх доцільно максимально ефективно використовувати.

Мінімальний тираж 100 штук!

Для швидкого зв’язку:

Тел: +38 (067) 233-16-42


Приклади наших робіт


брендовані пакети на замовлення з нанесенням логотипу для прикрас

Брендовані пакети з логотипом

Є кілька способів брендування пакетів і нанесення логотипу.

Якщо Вам потрібен тираж від 200 штук і вище, то в залежності від розмірів, макет друкується цифровий, офсетний або флексодруком. Це друк на картоні, крейдованому і дизайнерському папері, крафт.

Ефектно виглядає упаковка, в якій для брендування використовується тиснення фольгою, когнгрев, УФлак.

Якщо вам потрібно від 10 до 100 штук, то доцільно брендувати пакети трафаретним друком. Для цього, як правило, використовуються крафт з крученими ручками і поліетиленові пакети. Це брендові пакети, які робляться великими тиражами, їх легко знайти, якщо відсутні на складі, для обмеженої кількості друку.

Також для брендування малих тиражів доцільно використовувати тиснення на будь-якому вигляді паперу.


Індивідуальні замовлення

Брендовані пакети для одягу з нанесенням логотипу
Брендовані пакет і коробка для прикрас з нанесенням логотипу
Брендовані паперові пакети з друком
Брендовані крафт пакети з нанесенням логотипу
Виготовлені на замовлення пакети з крафт паперу
Фірмова упаковка для одягу виготовлена ​​на замовлення
Фірмова упаковка для алкоголю з друком
Пакет і коробочка для прикрас з друком за індивідуальним замовленням

брендована упаковка на замовлення з логотипом

Компанія “Goodwillpack”

У наші дні, якщо клієнтові не запропонують фірмовий пакет упакувати товар або зручно перенести покупку, то цей факт викличе справедливе здивування в очах покупця.

Компанія «Goodwillpack» виготовляє брендовану паперову упаковку потрібних вам розмірів і тиражів. Ми гарантуємо виготовлення якісної продукції в термін. Брендовані пакети – гарантія впізнаваності Вашої компанії і продукту, прекрасна упаковка для подарунка.


Популярні питання

👌 Як підібрати розмір пакета?

✓ Якщо ви не впевнені, який саме розмір пакета для вас буде ідеальним, ми б рекомендували зв’язатися з нами. Наш менеджер під’їде до вас із зразками живих паперових пакетів і допоможе аргументовано підібрати ваш індивідуальний параметр.

❤ З якого паперу виготовляються пакети?

✓ Залежно від того, для якої мети вам потрібен пакет і яке його основне завдання, макети пакетів виробляються з крейдованого паперу, картону, дизайнерського картону і паперу, крафт.

🔥 Як формується вартість пакета?

✓ Для формування вартості важливо враховувати параметри, матеріал (папір крейдований, крафт, картон, дизайнерський), кількість, ламінація (матова або глянсова), друк cmyk або pantone, тиснення фольгою, конгрев або сліпе, додаткові висікання, ручка (шнурок, атласна стрічка, бант, репсова стрічка), наявність люверсів.

♻ Який термін виготовлення пакетів?

✓ Якщо тиражі від 200 штук і більше, то термін виготовлення 7 – 12 днів залежно від друку та використання додаткових способів брендування. Малі тиражі виготовляються 3 – 5 днів, тиснення до 7 днів.


Контакти

Адреса:

м. Київ, вул. Бульварно – Кудрявська 26, офіс 212

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (62 votes)