Коробки зі стрічкою на замовлення

Коробки зі стрічкою виготовлені на замовлення зображення

Брендовані коробки зі стрічкою мають акуратну форму, виглядають вишукано та елегантно. Стрічка на коробці – це нарядно та красиво. Поки розв’язується стрічка, є передчуття невідомого та час сповільнюється до зустрічі з подарунком. Компанія «Goodwillpack» виготовить коробки зі стрічкою на замовлення, в які ви запакуєте подарунки для важливих та близьких людей. Це коробки великих розмірів, в які можна запакувати пів офісу, або мініатюрні коробочки для приємних презентів.

Коробки зі стрічкою виготовляємо з палітурного картону. Стрічка може бути репсова, атласна, декоративна, бант. Довжина та ширина визначається виходячи з розмірів коробки та ідеї зав’язування.

Мінімальний тираж від 50 штук!


Приклади наших робіт


Популярні питання:

👌 З якого матеріалу виготовляються коробки зі стрічками?

✓ Коробки виготовляються з палітурного картону та мікрогофрокартону. Зовні та всередині кашируються дизайнерським папером або мелованим (крейдованим) папером з матовою чи  глянцевою ламінацією.

❤ Які є варіанти стрічки?

✓ Частіше використовуємо  атласні, репсові, кіперні стрічки, бант, декоративні стрічки. Ширина від 5 мм до 7 см, зазвичай. Довжину вибирає замовник під свої ідеї та бачення.

🔥 Що впливає на вартість коробки?

✓ Вартість коробки формується з врахуванням:
– розмірів (ширина * висота * глибина);
– матеріалів зовнішнього та внутрішнього каширування (дизайнерський чи межований папір);
– особливостей брендування (тиснення, УФ лак, сmyk, pantone);
– тираж;
– ширина та довжина стрічки.

♻ Яка форма і способи оплати?

✓ Працюємо за передоплатою. 70% передоплата, 30% доплата по факту повідомлення про готовність замовлення. Тираж відвантажується після повної оплати. Оплата на рахунок фізичної чи  юридичної особи або на картку.

🌟 Як швидко виготовляється замовлення?

✓ Стандартний термін виконання замовлення 10 робочих днів з моменту затвердження макета і передоплати.  Залежно від складності конструкції та особливостей друку, частіше, тиражі виготовляються швидше. В сезонний період (Новий рік, 14 лютого, 8 березня, Великдень) термін виготовлення збільшується.


Контакти:

Адреса:

м. Київ, вул. Бульварно – Кудрявська 26, офіс 212

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (34 votes)