Опубліковано

Друк етикеток і наклейок на самоклеючому папері

Як зробити бренд впізнаваним, вкотре нагадати про товар і підвищити довіру покупців? Замовити самоклеючі наклейки зі своїм логотипом. Звертаючись в компанію GoodwillPack, отримуєте тираж якісних виробів за вигідною ціною. Використовуємо найновіше обладнання та активно впроваджуємо останні методики обробки матеріалів.

Особливості виготовлення наклейок на самоклеючому папері

Для початку виробництва важливо визначитися не лише з дизайном майбутніх етикеток. Потрібно вибрати матеріали, спосіб друку та післядрукарську обробку. Під час створення етикеток використовується біла або кольорова паперова основа. Як зрозуміти, що підходить? Врахувати мету замовлення. Якщо друк етикеток на самоклеючому папері, потрібний для маркування товару, нанесення штрих коду, доречний білий фон. Чи важливо привернути увагу покупців, рекламувати продукт, послугу? Не обійтися без яскравих відтінків, дизайну паперових етикеток, що запам’ятовується.

Покриття поверхні доступне в матовому та глянсовому виконанні. Матова основа паперових етикеток лаконічна, без зайвого блиску, виглядає стримано. Друк наклейок будь-якого формату на самоклеючому папері з глянцем виглядає ефектніше, робить насиченими відтінки. Яку б поверхню етикеток не вирішили обрати, отримуєте клейову основу з високою щільністю. Надійне прилягання гарантоване – раптове відклеювання виключено.

Особливості виготовлення паперових етикеток залежать від тиражу. При великих партіях оптимальний варіант флексодрук у рулонах. Офсетний друк передбачає штучне отримання етикеток – кожен виріб окремо. Для малого тиражу наклейок на листі самоклеючого паперу радимо вибрати цифровий друк. Якість етикеток не постраждає, а ви непогано заощадите.

Для чого потрібні наклейки та етикетки?

 1. Щоб наголосити на унікальності будь-яких продуктів, послуг – маркування товару, плакати на вітринах, листівки, дипломи, грамоти.
 2. Допомагають досягти розширення цільової аудиторії, залучення більшої кількості покупців. Якісна етикетка підвищує шанс зробити продукт, що добре запам’ятається.
 3. Етикетка коротко розповість про особливості продукції, склад, призначення, дату виготовлення, термін придатності.
 4. Захисити продукт від підробки. Для цього достатньо вибрати етикетки з голограмою. Гарантійні стікери – підтвердження оригінальності походження.

Сфера застосування наклейок не обмежена. Етикетки високої якості друку не бояться ультрафіолетового проміння, нестабільних навколишніх умов – перепадів температур, рівня вологості. Компактні паперові вироби з інформацією про продукт найчастіше бачать на:

 • продукти харчування – цінники, упаковка;
 • напоях, у тому числі пляшки з елітним алкоголем;
 • товарах для дітей;
 • одязі;
 • косметичних засобах;
 • будівельних матеріалів;
 • автотовари.

Важливо не плутати наклейки на плівці та паперовій основі. Це не одне і те ж. Перший варіант виготовляють із іншого виду матеріалу, який можна замовити повністю прозорим.

Надайте власний варіант макету для друку на аркушах у нашій друкарні або скористайтесь послугами штатного дизайнера. Спеціаліст допоможе розробити дизайн етикеток чи наклейок з урахуванням індивідуальних побажань.


Популярні питання:

👌 Як формується вартість тиражу?

✓ Підсумкова сума залежить від типу паперу, виду друку, висікання, зовнішнього покриття – матове чи глянцеве. Варто враховувати необхідність додаткової обробки після випуску тиражу – фольгування, нанесення захисного лаку.

❤ Який клей використовують у виробництві?

✓ З акрилом чи каучуком в основі. За міцністю фіксації та безпеки вони рівні, але підходять для різних завдань. Вибір залежить від умов використання, температури навколишнього середовища типу поверхні, призначеної для поклейки.

🔥 Чи обов’язково захищати поверхню етикеток?

✓ Якість нашої продукції дозволяє не перейматися збереженням ідеального стану наклейок. Але при використанні в складних умовах можна покрити вироби ламінатом, що продовжить термін служби.

♻ Як довго чекати на замовлені етикетки?

✓ Терміни залежать від типу друку, складності дизайну, необхідної кількості екземплярів виробів. У середньому тираж буде готовий за 2-7 робочих днів.


Контакти

Адреса:

м. Київ бул. Лесі Українки 26 офіс 701

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (11 votes)