Брендові пакети

Виготовлені на замовлення брендові пакети фото

Красива упаковка надає привабливого вигляду покупці. Товар виглядає солідніше, а корпоративний подарунок – урочисто і незвично. Щоб домогтися таких ефектів, зверніть увагу на брендові паперові пакети. Крім логотипу, слогану, назви компанії, доречно вказати на них будь-які контактні дані. На пакеті бренду можна розмістити іншу важливу інформацію, включаючи фото товару.

Мінімальний тираж від 50 штук!фото брендові пакети на замовлення

Брендові паперові пакети преміум класу

Ми надаємо послугу виготовлення пакетів на замовлення в будь-яких кольорах. Доступна можливість виробництва брендових виробів різних розмірів. Маленький або середній фірмовий пакет – вибір тільки за вами. Виготовимо якісний виріб з логотипом або слоганом будь-якого формату. Доступний великий вибір матеріалів і варіантів оформлення.

Вирішивши купити партію брендових паперових пакетів в нашій компанії, не просто замовляєте красиві фірмові сумки в потрібному кольорі. Ви економите час і гроші, оперативно одержуючи відмінну якість за оптовою ціною. Це суттєві аргументи на користь замовлення фірмових пакетів у нас.Фото виготовлені на замовлення брендові пакети

Подарункові пакети з логотипом бренду

Наша компанія працює швидко і злагоджено, тому що має найсучасніше обладнання. Ми пропонуємо найкращі види друку, які є сьогодні, використовуємо тільки якісні матеріали. Робимо з стандартних брендових паперових пакетів інструмент реклами. Естетичні вироби формують уявлення про компанію і гарантують, що:

– подарунковий пакет спростить запам’ятовування фірми;

– впізнаваність компанії в рази підвищиться;

– замовлення можливе для підприємства будь-якого масштабу, тому що цей варіант реклами не б’є по бюджету, як інші види.

Компанія «Goodwillpаck» виготовить брендовані пакети високої якості з логотипом необхідного розміру і кольору, які будуть служити довго і нагадувати про ваші послуги, сфери і тип діяльності. Фірмовий пакет з контактами ще одна візитна картка бренду або компанії.Брендові паперові пакети фото

Щоб пакувальний матеріал мав високу зносостійкість, застосовуємо додаткові способи поліпшення виду готових брендових пакетів. Це надає подарунку солідність і продовжує термін служби одночасно. Мова йде про:

– ламінуванні поверхні – матова або глянцева плівка;

– покритті УФ лаком;

– тисненні сріблястою або золотистою фольгою.

Вибравши матеріали, спосіб друку, затвердивши дизайн, досягнете створення ексклюзивних виробів.Популярні питання

👌 Чому ціни на брендові пакети різні?

✓ На вартість впливає  тип паперу, способ друку, наявность ламінації, люверси для ручок і висічки для подарункових стрічок. Розміри фірмових пакетів, тираж теж впливають на ціну – чим більше тираж, тим менще вартість.

❤ Які матеріали використовуються частіше?

✓ Екологічниі і красивий папір крафт або мелований – міцний, гладенький на дотик. На неї наносять будь-які яскраві зображення. Якщо важлива 100% ексклюзивність, відмінно підійде дизайнерський картон. Це естетика, практичність і акцент на репутації – 3 в 1.

🔥 Які обмеження по вазі?

✓ Всередину пакета з логотипом бренду можна покласти будь-який подарунок або товар, тому що він додатково укріплений. Для цього використовуємо картон, щоб вагова навантаження була не страшна.

♻ Які ручки для пакетів пропонуємо?

✓ Виконуємо їх у вигляді атласних та репсових стрічок, кольорових шнурків потрібної товщини. Можливе додаткове зміцнення, включаючи використання люверсів з металу.


Контакти

Адреса:

м. Київ бул. Лесі Українки 26 офіс 701

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (17 votes)