Опубліковано

Що таке крафт папір?

Крафт папір

Життєдіяльність людини змінює і порушує баланс екосистеми. Ми активно говоримо про збереження екології, про зменшення викидів, про контроль виробництва. Великі справи роблять маленькі вчинки. І на заміну поліетиленовим пакетом прийшли пакети і упаковка з крафта.

Слово «крафт» має кілька значень. У перекладі з німецького «міцність», «надійність». І одна з якостей паперу – це стійкість до різних зовнішніх впливів. У перекладі з англійської «ремесло», «майстерна робота». Так називають продукти зроблені маленькими партіями за індивідуальним рецептом в приватній майстерні. Таким продуктам властива висока якість, натуральні інгредієнти, індивідуальний підхід.

Пакети та упаковку з крафт-паперу можна зустріти в магазинах, які заявляють про екологічність продукції, щоб підкреслити натуральність продуктів.

Виробництво крафт-паперу – це галузь целюлозно-паперової промисловості.

Виготовлення крафт

Виготовляється папір з деревини в процесі сульфатного варіння. Тобто, це високоміцний матеріал з слабопровареної довговолокнистої сульфатної целюлози. Подрібнену деревину обробляють гарячим водним розчином з гідроксидом і сульфатом натрію, отримуючи на виході целюлозу. Далі отриману масу промивають, очищають і отриману рідку целюлозу відправляють на згущення високої міцністі і щільністі. У методі сульфатного варіння не високі вимоги до сировини, що дозволяє крім хвойних і листяних порід дерев використовувати деревні відходи. Цей факт забезпечує невисоку вартість матеріалу на виході.

Упаковка з крафт-паперу, володіючи високою міцністю з доступної сировини і проста у виробництві, розкладається через 2-3 роки. Тому більш приваблива, ніж інша упаковка. Переваги крафт-паперу:

  • екологічність.
  •  міцність.
  •  вологостійкість.
  • повітропроникність.
  • естетичність.
  • можливість наносити друк.

 Крафт-папір виробляється кількох кольорів: бурий (залежить від виробника і способу обробки), від світло-бурого до коричневого відтінків, відбілена білв та кольорова. Щільність паперу від 10 до 120 г / м.

Тенденції останніх років сприяють  екологічності життя і виробництва. Крафт-папір і картон легко утилізуються і це дозволяє застосовувати його в індустрії побутової техніки, домашньої хімії, особистої гігієни. Вибираючи пакети і коробки з крафт-паперу, ви вносите свій вклад в захист навколишнього середовища. Компанія «Гудвіллпак» виготовить для Вас крафт пакети з логотипом, коробки і іншу упаковку з білого, бурого або переробленого крафту, які привернуть увагу до Вашого бренду прихильників нових екологічних поглядів. Пакети виготовляються з вклеєними крученими ручками або без (наприклад, пакети на винос), різнокольорові шнурки і репсові стрічки ставляться вручну. Також можлива ручка з мішковини.

Коробки виготовляються різних конструкцій і розмірів. Для оптимізації витрат пропонуємо вибрати готовий штампи. Або виготовимо за індивідуальним замовленням під ваш вид товару.

Застосування крафту

Крафт пакет сьогодні модний дизайнерський матеріал. Це філософія, особливий стиль і дух виробництва, атмосфера простору. Пакетам з бурого і білого крафта віддають перевагу ресторани, дизайнери одягу і взуття, ресторани. Коробки використовуються у всіх сферах: від коробок для переїзду до подарункових.

Для продуктів харчування, хліба, випічки, сипучих продуктів виготовляються пакети без ручок, з уклеєним прозорим вікном, з бічними фальцами на жіростійкій, парафінованій, ламінованій основі, пергаменті.

Також папір щільністю від 10 до 40 г / м часто брендується як обгортковий для упаковки одягу, взуття або особливих подарунків. Такий папір може бути в рулонах або порізаний в листи.

Крафт-папір використовується також для оформлення подарунків, для декоративного прикрашання приміщень, что надає респектабельного і святкового вигляду.

Фахівці компанії «Гудвіллпак» з радістю нададуть живі зразки пакетів крафт, упаковки та паперу. Допоможемо вибрати і виготовити потрібну упаковку.

Популярні запитання:

👌 Що таке крафт-папір ?

✓ Міцний папір з целюлози, який застосовується для виготовлення міцних паперових та інших виробів (пакети, упаковка для продуктів)

❤ Яких кольорів буває крафт-папір ?

✓ Найпопулярніші кольори бурий (від світлого до темного коричневого, залежить від виробника паперу) і білий. Рідше зустрічається кольоровий крафт (як правило, виготовляється на замовлення).

🔥 Яка щільність крафт – паперу ?

✓ Від 17 до 120 г / м

♻ Який друк можливий на крафт-папері ?

✓ Друк можливий як cmyk так і pantone. Важливо враховувати, що крафт-папір живий і вбирає фарбу.

5/5 - (9 votes)