Друк на пакетах

Виготовлені на замовлення паперові пакети із друком логотипу фото

Друк на пакетах логотипу підвищує впізнаваність бренду. Для всіх компаній і брендів, які пропонують споживчому ринку товари або послуги, для реклами і підвищення впізнаваності пропонуємо виготовити паперові пакети з логотипом. Виготовити пакети для реклами можливо малими і великими тиражами.

Мінімальний тираж від 100 штук!

Для швидкого зв’язку:

Тел: +38 (067) 233-16-42


Приклади наших робіт


Друк на пакетах

Виготовлення фірмових пакетів з нанесенням логотипу

Друк на пакетах спрямований на формування іміджу компанії. Наявність брендованих пакетів свідчить про респектабельність фірми, увагу і повагу до клієнта.

Залежно від того, яка мета послання, передати друк можна візуальними або тактильними способами.

Друк на паперових пакетах здійснюється цифровим, шовкотрафаретним, офсетним способом палітрою cmyk і pantone. Барвисті зображення передаються повнокольоровим друком. Корпоративні кольори на пакетах рекомендуємо наносити пантоном. Тактильні і візуальні відчуття передає застосування тиснення, Уфлака.

Презентабельні і стильні пакети з нанесенням логотипу зробить Ваш бренд виразним і унікальним.


Індивідуальні замовлення

фірмовий друк упаковки на замовлення Київ
пакети з друком для одягу
паперові пакети друк логотипу
упаковка з друком для прикрас
Изготовленные на заказ бумажные пакеты фото
друк на пакетах в Київ для прикрас
друк паперових пакетів на замовлення
друк пакетів для одягу

Друк на паперових крафт пакетах флексодруком

Пакети крафт з друком в Киеві

Окремо варто сказати про друк на крафт пакетах. Це папір живий і вбирає в себе фарбу. На крафтових пакетах при здачі продукції через місяць буде відрізнятися. Згодом фарба вбирається і набуває більш спокійні відтінки. Ціна на друк реклами на пакетах визначається виходячи з матеріалів, тиражу, ламінування, ручок та додаткової фурнітури (люверси, висікання).

Також з крафта можуть бути виготовлені пакети з рекламою клієнта, які можна зробити малими тиражами від 50 штук.Для чого потрібен друк?

Пакети з нанесенням логотипу – практична упаковка для будь-якого подарунка або товару. Продукція в ексклюзивному пакеті з Вашим логотипом виглядає більш дорого і респектабельно. Це атрибут стилю будь-якої компанії в сучасному світі. Замовляючи брендовані пакети у нас Ви отримуєте естетичну і функціональну продукцію.

Пакети з логотипом ознака індивідуальності і відмінної якості будь-якого бренду або компанії.

Для друку на пакетах для ефективної реклами слід враховувати:

  • неповторний дизайн;
  • читається логотип;
  • прив’язка до особливостей клієнта;
  • актуальність.

Паперові пакети з логотипом виготовляємо з крафта, дизайнерського картону, картону, крейдованого паперу. Друк здійснюється cmyk, Pantone, УФ лак, конгрев, тиснення фольгою. Як фурнітура використовуємо люверси, додаткові висікання для подарункової стрічки.

Популярні питання

👌 Яких розмірів можуть бути пакети?

✓ Пакети можуть бути виготовлені потрібного Вам розміру від мінімального 5 см * 5 см* 5 см до 70 см * 70 см * 20 см і більше. Для кожного розміру виготовляються висічні штампи, щоб пакет був ідеальним на лініях згинання. Щоб оптимізувати витрати, пропонуємо скористатися вже готовими штампами, близькими до потрібного вам розміру.

❤ Якими способами наноситься друк на пакети?

✓ Залежно від тиражу і особливостей макета, друк на пакеті може бути зроблено цифровим, шовкотрафаретним, офсетним способами палітрою cmyk або pantone. Також тисненням золотою, срібною або кольоровою фольгой, Уфдруком.

🔥 Як формується вартість пакета?

✓ Вартість пакета залежить від паперу, параметрів, друку, ламінування (матова або глянцова), наявності або відсутності юверсів, ручок (шнурок, атласна, репсова стрічка, декоративний шнурок, бант або прорубані ручки), додаткових вирубування (наприклад, для брендованої стрічки) .

♻ З яких матеріалів виготовляються пакети?

✓ Пакети, в залежності від розміру, виготовляються з крейдованого паперу щільністю від 170 до 300 г/м, картону або дизайнерського картону від 200 до 270 г/м (щільність більше 270 г/м не рекомендуємо, оскільки картон може лопатися на лініях згинання) , крафт паперу щільністю від 70 до 120 г/м.


Контакти

Адреса:

м. Київ, вул. Бульварно – Кудрявська 26, офіс 212

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (36 votes)