Дерев’яні коробки для вина


Дерев’яна коробка – прекрасна упаковка для пляшки вина. Така коробка зробить подарунок унікальним. Вибираючи форму важливо враховувати особливості напою. Зовнішній дизайн дерев’яної упаковки підкреслить характер напою і неповторність смаку. Дерево живий матеріал, який дихає і розповідає свою історію шлейфом натурального аромату. Виготовимо подарункову або весільну коробку, яка залишить слід у пам’яті і житті важливої людини.


Каталог


Подарункова коробка з дерева для вина Київ

Подарункові коробки для пляшок

Вручення подарунка – це ритуал. Люди, які вміють зробити церемонію, залишають яскраві враження про себе особливим ставленням до людини, якій дарується презент. Вино – це світ, повний несподіванок і захоплень, світ легенд і відкриттів, вишуканої краси і насолоди. І вино подарунок з продовженням. Важливо, щоб цінний подарунок був гідно упакований і для такої мети підходить дерев’яна подарункова або весільна коробка для вина.

З давніх часів ритуальність – це демонстрація приналежності до певної групи. Всі, кого навчають ритуалу споживання, ніби проходять ініціацію. Споживач відчуває себе посвяченим. Дерев’яна упаковка для пляшки вина створює настрій, підкреслює обраність. Коли даруємо презент в подарункових коробках хорошої якості, показуємо, що наші партнери, клієнти, друзі, важливі люди, споживачі наших продуктів гідні кращого.


Матеріали для виготовлення

Коробки з фруктових видів дерева: яблуня, черешня, слива, абрикос, вишня залишають тонкий натуральний аромат і не вимагають додаткової обробки. Дерево обробляється лаком, фарбою та іншими способами, тільки це буде зайвим. Припустимо покрити воском або матовим лаком, що збереже натуральність деревини.

Дерев’яні коробки для пляшки вина з дуба і горіха розкажуть вашу історію уваги через століття нащадкам людини, якій була подарована. Це матеріал з багатою і міцною фактурою деревини. Коли важливо підкреслити надійність і міцність відносин, то упаковка з цього матеріалу послужить хорошу службу.

Коробки з деревини листяних дерев сосни, берези, бука, ясена гідно представлять подарунок.

Перераховані породи відрізняються високою вартістю, яка підтверджується якістю матеріалу і майстерністю виконання роботи.

Коробки з шпону та фанери доступні за вартістю і оригінальний спосіб оформлення.


Дерев'яна коробка для вина на весілля

Компанія “Goodwillpack”

Компанія «Goodwillpack» виготовить дерев’яні коробки для вина у формі пенала, футляра, книги, шкатулки, скриньки, тубуси з шпону і перенесення для пляшок з фанери.

Гармонійно завершує образ різноманітність фурнітури: замки, ручки, петлі, куточки з міді, бронзи та інших металів, шнурки і пояски зі шкіри та замші, інші елементи, які вважаєте потрібними використовувати в образі.

Залишити послання у вигляді логотипу або персонального побажання допоможе лазерне гравіювання, Уфдрук, трафаретний друк, різьблення, флокирування.

Вітрина – це ложемент, на якому лежить пляшка. Ложемент викарбовується з поролону, изолона або картону, зовні прикрашений оксамитом, атласною або іншою тканиною. Часто у вигляді ложемента використовується декоративна або натуральна солома. Це відповідний ложемент для натурального дерева.


Популярні запитання

👌 З якого матеріалу виготовляються дерев’яні коробки для вина?

✓ Є кілька варіантів виготовлення коробок для вина. Якщо потрібен бюджетний варіант, то підійде шпон або фанера. Дорожчі варіанти під пляшку вина з листяних, фруктових і цінних порід дерева.

❤ Які способи обробки матеріалу для виготовлення коробок?

✓ Додатково дерево обробляється такими способами: восківка – покривається воском, лакування – покривається лаком глянсовим або матовим, фарбування – фарбується спеціальними фарбами, щоб додати колір коробці, обкурення – захищає від зовнішніх впливів і покращує характеристики, травлення – додає деревині насичені благородні відтінки, зберігаючи природну красу текстури матеріалу, випал – створює ефект старовини.

🔥 Які є форми коробок?

✓ Виготовити можна коробки стандартних форм і конструкцій і індивідуальних розмірів. Стандартні і часто використовувані форми: пенал, футляр під пляшку, сет на 2 і більше пляшок, слайдер, тубус, скриня, шкатулка, чемоданчик, книжка, ящик дерев’яний. Також можемо виготовити дерев’яну коробку під пляшку вина за індивідуальним конструктивом.

♻ Якими способами наноситься логотип на коробки?

✓ Найчастіше для брендування і персоналізації застосовується лазерне гравіювання. Також логотип наноситься печаткою, різьбленням, елементами декупажу, лаком, фарбою, флоком.

5/5 - (17 votes)