Коробки для цукерок з логотипом

Корки для цукерок з логотипом виготовлені на замовлення зображення

Компанія Goodwillpack виготовить на замовлення брендовані коробки для солодких презентів та цукерок з логотипом. Коробки виготовляються з палітурного та дизайнерського картону. Це коробочки, у яких для кожної цукерки є своє місце та для кожного гостя особлива увага.

Мінімальний тираж від 50 штук!

Для швидкого зв’язку:

Тел: +38 (067) 233-16-42


Приклади наших робіт


Популярні питання

👌 Який мінімальний тираж?

✓ Коробки з палітурного картону мінімальний тираж 100 штук. Якщо вам може підійти готовий висічний штамп, що є в наявності, максимально близький до необхідних параметрів, то зробимо 50 штук. Самозбірні коробки з дизайнерського картону мінімальний тираж 500 штук. Важливо пам’ятати, що чим більший тираж, тим менша вартість і навпаки.

❤ За який термін виготовляється замовлення?

✓ Стандартний термін виконання замовлення 10 робочих днів з моменту затвердження макета і передоплати.  Залежно від складності конструкції та особливостей друку, частіше, тиражі виготовляються швидше. В сезонний період (Новий рік, 14 лютого, 8 березня, Великдень) термін виготовлення збільшується.

🔥 З яких матеріалів виготовляється ложемент в коробки для цукерок?

✓ Оскільки цукерки харчовий продукт, то оптимальний ложемент із цилюлозного картону, пергаменту чи дизайнерського картону і паперу з низьким вмістом барвників, картонів на металізованій основі.

♻ Які можливі форми ложементу?

✓ Виготовимо ложемент за вашим індивідуальним кресленням чи розробимо під форму вашої цукерки. Частіше виготовляється картонний ложемент квадратної форми у вигляді решітки чи круглої форми. Можливі фігурні висічки і індивідуальні форми.

🌟 Яка форма і способи оплати?

✓ Ми працюємо за передоплатою. 70% передоплата, 30% доплата по факту повідомлення про готовність замовлення. Тираж відвантажується після повної оплати. Оплата на рахунок чи картку. Працюємо як фізична і як юридична особа.


Контакти:

Адреса:

м. Київ, вул. Бульварно – Кудрявська 26, офіс 212

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (34 votes)