Коробки для карток з логотипом

Коробки для карток виготовлені на замовлення із логотипом зображення

Компанія “Goodwillpack” виготовляє брендовані коробки ручної роботи для карток з логотипом на замовлення. Банківські, знижкові, подарункові картки є невід’ємною частиною будь-якого бізнесу та формування лояльності клієнтів. Їх зручно зберігати у гарній коробочці.

Мінімальний тираж від 50 штук!

Для швидкого зв’язку:

Тел: +38 (067) 233-16-42


Приклади наших робіт


Популярні питання:

👌 Який мінімальний тираж?

✓ Коробки з палітурного картону мінімальний тираж 100 штук. Якщо вам може підійти готовий висічний штамп, що є в наявності, максимально близький до необхідних параметрів, то зробимо 50 штук. Важливо пам’ятати, що чим більший тираж, тим менша вартість і навпаки.

❤ За який термін виготовляється замовлення?

✓ Стандартний термін виконання замовлення 10 робочих днів з моменту затвердження макета і передоплати.  Залежно від складності конструкції та особливостей друку, частіше, тиражі виготовляються швидше. В сезонний період (Новий рік, 14 лютого, 8 березня, Великдень) термін виготовлення збільшується.

🔥 Яка форма і способи оплати?

✓ Ми працюємо за передоплатою. 70% передоплата, 30% доплата по факту повідомлення про готовність замовлення. Тираж відвантажується після повної оплати. Оплата на рахунок чи картку. Працюємо як фізична і як юридична особа.

♻ Як доставляється замовлення?

✓ Якщо ви в Києві, то доставка до дверей  офісу за наш рахунок. Якщо в іншому місті України, то доставимо зручним для клієнта перевізником. Зазвичай, Нова пошта, МістЕкспрес, Укрпошта.

🌟 З яких матеріалів виготовляється ложемент в коробки для карток?

✓ Виготовимо ложемент за вашим індивідуальним  кресленням чи розробимо під форму картки з картону, поролону, флокованого поролону, ізолону, кашированоого дизайнерським  папером.  Виготовляємо ложемент по готових та індивідуальним штампам.


Контакти:

Адреса:

м. Київ, вул. Бульварно – Кудрявська 26, офіс 212

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (32 votes)