Коробки на магніті з логотипом

Коробки на магнітній стрічці виготовлені на замовлення з логотипом зображення

Коробки на магніті з логотипом виготовлені на замовлення – вдале рішення упаковки для корпоративних подарунків та боксів. Упаковка виготовляється з палітурного картону, який тримає форму і не деформується під вагою подарунка. Великий вибір оздоблювальних дизайнерських паперів, різноманітність способів друку та тиснення логотипу фольгою дозволяють реалізувати найнестандартніші ідеї. Окремо варто звернути увагу на ложемент, який дозволяє закріпити предмети у коробці та ефектно презентувати подарунок.

Мінімальний тираж від 50 штук!

Для швидкого зв’язку:

Тел: +38 (067) 233-16-42

Компанія «GoodwillPack» виготовить коробки на магніті за вашими індивідуальними розмірами та макетами.


Приклади наших робіт


Популярні питання:

👌 Який мінімальний тираж?

✓ Мінімальний тираж шкатулок (табакерок) на магнітній стрічці 100 штук. За вашими індивідуальними розмірами виготовляється висічний ніж (разово). Якщо вам може підійти готовий висічний штамп, що є в наявності, максимально близький до необхідних параметрів, то зробимо 50 штук. Важливо пам’ятати, що чим більший тираж, тим менша вартість і навпаки.

❤ За який термін виготовляється замовлення?

✓ Стандартний термін виконання замовлення 10 робочих днів з моменту затвердження макета і передоплати.  Залежно від особливостей матеріалів для каширування та друку, частіше, тиражі виготовляються швидше. В сезонний період (Новий рік, 14 лютого, 8 березня, Великдень) термін виготовлення збільшується.

🔥 Яка форма і способи оплати?

✓ Працюємо за передоплатою. 70% передоплата, 30% доплата по факту повідомлення про готовність замовлення. Тираж відвантажується після повної оплати. Оплата на рахунок чи картку. Працюємо як фізична і як юридична особа.

♻ Як доставляється замовлення?

✓ Якщо ви в Києві, то доставка до дверей офісу за наш рахунок. Якщо в іншому місті України, то доставимо зручним для клієнта перевізником. Зазвичай, Нова пошта, МістЕкспрес, Укрпошта.

🌟 Яким способом наноситься логотип на коробки?

✓ Якщо коробка маширується дизайнерським папером, то оптимальне нанесення логотипу тиснення фольгою, друк УФ лаком чи шовкотрафаретний друк. Якщо мелований папір, то офсетний чи шовкотрафарений друк з матовою чи глянцевою ламінацією.


Контакти:

Адреса:

м. Київ, вул. Бульварно – Кудрявська 26, офіс 212

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (32 votes)