Картонні пакети з логотипом


Каталог пакетів


пакет для одежды с логотипом

Пакети картонні з логотипом компанії

Картонні пакети – практична упаковка для будь-якого подарунка або товару. Подарунок і товар в ексклюзивному пакеті з Вашим логотипом виглядає більш дорого і респектабельно. Це атрибут стилю будь-якої компанії в сучасному світі. Замовляючи брендовані пакети у компанії «Гудвіл» Ви отримуєте естетичну і функціональну упаковку.

Презентабельні і стильні паперові пакети з логотипом компанії зроблять Ваш бренд виразним і унікальним.


картонні пакети

Виготовлення картонних пакетів

Паперові пакети з логотипом виготовляємо з крафта, дизайнерського картону, картону, крейдованого паперу. Друк логотипу здійснюється cmyk, Pantone, УФ лак, конгрев, тиснення фольгою. Як фурнітура використовуємо люверси, додаткові висікання для подарункової стрічки.

Завершують образ іміджевого пакета з Вашим логотипом ручка з декоративного шнурка, атласна або Ріпне стрічка. Також ручки і дно додатково зміцнюються картоном, що збільшує вантажопідйомність пакету.


Контакти


Адреса:

м Київ бул. Лесі Українки 26 офіс 701

пн – сб з 10.00 до 19.00


Телефон:

+38 044 229 85 30

+38 067 233 16 42 (Viber)


Пошта:

office@goodwillpack.com.ua


Пакети з логотипом від нашої компанії

Пакети картонні з логотипом – прекрасний «рекламний майданчик», який забезпечить яскраво-виражений маркетинговий ефект, і при цьому не потребує великих витрат від клієнта.

Пакети є досить ефективним і недорогим рекламним носієм. Картонні пакети характеризуються екологічністю, стильним дизайном, міцністю, практичністю. Завдяки сучасним технологіям виготовлення, будь-яку задумку дизайнера можна втілити в реальність. Це може бути простий дизайн з контрастним фірмовим логотипом, який приковує погляд і залишається в пам’яті надовго. Або, наприклад, це може бути оригінальне оформлення, яке не просто підвищить впізнаваність бренду, а й сформує в головах реальних і потенційних споживачів позитивний образ рекламодавця. Загалом, при правильному підході картонний пакет стане ефективним маркетинговим інструментом. Але про все по порядку …

П’ять причин вибрати пакети картонні з логотипом

Різних видів упаковки на сучасному ринку представлена ​​велика кількість – упаковка із пластику, тканини, паперу. Картонні вироби користуються найбільшим попитом, і неспроста:

  • одна з незаперечних переваг, якими можуть похвалитися пакети картонні з логотипом – екологічність. Паперова, картонна упаковка завдає навколишньому середовищу мінімальної шкоди, так як майже не бере участь у створенні парникового ефекту. При переробці картон виділяє в два рази менше вуглекислого газу, ніж будь-який інший матеріал;
  • простота у виготовленні – ще одна перевага. Виготовлення гофротари вимагає мінімуму енерговитрат, робочої сили. Завдяки автоматизованим виробничим лініях можна в короткі терміни виконувати замовлення будь-якого обсягу, тиражу. Додайте до цього можливість виготовити упаковку за індивідуальним замовленням – і мова йде не тільки про можливості нанесення на картонну поверхню власного логотипу компанії, але про різні розміри, форми тари;
  • картонний пакет мало важить, так що транспортування і складування такої упаковки не представляє великої складності. Ви можете оформити замовлення максимально великого обсягу (отримавши при цьому непогану знижку за опт) і використовувати тару в міру необхідності: компактно складені пакети з логотипами не займуть багато місця;
  • картонний лист характеризується відмінними експлуатаційними характеристиками: це високі показники ударостійкості, амортизації, це довговічність, ремонтопридатність;
  • також варто відзначити можливість нанести будь-який логотип на поверхню упаковки. При замовленні від 100 штук оптимальним способом нанесення зображення є офсетний друк. Крім того, логотип можна наносити за допомогою трафаретного друку, тиснення, фольгою і так далі.

Ви все ще думаєте? А ваші конкуренти вже зробили свій вибір на користь упаковки з картону – не дайте їм обігнати себе.

Популярні запитання

👌 Які види картону є в наявності?

✓ Для виготовлення пакетів використовуємо дизайнерський, пакувальний, поліграфічний картон. В кожного виду картону свої особливості і використання кожного виду залежить від  кінцевого результату використання пакету.

❤ Який спосіб друку можливий на картоні?

✓ На кольоровому дизайнерському картоні рекомендуємо нанесення логотипу тисненим, УФлаком; на пакувальному і поліграфічному палітрою cmyk or pantone.

🔥 Який мінімальний тираж?

✓ Мінімальний тираж від 100 штук. Важливо враховувати, що чим більший тираж, тим менша вартість одиниці пакету.

♻ Яка щільність картону можлива?

✓ Для пакетів рекомендуємо щільність від 170 до 270 г/м. Картон більшої щільності може лопатися на місцях згинання.

2 thoughts on “Картонні пакети з логотипом

  1. Благодарю компанию “Гудвил” за изысканное дизайнерское решение упаковки. Всем нашим заказчикам очень понравилось, и продажи подскочили. Клиенты отмечают отличное качественное исполнение, и такой красивый дизайн, когда упаковку не хочется выпускать из рук. Мы отдавали себе отчет, что такая работа не может стоить дешево, но наши вложения полностью оправдались!

    1. Спасибо за коментарий! Очень рады

Коментувати не дозволено.