Пакети з логотипом

Пакети з логотипом виготовлені на замовлення фото

Пакет з логотипом – ефективний і мобільний рекламний майданчик. Невід’ємна частина рекламної компанії багатьох брендів. Цей атрибут закріплює образ фірми в пам’яті потенційних і лояльних клієнтів. Виготовити брендовані пакети з логотипом – грамотне рішення, яке принесе дивіденди. Компанія “GoodwillPack” виготовить на замовлення пакети з Вашим логотипом потрібного тиражу, підвищить унікальність і впізнаваність бренду.

Мінімальний тираж від 100 штук!

Для швидкого зв’язку:

Тел: +38 (067) 233-16-42


Приклади наших робіт


Пакеты

Замовити пакети з логотипом

Компанія «Goodwillpack» виготовляє паперові пакети з логотипом, які привабливо виглядають і виробляються з екологічно чистих матеріалів, також легко переробляються і не шкодять навколишньому середовищу.

Для виготовлення пакетів з логотипом застосовуються високоякісні матеріали, які виконують точні функції:

– практична і міцна – крейдований папір;

– якщо завдання виділитися і справити враження – дизайнерський папір;

– якщо вибір захист навколишнього середовища і вибираєте еко матеріали, то папір крафт.


Категорії пакетів


Виготовлені на замовлення пакети із логотипом фото

Виготовлення та друк логотипа

Ми ретельно прорисовуємо кожен пакет, щоб Ви змогли оцінити всі переваги нанесення зображення, привернули увагу покупців до бренду і просто красиво і незвичайно оформили кожен фірмовий пакет.

Що стосується створення макетів і нанесення логотипу, то друк здійснюється такими способами:

– якщо макет барвистий і необхідно передати колірну гамму, то зробити це можна за допомогою друку методом cmyk;

– якщо потрібна передача корпоративних кольорів, які строго прописані в брендбуці, то краще друкувати по pantone;

– якщо потрібно передати тактильні відчуття і виділитися серед розмаїття, то в цьому допоможе тиснення золотою, срібною, кольоровий фольгою, сліпе тиснення або конгрев, також використання УФлака.

Естетично виглядають з золотими, срібними або чорними люверсами і висічками під подарункові стрічки. Ці атрибути додають нарядності пакету.Популярні питання

👌 З яких матеріалів виготовляються пакети? 

✓ Пакети  виготовляються з якісних сертифікованих матеріалів: мелований папір, дизайнерський картон, крафт папір.

❤ З якими ручками можуть бути пакети? 

✓ Пакети можуть бути з вклеєними зав’язаними ручками. Матеріали шнурок, атласна, репсова стрічка чи бант, декоративний шнурок, кручена ручка чи з мішковини.

🔥 Які можливі способи нанесення логотипу на пакети?  

✓ Логотип можливо наносити повнокольоровим друком cmyk,  корпоративні кольори pantone, тисненням фольгою, конгревом, УФлаком.

♻ Де використовуються пакети з логотипом?

✓ Пакети з логотипом використовуються в усіх сферах, де важлива турбота про клієнта і реклама бренду чи компанії.


Брендовані пакети виготовлені на замовлення фото

Про компанію “Goodwillpack”

Компанія «Goodwillpack» займається виготовленням пакетів з нанесенням логотипу по Вашим оригінальним макетам необхідного розміру, тиражу і якості в Україні.

Для наших клієнтів ми пропонуємо:

  • дотримання якості продукції;
  • конкурентну і демократичну вартість;
  • суворе дотримання термінів виготовлення замовлення;
  • допомога в розробці оригінал-макету;
  • для оптимізації витрат пропонуємо використовувати готові штампи;
  • доставка до «двері».

Будемо раді упакувати ваш бізнес в стильний і презентабельний пакет з Вашим логотипом.Замовлення пакетів з логотипом

В арсеналі фірми, яка створює і піклується про імідж, серед рекламних інструментів іміджева упаковка. Пакет з логотипом – це можливість подбати про клієнтів, розповісти про себе в бутиках, на виставках, фестивалях і торгових майданчиках. Упаковка з друком логотипу допомагає тонко і ненав’язливо розповісти покупцеві про компанію. І нагадує про необхідність повторно звернутися до її послуг.

Також пакет з логотипом можна розглядати як креативний майданчик для формування оригінальності корпоративного стилю, причетності до конкретної події, персоналізації свята. Адже, скільки б не перераховували завдання, які допомагає вирішити упаковка з друком, основний залишається турбота про наших клієнтів. Щоб покупцям було зручно і безпечно принести покупку в будинок або доставити адресату, якщо це подарунок. Вимоги до друку і нанесення кольорового малюнка на пакети лояльні, ніж до ділових і інших корпоративних документів. І до розробки макета для пакетів можна підійти креативно.

Важливим атрибутом пакетів є ручки. Упаковка виглядає стильно і презентабельно. Найчастіше в пакети ставиться шнурок, атласна або репсова стрічка. Рідше бант або декоративний шнур, виготовлений на замовлення. Ручки зав’язуються або можуть вклеюватися. Для пакетів з крафта застосовуються паперові кручені і вклеєні. Також можливо поставити з мішковини. У підсумку виходить незвичайне і оригінальне рішення і натуральний зовнішній вигляд композиції пакетів. Додатково ручки і дно пакетів зміцнюються картоном, що робить їх зносостійкими і міцними.

Пропонуємо замовити упаковку за вигідною вартістю високої якості. Ми займаємося виробництвом і друком пакетів. Вся наша робота спрямована на виробництво якісної упаковки, виготовлення і друк пакетів та нанесення кольорових зображень, які виділять ваш бізнес на загальному тлі. У нас є обладнання, щоб надрукувати малюнок будь-якої складності.

Сфери застосування

Починаючи комерційну, благодійну, освітню або іншу діяльність, компанія розробляє ряд відмінних елементів, які будуть асоціюватися з її образом. Головний атрибут – логотип. Він розробляється на довгострокове використання і стає основою фірмового стилю. Створює асоціативні зв’язки впізнаваності. Логотип присутній на іміджеві’ та сувенірній продукції, офіційних документах, робочому одязі і т.п. Це етапи рекламної компанії, які підвищують впізнаваність.

Щоб бренд або компанія стали впізнавані, ведеться велика робота над формуванням іміджу і друк пакетів з логотипом допомагає вирішувати такі завдання:

  • підвищує впізнаваність бренду;
  • створює солідність в очах покупця;
  • формує лояльність;
  • рекламує компанію.

Логотип компанії, фірмові кольори, контактна інформація – це пасивна реклама, яка впливає на клієнта, який купив продукт, і його оточення. Ми більше довіряємо ближньому оточенню – друзям, родичам, сусідам. Побачивши пакет з кольоровим друком логотипу високої якості, запам’ятовує Вашу назву і надалі схильні більше довіряти йому. У цьому випадку важливо виправдати якість покупки і сервісу, щоб рекламна машина не спрацювала проти вас.

Чому обирають нас?

Переваги компанії «GoodwillPack» (Київ, Україна):

• гнучкі умови і широкий асортимент (ви замовляєте виробництво і друк в заданому тиражі і розмірі);
• вся рекламна продукція сертифікована і відповідає високим стандартам якості;
• дотримуємося традицій – у нас можна замовити стилізований пакувальний пакет, ми надрукуємо кольоровий малюнок, що відповідає вашому корпоративному стилю;
• великий досвід нанесення реклами, повнокольоровий друк пакетів;
• використовуємо для виготовлення довговічний щільний ПЕ, який замовляємо у перевірених постачальників.

Наша ціна доступна для покупців за рахунок прямих поставок витратних матеріалів і виробництво за сучасними технологіями. Щоб купити в роздріб або оптом пакувальний пакет в Києві, залиште замовлення на сайті або замовте зворотний дзвінок з сайту. Надішліть нам свій логотип, і ми оперативно надрукуємо тираж і доставимо ваше замовлення.


Контакти

Адреса:

м. Київ, вул. Бульварно – Кудрявська 26, офіс 212

пн – сб з 10.00 до 19.00


4.6/5 - (59 votes)