Крафт пакети з логотипом

Виготовлені на замовлення крафтові пакети з логотипом фото

Виготовляємо пакети-крафт з логотипом, виробництвом і друком яких наша команда займається вже багато років. Така упаковка успішно використовується в рекламних кампаніях і різних сферах торгівлі: взуттєвій, харчовій, парфумерній та інших …

Мінімальний тираж від 500 штук!

Для швидкого зв’язку:

Тел: +38 (067) 233-16-42


Приклади наших робіт


Крафт пакети з логотипом кампанії фото

Еко – крафт пакети з логотипом компанії

Тенденції останніх років у своєму направлені до екологічності життя і виробництва. Вибираючи пакети з крафт паперу, Ви вносите свій вклад в захист навколишнього середовища.

Компанія «GoodwillPack» виготовить для Вас пакети з білого, бурого або переробленого крафта, які привернуть увагу до Вашого бренду, більше клієнтів і прихильників нових екологічних поглядів.

Презентабельні і стильні крафт пакети з нанесенням логотипу компанії зроблять Ваш бренд виразним і унікальним.


Паперові пакети крафт


Практична і вишукана упаковка з крафт-паперу знайдеться для всіх потреб у всіх дизайнах, розмірах і гравіюванням у компанії GoodwillPack.

Виробляємо прості крафт пакети з натурального коричневого кольору для сільськогосподарських продуктів та сипучих товарів, барвисті кольорові пакети з друкованої або лакованої поверхнею, міцні пакети і подарункові пакети, спеціально призначені для пляшок вина або пива, пакети з переробленої крафт-паперу або прикрашеної білою ручної роботи …

Мішки крафт різної щільності, а також паперові білі і коричневі пакети різних конструкцій і розмірів також можна персоналізувати за допомогою друку вашого логотипу, нанесенням фарби, будь то стандарт або відповідно до ваших вимог: ми будемо раді зробити вам пропозицію – будь ласка, задавайте питання!


Виготовлення крафт пакетів з друком

Виготовимо пакети різних розмірів і форм з білого, бурого, коричневого і переробленого крафта з друком. Використовуємо кручені і плоскі ручки, шнурок декоративний, мішковину.

Виробляємо еко пакети без ручок, з уклеєним прозорим вікном з крафта, пергаменту, жиростійкого і ламінованого паперу різних розмірів і кольорів. Також папір в рулонах і порізаний в аркуші. Щільність крафт паперу від 17 до 120 г / м.


Переваги крафта

Чому саме пакети-крафт?

Переваги крафта очевидні. Перш за все, це максимальний рівень надійності і здатність витримувати навантаження до 20 кг. Другий плюс крафт-пакета, на якому є друк – це презентабельний зовнішній вигляд. Такою особливістю не може похвалитися звичайний поліетиленовий пакет.

Важливе значення має і той факт, що матеріал еко упаковки після завершення терміну служби можна переробити і виготовити з нього новий еко-пакет. Він не забруднює навколишнє середовище і безпечний для людини.

Яким способом наноситься друк:

Виготовлення крафта з печаткою малюнка здійснюється на сучасному обладнанні. Зображення наноситься трьома основними способами:

  • пакети-крафт з печаткою в багатотисячному тиражі виготовляємо офсетним способом;
  • нанесення складної картинки вимагає застосування методу шовкографії;
  • якщо логотип потрібно додатково обробити, підійде фольгування.

При виготовленні крафт-пакетів враховується форма (квадратна, прямокутна), розміри (високий, низький), тип підстави (плоске, широке, U-образне), колір фарби. Наші фахівці виготовлять такий товар, який сподобається і вам, і вашим клієнтам.

Як легко і просто замовити пакети з крафта?

Еко-пакети можуть бути легко розроблені для Вас:

Ви відправляєте свій логотип (в форматі pdf або jpg) в GoodwillPack по електронній пошті;

Ми готуємо шаблон друку еко-пакета з Вашим логотипом;

Після перевірки шаблону друку, ви все одно можете внести зміни або підтвердити замовлення негайно;

Замовлену кількість виробляється в нашій студії і відправляється Вам!

Так само Ви можете скористатися послугами нашого дизайнера і створити свій унікальний еко-пакет.

Ви отримаєте еко-упаковку з крафта різних розмірів, які потрібні кожен день в аптеці, в текстильній промисловості або косметичному магазині, в торгівлі регіональними продуктами, в продажу вина та напоїв … На додаток до безпечної вантажопідйомності крафт-пакетів, ваш бренд буде показаний презентабельно і буде використовуватися для Вашого магазину.Друк крафт-пакетів для покупок

Пакети з крафта є екологічно чистими і в наш час замінюють пластикові пакети для покупок. У нас Ви знайдете відповідну упаковку необхідного розміру для особливої ​​потреби з ручкою або без неї. GoodwillPack пропонує виробництво потужних еко-пакетів незрівнянної якості завдяки папері з високою щільністю. Ваші пакети надійні і візуально привабливі.

Незамінні мішки з фруктами і овочами в спеціалізованих магазинах здорової їжі і на ринку! Однотонні білі або однотонні коричневі в якості упаковки для одягу та текстилю, ювелірних виробів і трюків, косметики, сувенірів, інших продуктів …

Пакети крафт можуть бути індивідуально надруковані з нанесенням вашого логотипу кольоровою фарбою по необхідному розміру з білого, коричневого або іншого матеріалу. Так що ваші клієнти будуть продовжувати носити з собою Ваше добре ім’я!

Виробництво, друк та доставка еко-пакетів Київ, Україна!

Популярні питання

👌 Що таке крафт-папір?

✓ Крафт високоміцний обгортковий папір з цилюлози. Використовується для пакувальних цілей і виготовлення міцних та зносостійких виробів.

❤ Які кольори крафту існують?

✓ Самі поширені кольори крафту білий і бурий.  Рідше використовується кольоровий, який виготовляється на замовлення.

🔥 Для яких товарів частіше застосовується крафт?

✓ Папір з крафту вважається еко упаковкою. Застосовується для упаковки хлібобулочних продуктів, продуктів харчування і в будь-який ін. сфері, де важлива екологічність.

♻ Яка щільність крафт паперу використовуються?

✓ Для пакетів з ручками використовується  крафт  міцністю від 70 до 120 г / м, для  пакування продуктів від 30 до 100 г/м, обгортковий папір від 17 до 70 г/м.


Контакти

Адреса:

м. Київ, вул. Бульварно – Кудрявська 26, офіс 212

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (41 votes)