Картонні пакети з логотипом

Виготовлені на замовлення картонні пакети з логотипом фото

Пакети картонні з логотипом — чудовий «рекламний майданчик», який забезпечить яскраво виражений маркетинговий ефект, і при цьому не вимагатиме великих витрат від клієнта. Завдяки сучасним технологіям виготовлення, будь-який задум дизайнера можна втілити в реальність. Це може бути спеціально простий дизайн з контрастним фірмовим логотипом, який приковує погляд і залишається в пам’яті надовго.

Мінімальний тираж від 100 штук!

Для швидкого зв’язку:

Тел: +38 (067) 233-16-42


Приклади наших робіт


пакеты с логотипом

Пакети картонні з логотипом компанії

Картонні подарункові пакети — практичне пакування для будь-якого подарунка чи товару. Подарунок та товар у фірмовому пакеті з Вашим логотипом виглядає дорожче та респектабельніше. Це атрибут стилю будь-якої компанії у світі. Замовляючи брендовані паперові пакети преміум класу у компанії «ГудвіллПак» Ви отримуєте естетичну та функціональну упаковку.

Презентабельні та стильні паперові пакети зроблять Ваш бренд виразним та унікальним.пакеты с логотипом на заказ

Виготовлення паперових пакетів на замовлення

Паперові пакети з логотипом виготовляємо із крафту, дизайнерського картону, картону, крейдованого паперу. Друк логотипу на брендованому пакеті здійснюється cmyk, Pantone, УФ лак, повнокольоровий, пантон, конгрев, офсет, тиснення фольгою. Як фурнітура використовуємо люверси, додаткові висічки для подарункової стрічки.

Завершують образ іміджевого пакета ручка з декоративного шнурка, атласна чи ріпсова стрічка. Також ручки та дно додатково зміцнюються картоном, що збільшує вантажопідйомність пакета.

Паперові та крафт пакети є дуже ефективним та недорогим рекламним носієм. Картонні пакети характеризуються екологічністю, стильним дизайном, міцністю, практичністю. Це може бути оригінальне оформлення, яке не просто підвищить впізнаваність бренду, а й сформує у головах реальних та потенційних споживачів позитивний образ рекламодавця. Пакети можуть бути кольорові, бурі, коричневі, білі. Загалом при правильному підході крейдовані картонні пакети стануть ефективним маркетинговим інструментом.


Упаковка як рекламний носій

Різних видів упаковки на сучасному ринку представлена ​​велика кількість – упаковка із пластику, тканини, паперу. Картонні вироби користуються найбільшим попитом, і недарма. П’ять причин вибрати картонні пакети:

  • одна з незаперечних переваг, якими можуть похвалитися пакети картонні з логотипом – екологічність. Паперова, картонна упаковка завдає навколишньому середовищу мінімальної шкоди, так як майже не бере участь у створенні парникового ефекту. При переробці картон виділяє в два рази менше вуглекислого газу, ніж будь-який інший матеріал;
  • простота у виготовленні – ще одна перевага. Виготовлення гофротари вимагає мінімуму енерговитрат, робочої сили. Завдяки автоматизованим виробничим лініях можна в короткі терміни виконувати замовлення будь-якого обсягу, тиражу. Додайте до цього можливість виготовити упаковку за індивідуальним замовленням – і мова йде не тільки про можливості нанесення на картонну поверхню власного логотипу компанії, але про різні розміри, форми тари;
  • картонний пакет мало важить, так що транспортування і складування такої упаковки не представляє великої складності. Ви можете оформити замовлення максимально великого обсягу (отримавши при цьому непогану знижку за опт) і використовувати тару в міру необхідності: компактно складені пакети з логотипом не займуть багато місця;
  • картонний лист характеризується відмінними експлуатаційними характеристиками: це високі показники ударостійкості, амортизації, це довговічність, ремонтопридатність;
  • також варто відзначити можливість нанести будь-який логотип на поверхню упаковки. При замовленні від 100 штук оптимальним способом нанесення зображення є офсетний друк. Крім того, логотип можна наносити за допомогою трафаретного друку, тиснення, фольгою і так далі.

Ви все ще думаєте? А ваші конкуренти вже зробили свій вибір на користь упаковки з картону – не дайте їм обігнати себе.

Популярні питання

👌 Які види картону є в наявності?

✓ Для виготовлення бумажних пакетів використовуємо дизайнерський, пакувальний, поліграфічний картон. В кожного виду картону свої особливості і використання кожного виду залежить від  кінцевого результату використання пакету.

❤ Який спосіб друку можливий на картоні?

✓ На кольоровому дизайнерському картоні рекомендуємо нанесення логотипу тисненим, УФлаком; на пакувальному і поліграфічному палітрою cmyk or pantone.

🔥 Який мінімальний тираж?

✓ Мінімальний тираж від 100 штук. Важливо враховувати, що чим більший тираж, тим менша вартість одиниці пакету.

♻ Яка щільність картону можлива?

✓ Для пакетів рекомендуємо щільність від 170 до 270 г/м. Картон більшої щільності може лопатися на місцях згинання.


Контакти

Адреса:

м. Київ, вул. Бульварно – Кудрявська 26, офіс 212

пн – сб з 10.00 до 19.00


4.9/5 - (52 votes)