Коробки з палітурного картону

коробки з палітурного картону, виготовлені на замовлення фото

Від використання картону для виробництва подарункової упаковки отримують кілька вигідних плюсів. Це практичний варіант і одночасно візуально привабливий. При оформленні замовлення є з чого вибрати серед типів паперу – можна зупинитися на крейдованому або дизайнерської. У нашій компанії отримаєте відмінний варіант коробки з палітурного картону з дном, який повністю задовольнить ваші вимоги.

Мінімальний тираж від 50 штук!

Для швидкого зв’язку:

Тел: +38 (067) 233-16-42


Приклади наших робіт


Коробки із палітурного картону з логотипом фото

Особливості палітурних коробок

Міцність. Матеріал щільний, твердий, хоча палітурні коробки з дном мають невелику вагу. Цей вид картонних упаковок цінують за відмінний захист подарунків від пошкоджень при транспортуванні.

Естетичність. Подарункові індивідуальні коробки з палітурного картону виглядає презентабельно. Дизайн знаходить завершальний штрих за рахунок додаткової обробки. Наприклад, при використанні на картонній коробці УФ лаку. Наше виробництво пропонує вироби з картону з офсетним друком на поверхні. На висічену основу майбутньої коробки з палітурного картону нанесемо будь-яке зображення, логотип.

Різні конструкції. Кришка-дно, ложемент, кріплення магнітами, футляр, коробка з ложементом, шкатулка. На вибір впливає те, які подарунки збираєтеся покласти в картонну коробку, їх кількість, властивості, вага.

Замовити красиві коробки з палітурного картону – отримати індивідуально підібрану упаковку в потрібному кольорі, вигляді конструкції і друку. При виготовленні палітурного вироби застосовуємо ручну збірку. Відмінна подарункова упаковка стане впізнаваною рисою бренду. Коробка ще раз виділить гідності продукції.Подарункові коробки палітурний картон фото

Замовити коробки з палітурного картону

Форма картонної кришки, розмір дна, варіанти дизайну, паперу – дрібниці тільки на перший погляд. Разом вони забезпечують можливість виграшно виділитися на тлі конкурентів, стати більш відомим, розширити коло клієнтів. Виготовляємо коробки з палітурного картону в будь-якому тиражі. На ваш смак зробимо те, чого не змогли запропонувати в іншій компанії. Для цього у нас є досвід, набір обладнання і способи друку на картоні, які пропонує хороша сучасна друкарня.

Палітурні коробки з картону краще за інших підходять для корпоративних подарунків. Це упаковка з паперу преміум сегменту, яка вдало підкреслює презентабельність:

– елітних ювелірних прикрас;

– товарів бутиків VIP класу;

– дорогої парфумерії;

– елегантних сувенірів ручної роботи, шкатулок;

– рідкісного колекційного алкоголю.

Цим список не обмежується. Наша компанія на своєму прикладі показує, що друкарні (Україна) володіють сучасними методами друку, не відстають від часу.Популярні питання

👌 Чи можна користуватися картонною коробкою після вручення подарунка?

✓ Так. Матеріал має товщину близько 3 мм. Навіть на дотик очевидно, що він надійний, не одноразовий. Після вручення коробка служить довго, дно і кришка не втрачають вигляд, форму. Конструкція як нова.

❤ Чи обов’язково наносити логотип, як це впливає на ціну друку?

✓ Не завжди. При бажанні можна нанести відмітний знак бренду на упаковку як частина рекламної компанії. Друк, нанесена на картонну коробку, зробить його більш впізнаваним. Для цього нерідко використовується тиснення фольгою. Застосування будь-яких додаткових технік підвищує ціну. Але зазвичай замовлення оформляється оптом, що не робить її шокуюче високою.

🔥 Які є способи поліпшення виду виробів?

✓ Гарні використання матової або глянсової ламінації на упаковці, каширування за допомогою дизайнерського паперу, декорування картону, дна фурнітурою, тканиною. Перший тип обробки картону додатково продовжує термін служби. Це підвищує міцність дна, картонних поверхонь.

♻ Чи можна виготовити унікальний варіант коробки по заздалегідь створеному ескізу?

✓ Чи не 100% обов’язково вибирати дизайн коробки тільки серед тих, які представлені на сайті. Наша друкарня (Київ) допоможе в створенні макета з урахуванням ваших уподобань. Якщо потрібно, реалізуємо ідею розробки без вашої участі. Залишиться тільки затвердити ескіз коробки з картону.


Контакти:

Адреса:

м. Київ, вул. Бульварно – Кудрявська 26, офіс 212

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (41 votes)