Друк упаковки


Якщо ваша мета ефективний продаж продукту або послуги, то друк на упаковці визначає наскільки вона буде ефективна і як вплине на рівень продажів упакованої продукції. Зовнішній вигляд упаковки підштовхує споживачів віддати свої гроші за конкретний товар. Тому в розробку вкладаються фінансові, інтелектуальні та творчі ресурси.


Популярні види упаковки:

Друк на коробках

Перейти в каталог ››


Друк на пакетах

Перейти в каталог ››


Упаковка з друком для прикрас

Друк картонної упаковки

Сучасне обладнання компанії «Goodwillpack» дозволяє зрадити друк на упаковці палітрою cmyk або pantone. Зображення наноситься цифровим, шовкотрафаретним, офсетним способом або флексодруком. Логотип або окремі елементи відтворюються тисненням фольгою, сліпим тисненням або конгревом, також Уфлаком. Наносимо зображення на поліграфічному, ціллюлозном, переробленому, дизайнерському, металлизированном картоні, мікрогофрокартону, крейдованому і дизайнерському папері, Kraft, обгортковому та харчовому папері.

Коробки з мікрофрокартона доцільно використовувати для захисту продукту або товарів, для пересилання поштою та іншої доставки. Це легкий і міцний матеріал. Друк на упаковці з мікрогофрокартону низька за вартістю.


Приклади наших робіт

Упаковка з друком логотипу
Виготовлення та друк на картонній упаковці
Коробка футляр для карток
Виготовлення картонних коробок та друк зображення
Упаковка з друком для ювелірних прикрас з логотипом компанії
Пакети з друком на замовлення паперові
Коробки з логотипом
Печать на бумажных крафт пакетах флексопечать

Брендована упаковка з друком

Чому варто вибрати “Goodwillpack”

Елітні бренди, дизайнери ювелірних прикрас і брендів одягу вибирають презентабельні пакети і незвичайні коробки з логотипом, які відображають суть бренду, радують клієнтів турботою, яскравістю, практичність. Це коробки і пакети з дизайнерського і Палітурні картону з високою якістю виготовлення печатки упаковки, багатою фурнітурою і декором.

Особливу увагу «Goodwillpack» приділяє виготовлення харчової упаковки для продуктів харчування. Працюємо з сертифікованими матеріалами та фарбами, які відповідають санітарно-гігієнічним нормам.

Задати питання і замовити живі зразки по Viber 06723331642 або mail: adm.goodwillpack@gmail.com. Раді виготовити для вас необхідну упаковку!


Популярні запитання

👌 На які матеріали наноситься друк?

✓ Друк наноситься на крейдований, офсетний. Дизайнерський папір; поліграфічний, палітурний, перероблений, харчової (ціллюлозний), дизайнерський, мелаллізірований, микрогофрокартон; крафт папір; обгортковий, харчову, жіроустойчівую, парафінований папір.

❤ Який друк наноситься на упаковку?

✓ Друк здійснюється за макетом цифровий, офсетний, шовкотрафаретного або флексопечатью, тисненням золотою, срібною, кольоровий фольгою, сліпим тисненням або когнгревом, вибірковим УФлаком

🔥 Які способи друку на якому вигляді упаковки вигідні?

✓ Якщо вам цікаві мінімальні тираж – 50 – 100 штук пакетів або коробок, то доцільно наносити цифрою або шелкотрафаретом, тисненням. Великі тиражі рекомендуємо наносити офсетним або флексодруком. Також на великих тиражах вигідно друкувати тисненням, оскільки функція фольгування автоматична. На малих тиражах тиснення ручна робота.

♻ Який термін виготовлення упаковки?

✓ Термін виконання замовлення залежить від тиражу і матеріалів, з яких виготовляється упаковка. Стандартний термін виготовлення 3 – 4 дні, тиснення 5 -6 днів.


Категорії продукції


фірмовий друк упаковки на замовлення Київ

Яку упаковку ми рекомендуємо

Якщо Ваша мета за допомогою упаковки створювати і підтримувати імідж компанії, важливо застосовувати якісні матеріали та відповідну корпоративному стилю або події друк упаковки, яка створить сприятливий образ і залишить приємне враження.

Якщо мета за допомогою упаковки створювати і підтримувати імідж компанії, важливо застосовувати якісні матеріали та відповідну корпоративному стилю або події друк упаковки, яка створить сприятливий образ і залишить приємне враження.

Для реалізації цієї мети виробляються коробки ручної збірки з палітурного або дизайнерського картону, дерева і окремих видів деревини та застосуванням багатою фурнітури і елементів додаткового декору. Паперовий пакет з печаткою в корпоративному стилі частина іміджу.