Опубліковано

Дизайн наклейок

Крім інформування про послугу або продукт, наклейки та етикетки є хорошим маркетинговим інструментом. Це ефективний метод реклами бренду, і продуманий зовнішній вигляд виробів тут грає головну роль. Дизайн наклейок – послуга, яку оперативно втілюють досвідчені фахівці компанії “GoodwillPack”.

Розробка дизайну наклейок

Існує два варіанти дій. Наша друкарня може запропонувати готові шаблони каталогів. Потім дизайнер внесе в них будь-які необхідні коригування: змінить відтінки оформлення, шрифти, розташування написів. Ми готові надрукувати наклейки та стікери, візитки, календарі в короткий термін за заздалегідь підготовленим самим замовником макетом. Достатньо надіслати нам малюнок потрібного формату.

брендированные наклейки с вашим дизайном примеры фото

Поки макет верстається, можливо внести будь-які зміни. Правки відбуваються до повного затвердження. Наш досвід та професійні знання також допоможуть у створенні абсолютно нового дизайну наклейок, стікерів з нуля. Спеціаліст крок за кроком пропрацює макет майбутніх виробів за вашою участю. Поки ескіз не буде на 100% узгоджений із замовником, процес друку в друкарні не розпочнеться.

Пропонуємо розробку дизайну етикеток та наклейок на будь-який бюджет, різну форму та тираж. У роботі використовуємо найновіші технології друку. Для малих тиражів наша поліграфія рекомендує цифровий друк. Цей спосіб дає можливість побачити перші екземпляри до старту великого тиражу, доопрацювати нюанси дизайну наклейок, буклетів та будь-якої іншої продукції.

Що враховують у дизайні наклейок

1. Ціль друку. Стандартне маркування продукту для контролю та рекламна кампанія вимагають різних підходів до дизайну наклейок. Яскравий, ефектний вид виробу приверне увагу покупця. На ньому можна розмістити додаткову інформацію – посилання на соціальні мережі, контактні дані.

2. Особливості бренду. Логотип, слоган, фірмові кольори – все, що виділяє серед конкурентів, дизайнер врахує при розробці макету. Тоді готова наклейка зробить бренд більш помітним. Імовірність того, що саме йому віддадуть перевагу на фоні інших логотипів, збільшується.

3. Показники продукту. Сюди відносять склад, властивості, терміни виробництва та інші важливі відомості, які слід донести до покупця. Також обов’язково виділяють унікальні характеристики товарів чи послуг. Чим коротше, лаконічно нанесена інформація на стікери, тим краще.

4. Тенденція дизайну макетів. Професіонал проаналізує факти про бренд, товар або сувенірну продукцію, побажання замовника та потреби ЦА. При цьому скористається найновішими трендами у поліграфічній сфері, щоб не відставати від часу та конкурентів.

Для початку роботи дизайнера потрібно надіслати заявку на пошту або написати в один із зручних месенджерів. Контактний телефон вказано на нашому сайті.


Популярні питання:

👌 Без чого неможливо розпочати створення макету?

✓ Тільки уважно проаналізувавши інформацію про бренд, продукт, дизайнер продумує зовнішній вигляд наклейок, візиток, листівок, календарів – кольори, малюнки, написи, стиль, розмір шрифту, розмір виробу.

❤ Як визначається вартість послуг дизайнера?

✓ У нашій поліграфії на вартість впливає кілька факторів: складність макета, матеріал, спосіб друку та подальша обробка етикетки. Прорахуємо точну ціну заздалегідь, до початку роботи за вашим запитом. Вартість розробки макету формується після надання клієнтом чіткого ТЗ.

🔥 Що зробить наклейки максимально привабливими?

✓ Популярні неонові кольори, об’ємні форми, обробка фольгою із металу під срібло або золото. Важливо не перестаратися, пам’ятати про основне призначення виробів, який би вигляд не замовляли: наклейки, блокноти, етикетки, брошури.

♻ Яка поверхня етикеток доступна для замовлення?

✓ Ви можете вибрати стримане матове чи яскраве глянцеве оформлення. Доступна послуга ламінації поверхні виробу, що збільшує термін служби, зберігає його вигляд привабливим надовго.


Контакти

Адреса:

м. Київ бул. Лесі Українки 26 офіс 701

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (9 votes)