Виробництво картонних коробок

Подарункові коробки виготовлені на замовлення.

Виробництво картонних коробок – основна спеціалізація нашої компанії. Така картонно-паперова упаковка використовується в самих різних напрямках бізнесу і є якісної тарою для вашої продукції. Ми забезпечуємо виробництво коробок даного типу, і пропонуємо багато додаткових можливостей, щоб зробити її впізнаваною і тим самим підкреслити унікальність бренду.

Мінімальний тираж від 50 штук!Виготовлення картонної упаковки

Компанія GOODWILL PACK знаходиться в Києві. Також Ви можете замовити наші послуги і в інших містах України, оскільки з доставкою упаковки з картону (гофрокартону) немає ніяких проблем. У виробництві картонно-паперової упаковки ми використовуємо тільки якісну основу. Не дарма гофроящики і коробки в різних форматах користуються великою популярністю. Мікрогофрокартон, який використовується в виготовленні тари і коробок з логотипом рекламоносія, відрізняється високою якістю і хорошими візуальними показниками. Подарункова картонна упаковка (гофротара) з рекламною інформацією дозволяє досягти відразу кількох важливих завдань, в числі яких:

Картонні короки з логотипом компанії

– можливість для надійної упаковки продукції, яку виробляє Ваша компанія. Хороша картонна коробка міцна, витривала і практична. Вона захищає від пошкоджень та інших несприятливих чинників продукт, який в ній знаходиться;

– додаткова рекламна функція. Коли ваші клієнти отримують замовлення в картонній коробці (тарі), на яку при виготовленні нанесені елементи фірмового стилю підприємства, це робить вас унікальними і впізнаваними. Клієнти, як правило,  вибирають комплексний підхід при розміщенні замовлень;

–  варто також відзначити і те, що оригінальна подарункова коробка з картону або гофрокартону, на якій при виробництві методом повноколірного друку нанесена необхідна інформація, багаторазово підсилює позитивний емоційний ефект від того змісту, який надруковано. Така картонна упаковка  доречна ідея для самих різних видів товарів. Вона ж відмінне рішення для стильного фешенебельного подарунка.

Якщо вас цікавить виробництво картонної упаковки, Київ відкриває багато можливостей для замовлення цих послуг. Виробник GOODWILL PACK пропонує оптимальне співвідношення високої якості і розумної ціни.


Індивідуальні замовлення


Виготовлені на замовлення картонні коробки фото

Виготовлення коробок на замовлення

Про те, яку позицію замає компанія на ринку, часто свідчать асоціації, які формуються у клієнтів. Якщо ви хочете підкреслити свій товар і висококласні матеріали, які використовуєте у виробництві, слід робити акцент не тільки на саму продукцію, але і на упаковку. Хороша картонна кашированна коробка, в виготовленні якої використовується сучасне обладнання і якісна сировина, забезпечить вашому товару презентабельний вигляд в картонній упаковці. Це відмінна можливість підкреслити статус, якщо ви працюєте в лакшері-сегменті.

Коли йде мова про кашировання, мається на увазі виробництво методом склеювання матеріалів. У виробництві картонних коробок технологія полягає в тому, що на щільну основу картонної упаковки клеїться більш тонкий матеріал. Це сприяє тому, щоб був витриманий баланс між міцністю і естетикою тари. GOODWILL PACK виробляє упаковку з картону, в якій впевнені. Ми розбираємося в якісних матеріалах картону, які здатні забезпечити міцність і візуальну привабливість продукції, що використовується для картонної тари. Компанія акцентує увагу на якісній сировині для упаковки. Ми виробник, який співпрацює з надійними постачальниками, які відповідають за свою упаковку. А значить сировина для картонних коробок при виробництві відповідає актуальним стандартам і обходиться з обґрунтованої вартості. В результаті нам вдається досягти високої якості виробленої картонної упаковки.


Популярні питання

Пропонуємо вашій увазі ознайомитися з популярними питаннями, які наша компанія часто отримує як виробник картонної упаковки:

👌 Що таке гофроящики?

✓ Під цим терміном слід розуміти найрізноманітніші варіанти ящиків і коробок, які виробляються з гофрованого картону. На сьогоднішній день використання гофроящиків є повсюдним, в силу їх практичності. Гофрокартон багатошаровий, що забезпечує надійний захист вмісту ящика. Така упаковка може бути самих різних розмірів, в залежності від побажань замовника. Якщо ви шукаєте фахівців для виробництва, які вміють якісно виготовляти коробки з гофрокартону, команда GOODWILL PACK готова в цьому напрямку запропонувати свої послуги.

❤ Коли актуальний повнокольоровий друк на коробках?

✓ Кожен замовник вибирає той варіант картонної упаковки, який вважає оптимальним, виходячи зі свого бюджету. Але є предмети, для яких презентабельна упаковка (тара) з якісного картону (гофрокартон) з повнокольоровим друком є  необхідністю. Це: будь-які товари елітного сегмента; подарунки для партнерів, за допомогою яких ви демонструєте своє особливе ставлення і наміри про співпрацю; ювілейні лінійки упаковки, які створюють імідж вашої компанії як виробника. У цих випадках рекомендуємо замовити тару з гофрокартону з повнокольоровим друком.

🔥 Які варіанти оформлення картонних коробок популярні?

✓ Все залежить від призначення картонної тари та бюджету замовника. Наші клієнти замовляють картонну упаковку самого різного формату. За критерієм свого призначення упаковки з картону можуть бути для одягу, взуття, корпоративних сувенірів, коробки для дисконтних карт (в даному випадку йде мова про упаковку-футлярі). Від типу тари залежить і її оформлення. Якщо ви вибираєте картонну коробку для одягу, можна вибрати варіанти на магнітній або репсовою стрічці. Якщо в пріоритеті виключно практичне завдання тари, ви можете вибрати найпростішу упаковку з гофрокартону.

♻ Чи можна оформити доставку нашої продукції?

✓ Якщо вас цікавить виготовлення картонних коробок, Київ – місто, де ми забезпечуємо безкоштовну доставку ваших замовлень. Але і в інші міста нашу упаковку також можна замовити. Доставка здійснюється за допомогою послуг будь-якого первізника, який зручний для клієнта, відповідно до тарифів. GOODWILL PACK – виробник, який пропонує виготовлення якісної картонної упаковки з доставкою по Києву та іншим містам України.


Контакти:

Адреса:

м. Київ, вул. Бульварно – Кудрявська 26, офіс 212

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (42 votes)