Брендові пакети

Виготовлені на замовлення брендові пакети фото

Красива упаковка надає привабливого вигляду покупці. Товар виглядає солідніше, а корпоративний подарунок – урочисто і незвично. Щоб домогтися таких ефектів, зверніть увагу на брендові паперові пакети. Крім логотипу, слогану, назви компанії, доречно вказати на них будь-які контактні дані. На пакеті бренду можна розмістити іншу важливу інформацію, включаючи фото товару.

Мінімальний тираж від 100 штук!

Для швидкого зв’язку:

Тел: +38 (067) 233-16-42


Приклади наших робіт


фото брендові пакети на замовлення

Брендові паперові пакети преміум класу

Ми надаємо послугу виготовлення пакетів на замовлення в будь-яких кольорах. Доступна можливість виробництва брендових виробів різних розмірів. Маленький або середній фірмовий пакет – вибір тільки за вами. Виготовимо якісний виріб з логотипом або слоганом будь-якого формату. Доступний великий вибір матеріалів і варіантів оформлення.

Вирішивши купити партію брендових паперових пакетів в нашій компанії, не просто замовляєте красиві фірмові сумки в потрібному кольорі. Ви економите час і гроші, оперативно одержуючи відмінну якість за оптовою ціною. Це суттєві аргументи на користь замовлення фірмових пакетів у нас.Фото виготовлені на замовлення брендові пакети

Подарункові пакети з логотипом бренду

Наша компанія працює швидко і злагоджено, тому що має найсучасніше обладнання. Ми пропонуємо найкращі види друку, які є сьогодні, використовуємо тільки якісні матеріали. Робимо з стандартних брендових паперових пакетів інструмент реклами. Естетичні вироби формують уявлення про компанію і гарантують, що:

– подарунковий пакет спростить запам’ятовування фірми;

– впізнаваність компанії в рази підвищиться;

– замовлення можливе для підприємства будь-якого масштабу, тому що цей варіант реклами не б’є по бюджету, як інші види.

Компанія «Goodwillpаck» виготовить брендовані пакети високої якості з логотипом необхідного розміру і кольору, які будуть служити довго і нагадувати про ваші послуги, сфери і тип діяльності. Фірмовий пакет з контактами ще одна візитна картка бренду або компанії.Брендові паперові пакети фото

Щоб пакувальний матеріал мав високу зносостійкість, застосовуємо додаткові способи поліпшення виду готових брендових пакетів. Це надає подарунку солідність і продовжує термін служби одночасно. Мова йде про:

– ламінуванні поверхні – матова або глянцева плівка;

– покритті УФ лаком;

– тисненні сріблястою або золотистою фольгою.

Вибравши матеріали, спосіб друку, затвердивши дизайн, досягнете створення ексклюзивних виробів.Популярні питання

👌 Чому ціни на брендові пакети різні?

✓ На вартість впливає  тип паперу, способ друку, наявность ламінації, люверси для ручок і висічки для подарункових стрічок. Розміри фірмових пакетів, тираж теж впливають на ціну – чим більше тираж, тим менще вартість.

❤ Які матеріали використовуються частіше?

✓ Екологічниі і красивий папір крафт або мелований – міцний, гладенький на дотик. На неї наносять будь-які яскраві зображення. Якщо важлива 100% ексклюзивність, відмінно підійде дизайнерський картон. Це естетика, практичність і акцент на репутації – 3 в 1.

🔥 Які обмеження по вазі?

✓ Всередину пакета з логотипом бренду можна покласти будь-який подарунок або товар, тому що він додатково укріплений. Для цього використовуємо картон, щоб вагова навантаження була не страшна.

♻ Які ручки для пакетів пропонуємо?

✓ Виконуємо їх у вигляді атласних та репсових стрічок, кольорових шнурків потрібної товщини. Можливе додаткове зміцнення, включаючи використання люверсів з металу.


Контакти

Адреса:

м. Київ, вул. Бульварно – Кудрявська 26, офіс 212

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (39 votes)