Картонні коробки по індивідуальним розмірам

Фото Коробки з ложементом на замовлення

Виготовлення коробок необхідних розмірів – затребувана послуга, яка може бути актуальною для представників найрізноманітніших сфер бізнесу. Часто є запит на те, щоб картонні коробки на замовлення були тією упаковкою, яка передбачає точні габарити товару або презенту. В такому випадку замовити упаковку з гофрованого картону буде оптимальним рішенням. Виготовлення цієї упаковки – одна з важливих спеціалізацій нашої компанії. GOODWILL PACK є виробником таких виробів, тому виробництво картонних коробок на замовлення за індивідуальними розмірами – наша основна спеціалізація. Популярною сировиною, яка використовується для виготовлення коробок на замовлення, є якісний гофрований картон.

Мінімальний тираж від 50 штук!Коробки із палітурного картону з логотипом за індивідуальними розмірами фото

Виготовлення коробок на замовлення

Наша компанія, виконуючи замовлення за Вашими побажаннями, використовує для своєї продукції хороший мікрогофрокартон. Гофрокартон як такий – популярний матеріал для виробництва упаковки. Він володіє хорошими практичними характеристиками, тому відмінно підходить для виготовлення пакувальної продукції. Каталог компанії GOODWILL PACK пропонує клієнтам досить солідний вибір картонних коробок – популярної упаковки з гофрокартону для самого різного краму. Для виробництва упаковки може бути використаний двошаровий, тришаровий або п’ятишаровий гофрокартон, а великий вибір варіантів декору дозволить вам підібрати саме те, в чому є необхідність.Коробки для карточек изготовленные на заказ с логотипом изображение

Типи і форми картонних коробок

Наше підприємство виробляє картонні коробки на замовлення, роблячи їх в самій різній формі. Є кілька видів картонних коробок, виходячи з їх призначення. Упаковка з гофрокартону може призначатися:

А по конструкції картонні коробки на замовлення, які ми випускаємо як компанія-виробник, діляться на такі групи:

– крій зі склеюванням збоку (ця упаковка з гофрованого картону склеюється по боковому клапану);

– варіант з автоматичним дном (з одного кінця коробки з картону знаходиться торцевої клапан, а з іншого – дно, яке складається автоматично);

– упаковка з гофрованого картону, виготовлена за лоткового типу (особливість такої коробки з гофрованого картону – посилена бічна стійка);

– самозбірні конструкції (це картонні коробки, які йдуть з кришкою і дном, можуть також бути з бортами);

– з гофрованого картону нестандартної форми.

Останньому з цих пунктів варто приділити уваги. Будучи виробником картонного пакування досить тривалий час, ми відзначаємо, що досить велика кількість замовлень стосуються саме нестандартних конфігурацій з гофрованого картону. Виявляється, такий вибір картонних коробок часто обумовлений тенденціями маркетингу, про які ми нижче розповімо.Популярні питання

Серед тих питань, які найчастіше задають про картонних коробках на замовлення, знаходяться наступні:

👌 У чому переваги коробок з гофрованого картону, які можна виготовити в нестандартній формі?

✓ Асортимент таких коробок на замовлення різноманітний. Їх можна виготовити шестигранними і восьмигранними, в формі трикутників і навіть трапецій. Крім цього, є великий вибір аксесуарів, які можна використовувати для оформлення подібних коробок. Наприклад, наша компанія може виготовити картонні коробки, у яких є ручки.
Як правило, такі картонні коробки виготовляються на замовлення для елітної і подарункової продукції. Вони вже самі по собі привертають увагу, а тому  є не просто «красивою надмірністю», а ефективним маркетинговим інструментом, який просуває ваш товар. Якщо ж для вас потрібно виготовити коробки з ложементом за індивідуальними розмірами з метою упаковки подарунків, така тара з гофрованого картону теж буде хорошим вибором. Красива картонна коробка зі стильним декором – це спосіб візуально підкреслити цінність вмісту, а також висловити особливу шану до адресата презенту.

❤ Які можуть бути варіанти декору картонної упаковки на замовлення?

✓ Наша компанія пропонує найрізноманітніші варіанти декору картонної упаковки на замовлення, тому замовник може вибрати те, що йому сподобається. Наприклад, картонні коробки з висічкою, малюнком або тисненням. Кожен з цих варіантів має свої плюси, а тому клієнту представлений достатній вибір.

🔥 Що таке Е-хвилі в виробничому процесі?

✓ Гофрований картон підрозділяється на різні профілі. В основі класифікації лежить його висота, а також довжина хвилі. Профіль Е – це мікрогофрокартон. Як правило, Е-хвиля застосовується для виготовлення картону, який призначений для упаковки невеликого розміру. Перевагою Е-хвилі є можливість виробництва картонної упаковки для товару, яка володіє рівною поверхнею. Але це не єдиний плюс картонних коробок (Е-хвилі), які ви можете на замовлення придбати у нас. Плоскі шари забезпечують відмінну якість друку, а значить – коробки виходять дуже представницькими.

♻ Чи можна виготовити картонні коробки за індивідуальними розмірами з логотипом підприємства?

✓ Звісно! Друк логотипу бренду на картонних коробках на замовлення – одне з найбільш поширених побажань наших клієнтів. І такі картонні коробки виглядають дійсно дуже ефектно. Ви можете замовити коробки з палітурного картону та отримати професійну консультацію.


Контакти:

Адреса:

м. Київ, вул. Бульварно – Кудрявська 26, офіс 212

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (41 votes)