Опубліковано

Друк наклейок на плівці

Стильна наклейка притягує погляд. У поліграфії GoodwillPack можна замовити тираж якісних виробів за прийнятною ціною. Друк самоклеючих наклейок на плівці, доступна з використанням готового макета від замовника або розробкою нового ескізу.

Особливості наклейок на плівці

В основі виробів полімер, що й відрізняє таку наклейку від паперової. Матеріал забезпечує довговічність етикетки у найскладніших навколишніх умовах. Наклейки на полімерній основі бувають майже непомітними на товарі, що зливаються з упаковкою. Щоб досягти цього, виберіть повністю прозорі вироби. На їхню поверхню теж наносять яскраві написи, прикрашають друком принтів.

Наклейки на плівці створюють і на білій або будь-якій кольоровій основі. Якщо потрібно зробити максимальний ефект, вдосконалити дизайн до дрібниць, опрацюємо вироби. Стандартні наклейки на прозорій плівці або скретч етикетки покриємо лаком, застосуємо тиснення для надання об’ємності зображення, використовуємо обробку фольгою. Зробимо все потрібне для 100% відповідності макетам.

Переваги друку наклейок на плівці

  1. Прозорі та кольорові наклейки стійкі до зношування, порізів та інших механічних впливів. Вони більш довговічні, ніж паперові етикетки та цінники, служать роками, не втрачаючи вигляду.
  2. Не змінюють колір від попадання ультрафіолету. Друк етикеток для маркування та інших цілей на плівці зберігає початковий відтінок та яскравість надовго. Прозора наклейка не вигоряє на сонці.
  3. Не страждають від перепадів температур, дії вологи. Прозорі та кольорові вироби на плівці не морщаться, не втрачають форму при випадковому попаданні води.
  4. Міцна фіксація. Вироби не відклеюються самостійно. Прозорі етикетки легко зафіксувати на будь-якому типі поверхні. Головне не забути її попередньо очистити та знежирити.
  5. За необхідності зняті стікери на прозорій плівці залишаються цілими. Не рвуться на відміну від паперових, хоч і коштують дорожче.

Пропонуємо замовити прозорі наклейки на листах, в рулонах або замовити порізку виробів окремими елементами. Доступні будь-які розміри та форми, у тому числі, друк нестандартних.

Чому затребуваний друк наклейок та етикеток?

  1. Доповнює дизайн інтер’єру та незамінна у процесі творчості. Наклейки використовують для декору житлових та комерційних приміщень. З їхньою допомогою прикрашають будь-які види упаковки, надають індивідуальності особистим речам – наприклад, ноутбуку або смартфону.
  2. Реклама товарів, послуг. Наклейка з логотипом бренду, цікавим дизайном розширює аудиторію, робить продукт незабутнім, підвищує продажі.
  3. Контроль товару. Самоклеюча прозора етикетка зі штрих-кодом спрощує ведення обліку, а гарантійні наклейки з голограмами захищають продукцію від фальсифікації.
  4. Вказівники. Прозорі наклейки на стінах або підлогах з антиковзким покриттям інформують про напрямок руху, розташування об’єктів. Там також наносять іншу цінну інформацію, включаючи друк реклами.

Для початку співпраці надішліть готовий макет на нашу пошту або месенджер. Менеджер докладно проконсультує та розрахує вартість перед друком.


Популярні питання:

👌 Який термін виготовлення?

✓ Робота триває від 2-3 днів до тижня. Швидкість залежить від розміру тиражу та складності макетів.

❤ Чи доступні в каталозі готові штампи?

✓ Так. Запропонуємо відповідний варіант із нашої бази, а потім доопрацюємо з урахуванням побажань замовника. Створити унікальний ескіз прозорої наклейки – не настільки дорога витівка. Підлаштуємося під будь-який бюджет.

🔥 Який друк вибрати?

✓ На вибір впливають розмір партії та бюджет. Офсетний друк відрізняється вигідною вартістю у великих тиражах. Флексографія також підходить для великих партій. Цифровий друк доречний при малому обсязі замовлення, бажанні запустити пробний тираж.

♻ Як продовжити термін служби прозорих наклейок?

✓ Допоможе додаткова послуга – ламінація поверхні. Тоді наклейка на самоклеючій прозорій плівці прослужить у рази довше.


Контакти

Адреса:

м. Київ бул. Лесі Українки 26 офіс 701

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (9 votes)