Офсетний друк
Друковані матеріали, з якими споживач стикаємося щодня, надруковані офсетним способом друку. Поліграфічна галузь застосовує офсетний спосіб друку, щоб отримати якісний повнокольоровий друк великих тиражів ділових і рекламних матеріалів, друкованих видань, літератури та інших видів друкованої продукції.
Найпоширеніші способи отримання кольорових зображень – це офсетний друк в кілька прогонів на одноколірних і двофарбних машинах і друк на 6 фарбових машинах. Обидва способи друку здійснюються системою CMYK (розкладанням кольорів на компоненти).
Професійна якість і перенесення кольорів, економічність і продуктивність, які забезпечують відтворення дрібних деталей і передачу півтонів, зробили офсетний друк популярним методом друку в усьому світі.
Висока якість використовуваних матеріалів і високорівнева технологія дозволяють за короткий термін виконати найскладніші технічні роботи.
Це технологія друку, при якій фарба з друкованої пластини переноситься на папір через проміжні циліндри – офсетні вали. При офсетного (ще називають листовому) друку зображення робиться не дзеркальне, а пряме. Принцип друку: зображення наноситься на фоточутливий шар друкованої пластини, далі вал з формою переносить зображення на офсетний вал і наступний крок – перенесення на папір. Офсетний друк – це чіткість і якість перенесення зображення на друковану форму (пластину).
Види офсетного друку
Офсетний друк – найпоширеніший спосіб нанесення друку. В сучасній поліграфії технологія офсетного друку застосовується для отримання якісного повнокольорового друку великих тиражів.
Види офсетного друку:
– плоский офсетний друк;
– глибокий офсетний друк;
– друк на офсетному папері;
– друк на крейдованому (мелованому) папері;
– друк на дизайнерському папері;
– друк на оракалі; – друк на самоклейкому папері.
Коли ви замовляєте тиражі офсетним друком у компанії Гудвіллпак, отримуєте такі переваги:
1. Висока якість роботи при відносно не дорогий вартості;
2. можливість друку на будь-яких видах паперових носіїв (офсетного, крейдованому папері, газетному папері в дизайнерськії обробці, на пластику, картоні, вінілі);
3. Різні методи післядрукарської обробки (фігурна висічка, ламінування, тиснення, конгрев, перфарація, каширування, склейка, лаки офсетний, воднодисперсійний, ультрафіолетовий та інші види);
4. Друк великих тиражів;
5. Короткі терміни виконання замовлення.
6. Яскраві кольори;
7. Великий вибір кольорів для друку та можливість друкувати мішаними фарбами;
8. Чіткий друк зображення;
9. Можливість друкувати білими фарбами на матеріалах темних кольорів;
10. Можливість друкувати металізованими, флюоресцентними, неоновими фарбами.
Офсетний друк має недоліки, які важливо враховувати:
1. Офсетним способом друку неможливо виконати термінове замовлення, оскільки передбачається тривалий цикл додрукарської обробки – кольороділення, виготовлення кольоропроби, виготовлення друкованих форм, підготовка пресу, кольоробалансування;
2. Приладка друку і додрукарська підготовка збільшують вартість замовлення. З цієї причини малі тиражі не рентабельні;
3. При офсетному друці неможлива персоніфікація даних. Заповнити цей недолік можливо післядрукарської обробкою тиражу, наприклад, за допомогою цифрового друку
4. Не можливий друк на дуже цупкому картоні.
Щоб максимально точно передати колір при друку, компанія Гудвіллпак застосовує системи контролю: цветопроба, колоромітрія, денситометрія. Це дозволяє врахувати і передбачити особливості якості друку замовлення.
Команда професійних фахівців компанії «Гудвіллпак» допоможе створити щасливі матеріали для вашого бізнесу. Задати питання та отримати консультацію можете за тел. 067 233 16 42 або [email protected]
Популярні запитання:
✓ Переважно, для отримання якісного і чіткого зображаення при друку великих тиражів.
✓ Папір для друку текстів і ілюстрацій офсетним способом.
✓ Офсетним способом друкуються журнали, газети, рекламна і бізнес продукція, де важлива якість і чіткістьзображенння.
✓ Так. Це кращий спосіб передати корпоративні кольори. Офсетнм друком можливе нанесення білих фарб на матеріали темного кольору.