Коробки з ложементом

Фото Коробки з ложементом на замовлення

Ложемент в коробці потрібен, щоб надати упаковці і самому виробу більш урочистого вигляду. Він доречний при вручені особистих і корпоративних подарунків. На упаковку наносять логотипи компанії, слоган – хороший рекламний хід. Розташовуючи товари на ложементах, вдається зробити акцент на перевагах, надійно зафіксувати.

Мінімальний тираж від 50 штук!

Для швидкого зв’язку:

Тел: +38 (067) 233-16-42


Приклади наших робіт


Коробки з ложементом на замовлення фото

Виготовлення коробок з ложементом

Який матеріал вибирають як вітрину для подарункових коробок? Найвища частота використання за щільним картоном. Такий виріб має доступну ціну, забезпечує високу зносостійкість. При виготовленні коробок із палітурного картону з ложементом хороший ефект дає тиснення з використанням фольги, сліпе тиснення та конгрев. Коробочка з картону, оформлена під срібло або золото, – паперова упаковка, яка виглядає стильно і помітно. Матеріал підкреслює розкіш подарунка і самого ложемента. Для оформлення застосовуємо будь-які способи нанесення друку. Незвично прикрасити упаковку допомагає УФ лак. Матеріал акцентує увагу на деталях оформлення.

Ложемент служить як підставка, надійно утримує подарунок всередині і не дає стикатися деталям, якщо їх декілька. Він зберігає цілими тендітні вироби. Деякі захисні матеріали точно повторюють форму товару. Плюс красиві вкладиші роблять загальний вигляд композиції завершеним. Вибір конкретного типу залежить від ідеї, закладеної в товар, самої продукції, потрібного ступеня фіксації.


Індивідуальні замовлення


Виготовлення коробок з ложементом фото

Матеріали і типи ложементів

Підкладку вкладають, щоб розмежувати простір, привернути увагу до кожного виробу, форми продукції. З її допомогою товари захищають від ударів. Ложементи (Київ, Україна) пропонуємо в таких варіантах:

– висічні з паперу (картон будь-яких кольорів, щільності);

– висічні з оксамитом;

– з основою, виготовленої з атласу;

– вкладиш типу подушка.

Щоб встановити деякі види ложементів, іноді потрібно забезпечити 100% міцність фіксації, злиття з підставою. Не все просто вкладають в коробку. У нас можливо виробництва ложементів з надійним прикріпленням до основи.


Популярні питання

👌 Від чого залежить розмір коробки?

✓ Від того, які подарунки плануєте покласти, яку форму надати. Ми виробляємо подарункові картонні коробки за індивідуальними ескізами. Ви самі вибираєте колір паперу, щільність, щоб сформувати кращий зовнішній вигляд.

❤ Що робити, якщо на сайті немає потрібного варіанту дизайну?

✓ Ваша фантазія – наше рішення задачі. Доступно виготовлення виробу на будь-який смак. Випускаємо ексклюзивні коробочки з ложементом тиражем від 100 штук.

🔥 Чи можливо виробництво з інших матеріалів?

✓ Використовуємо будь-які матеріали. Для цього у нас є досвід і необхідні можливості виробництва. Навіть якщо не знайшли необхідний ложемент в переліку, ми втілимо ідею в життя.

♻ Як формується ціна (Україна)?

✓ Якісна продукція доступна роздрібним і оптовим покупцям. Ціна коробки залежить від обробки. Наприклад, замша, каширована упаковка дорожча, ніж, виріб, виготовлений тільки з картону.


Контакти:

Адреса:

м. Київ, вул. Бульварно – Кудрявська 26, офіс 212

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (42 votes)