Опубліковано

Упаковка для браслетів “Morza”

Упаковка для браслетів зі шкіри та срібла “Morza”

У кожної ювелірної прикраси є своя форма коробки, в якій прикраса комфортно почувається і максимально ефектно презентується клієнтові. Коробочки для браслетів, як правило, продовгуватої форми. Браслет розкладається в довжину, закріплюється з двох сторін, щоб зовнішня краса матеріалу и форма були перед очима.

Автор бренду MORZA створив браслет – внутрішній орієнтир,  який вказує шлях його власнику. За допомогою Азбуки Морзе в кожному браслеті кодується персональне магічне послання, яке супроводжує і підтримує його власника.

Для неординарного браслета була вибрана нестандартна брендована коробка з індивідуальною подачею розташування прикраси. Подивитися католог і вибрати свій магічний браслет можна за посиланням https://morza.co/ua/

В коробці браслет розташовується так, наче він на руці, в зібраному вигляді. Для цього виготовлена квадратна форма коробки з переплетеного картону. Переплетений картон міцний по своїй фактурі, добре тримає форму, що важливо для зовнішнього вигляду коробки і надійно захищає прикрасу при пересилані чи доставці. Оскільки бренд доставляється в будь-яку країну світу, то зберегти прикрасу і товарний вигляд коробки дуже важливо.

Ложемент – це вітрина будь-якої ювелірної прикласи. Браслет виготовляється із стерлінгового срібла 925 проби. Срібло дуже чуттєвий матеріал до синтетичних матеріалів. Тому для ложементу використовується натуральна бавовняна тканина, щоб метал сяяв якомога довше.

В картонній коробці бренда Morza продумана кожна деталь. І у матеріалу, який знаходиться під тканиною, своя особлива роль. Але цю деталь ми розкривати не будемо. Залишимо інтригу для майбутніх клієнтів.

Принт логотипу і зовнішній вигляд витримані в строгих кольорах: чорний, білий, сірий.  Нічого зайвого зовні. Акцент на тому, що всередині.

Браслети люблять носити як чоловіки, так і жінки. Для тих клієнтів, кому важливо підкреслити святковість подарунка, виготовлено коробки з яскравим принтом в голубих та рожевих кольорах.

Кожен браслет персоналізований, виготавляється на замовлення. І, відповідно, коробки збираються руками, що підкреслює людяність упаковки та прикраси.

Запрошуємо створити свою особливу історію з браслетами Morza.

5/5 - (4 votes)