Брендовані коробки

Брендовані коробки виготовлені на замовлення фото

Брендовані коробки – це атрибут, який з самого початку стає вашою історією. Корпоративна культура тісно переплітається з особистим, тому що основа будь-якого бізнесу люди – співробітники, партнери, клієнти. Перш ніж дізнаємося, який презент нас очікує, ми отримуємо його в подарунковій або брендованій упаковці. Це інтригуюче і красиво.

Мінімальний тираж від 50 штук!

Для швидкого зв’язку:

Тел: +38 (067) 233-16-42Брендовані коробки на замовлення з логотипом

Виготовлення коробок з логотипом бренду

Залежно від того, яке завдання виконує упаковка, ви можете замовити виробництво коробки індивідуального або вже готового конструктиву з друком логотипу Вашої компанії або бренду. Це можуть бути коробки ручної збірки і самозбірні, незвичайні, виготовлені як малими, так і великими тиражами.

Якщо Ви не до кінця впевнені, яка саме форма упаковки вам потрібна або є сумніви щодо матеріалів або способів нанесення логотипу клієнтів, способів брендування коробок, фахівці GoodwillPack нададуть живі зразки і розгорнуту інформацію за матеріалами і способам друку. Допоможуть підібрати оптимальний розмір і зовнішній вигляд з використанням якісних матеріалів.

Компанія «Goodwillpack» виготовляє коробки, які хочеться зберігати!


Індивідуальні замовлення

Брендована коробка з логотипом та репсовою стрічкою
Коробка брендована для одягу
Брендована упаковка для ювелірних прикрас
Коробка брендована для прикрас
Коробочки брендовані для прикрас з ложементом
Виготовлені на замовлення коробки з репсовою стрічкою
Коробки із гофрокартону з друком
упаковка для прикрас на замовлення з логотипом

На календарні або особисті свята прийнято дарувати подарунки або сувеніри. Якісь подарунки потрібні вже зараз, деякі на майбутнє, є символічні сувеніри, дорогоцінні. А є подарунки, цінність яких ми усвідомлюємо згодом. Ми по-різному зберігаємо цінні товари. Компанія «Goodwillpack» виготовляє красиву упаковку для брендів, корпоративних і особистих виробів, продукції, упаковки будь-якого бізнесу.


Популярні питання

👌 З яких матеріалів виготовляються брендовані коробки?

Коробки з логотипом можуть бути виготовлені з палітурного, дизайнерського, поліграфічного, харчового, металізованого, переробленого картону, мікрогофрокартону.

❤ Які способи друку застосовуються для брендування упаковки?

✓ Якщо вам цікаві мінімальні тиражі і коробки невеликих габаритів, то доцільно використовувати цифрову, шелкотрафатерний друк, тиснення фольгою або конгрев. Для виробництва великої кількості і розмірів упаковки рекомендуємо офсетний або флексодрук.

🔥 Який мінімальний тираж виготовлення коробок?

✓ Коробки із палітурного картону мін. тираж від 50 штук. Коробки з дизайнерського, переробленого, поліграфічного, крафт картону мінімальна кількість від 300 штук, коробки з мікрогофрокартону від 500 штук. Важливо пам’ятати, що чим менший тираж, тим більше вартість.

🌟 Яких видів виготовляються брендовані коробки на замовлення?

✓ Виготовляємо брендовані коробки на замовлення із палітурного картону: форма кришка + дно, табакерка на магнітах та з стрічками, слайдер, книга, коробки з подвійним дном і коробки з ручками та різних індивідуальних форм та параметрів. Самозбірні коробки з мікрогофрокартону з відкидним верхом, 4-ї клапанні, кришка + дно, слайдер, сундук, з дном ластівковий хвіст та інших персональних форм на замовлення.

♻ Які дані необхідно надати, щоб отримати розрахунок вартості коробки?

✓ Для прорахунку замовлення важливо вказати:
– тип і вид упаковки: ручна збірка або самозбірних;
– форма коробки: кришка + дно, кришка + подвійне дно, висувний пенал, шкатулка, табакерка на магніті або стрічці, гумці, кругла;
– розмір і якість;
– зовнішня обробка: дизайнерський папір або мелований з друком;
– вид друку: сmyk, pantone, тиснення фольгою, сліпе або конгрев, Уфлак;
– наявність ложемента.


Контакти:

Адреса:

м. Київ, вул. Бульварно – Кудрявська 26, офіс 212

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (51 votes)