Коробки для пляшок


Коробка для пляшок – це прикраса вашого подарунка, сувеніру або презента. Спершу розглядають зовнішній вигляд. І упаковка – це одяг, з  яким знайомляться, перш ніж розглянуть і оцінять ваш подарунок. Тому коробка може бути дорожче, ніж вартість самого напою. Вона залишиться після і буде нагадувати про вас. Компанія «Goodwillpack» виготовить упаковку за індивідуальними параметрами, правильно підібраними матеріалами і формою, з логотипом компанії.


коробка для пляшок дерев'яна подарункова

Подарункові коробки для алкоголю

Якщо вам потрібна гарна, яскрава, інформативна упаковка для продажу в торгових залах хорошої якості і за оптимальною вартістю, то для цієї мети доцільно виготовити самозбірні коробки з поліграфічного, дизайнерського, металізованого картону. Ви зможете вибрати зручний конструктив, який дозволить піклуватися про покупців і краще показати товар. Це може бути коробка зі збірним дном, з отворами і прозорими віконцями, кришка і дно, футляри з ручками.

Якщо розглядаєте виготовлення упаковки для декількох пляшок або пляшка і келих, то буде виготовлений ложемент з картону або пластику, який буде тримати вміст.

Картон самий благодатний матеріал для нанесення друку. На ньому ви можете передати всю гаму кольорів. Текстова інформація може наноситися повнокольоровим або пантонним друком, матовою і глянсовою ламінацією, Уф лаком, тисненням золотою, серебрянойі кольоровою фольгою, конгревом, флокуванням.

Також можливі додаткові висікання як для зручності використання коробки в побуті, так і деталі, які будуть відрізняти і виділяти упаковку серед розмаїття товарів.

Якщо ви часто пересилається коробки і важливо, щоб вона захищала пляшку і виглядала презентабельно, то упаковка з мікрогофрокартону виконує цю функцію. За допомогою цього матеріалу можна створити стильні, лаконічні коробки в екостилі, а також за допомогою каширування ошатні і яскраві з повним спектром матеріалів для друку.


Виготовлення коробок на замовлення

Дорога, стильна коробка з палітурного картону підкреслить престиж вашого подарунка. Найчастіше їх роблять у формі книги на магнітній стрічці і кришка + дно. Для зовнішньої обробки використовується дизайнерський папір, який багатством фактури підкреслює розкіш подарунка. Логотип наноситься тисненням фольгою або Уфлаком. Дизайнерський папір і тиснення настільки гармонійні, що не вимагають додаткових елементів в оформленні. Все інше буде зайвим.

Ефектно презентувати пляшку дозволяє ложемент – вітрина всередині коробки. Ложемент може бути виготовленні з картону за формою пляшки, з поролону або ізолону з атласною або іншою ефектною тканиною, на флокованій основі.

Якщо подаруєте пляшку в дерев’яній коробці з логотипом, ваш подарунок запам’ятають назавжди. Часто коробки з дерева – це витвори мистецтва. Виготовляються з листяних, фруктових, цінних порід дерева. Фактура і аромат деревини створюють особливу атмосферу. Логотип наноситься шовкотрафаретним друком, Уфлаком, лазерним гравіюванням, різьбленням. Фурнітура з міді під золото, срібло, ефект старіння завершує образ. Усередині пляшка може кластися на флоковану основу, декоративну солому або кріпитися за допомогою ложемента з дерева.

Компанії «Goodwillpack» надійний помічник в світі упаковки!


Популярні запитання

👌 З яких матеріалів виготовляються коробки для пляшок?

✓ Упаковка для пляшок виготовляється з поліграфічного, металізованого, дизайнерського, мікрогофрокартону, палітурного картону, деревини листяних, фруктових і цінних порід дерева, якісної фанери.

❤ Якої форми можуть бути упаковка для пляшок?

✓ Коробки можуть бути самозбірні і зібрані руками. Самозбірні виготовляються з різних видів картону і мікрогофрокартону, коробки зібрані руками з палітурного картону і деревини.

🔥 Які ложементи використовуються?

✓ Як ложемент використовується висічний картон, дерев’яні перегородки, декоративна солома, флокування, ізолон або поролон з атласною або іншю ефектною тканиною.

♻ Які мінімальні тиражі виготовлення коробок для пляшок?

✓ Коробки з картону й мікрогофрокартону доцільно виготовляти тиражами від 500 штук, з палітурного картону від 100 штук, дерев’яні та коробки з фанери від 30 штук. Коробка з цільного дерева може бути виготовлена в одиничному екземплярі.


Контакти

Адреса:

м. Київ бул. Лесі Українки 26 офіс 701

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (29 votes)