Коробки вино

Виготовлення коробок для вина


Подарункова коробка для вина це продовження атмосфери, яку ви хочете створити. А правильна коробка перетворить звичайний подарунок в особливий. Адже дорогі вина прийнято дарувати з нагоди великих корпоративних подій або при привітанні з особистими датами – днем ​​народження або ювілеєм. І правильно упакована пляшка виглядає стильно і дорого.


коробка для вина дерев'яна подарункова

Подарункові коробки для вина

Підібрати матеріал і зробити коробку можна на будь-який смак і бюджет. Вино в красиво оформленій коробці сприймається покупцями як напій з кращим смаком і якістю. Стильна упаковка здатна підвищити довіру і лояльність до продукту і збільшити продажі.

Важливо, щоб коробки для вина були:

  • оригінальними;
  • стильними;
  • практичними;
  • багатофункціональними;
  • міцними;
  • ексклюзивними.

Цим характеристикам відповідають такі матеріали як микрогофрокартон, дизайнерський картон, палітурний картон.

Важливо розуміти, яке завдання ви хочете вирішити за допомогою упаковки і далі вибрати матеріал і форму, які максимально задовольнять ваш запит.


Коробки для вина із картону

Коробки для вина з мікрогофрокартону вдало підходять для середнього цінового сегмента. Якщо важливо підвищити впізнаваність бренду при обмеженому бюджеті, самозбірні з мікрогофри вдалий вибір.

Коробки можуть бути:

– кашировані – припресовки крейдованого паперу з печаткою або дизайнерського паперу до мікрогофрокартону. Друк передає яскраву колірну гамму, дизайнерський папір багатий кольором і фактурою. Особливого шарму надає ламінація, тиснення логотипу фольгою, використання Уфлака. Така упаковка привертає увагу.

з офсетним або трафаретним друком. Ці стильні і бюджетні коробочки підходять компаніям і виробникам, які підтримують еко тренди. Як ложемент використовується декоративна стружка або натуральна солома.

Коробки для пляшок з палітурного картону відносяться до упаковки преміум класу. Така упаковка має стильний зовнішній вигляд і міцну конструкцію.

Залежно від завдання, для вирішення яких виготовляється упаковка, коробки можуть бути:

– самозбірні – універсальний варіант для оформлення великого тиражу продукції. У розібраному вигляді легко транспортуються, займають мало місця, кріпляться на магнітах;

– готові – підходять для обмеженої колекції вина. Можуть мати форму кришка + дно, книга на магніті, табакерка. Виготовляються з висічних ложементом з картону або дизайнерського картону, изолона і поролону з оксамитом або атласом. Логотип друкується на крейдованому або дизайнерському папері cmyk, pantone або тисненням золотою, срібною або кольоровою фольгою, УФлаком.


Подарункова коробка для пляшки вина

VIP упаковка для вина

Дерев’яні коробки для вина – подарунок VIP класу. Конструкція виготовляється в одиничному екземплярі з особистої персоналізацією і фурнітурою, що робить її неповторною. Іншого такого пенала, шкатулки, тубуса, дерев’яного ящика не буде. Ваш подарунок буде унікальним. Коробка з дерева порадує любителів всього натурального і сьогодення. Аромат свіжеобробленого дерева створює живу ауру. Коробки для вина доречні як для особистих і корпоративних подарунків, так і як брендовані для приватних винних господарств і заводів.

Компанія «Goodwillpack» створить унікальну коробку або індивідуальний пакет, яка збільшить продажі і запам’ятається ексклюзивністю і неповторністю.


Популярні запитання

👌 Якої форми можуть бути коробки для вина?

✓ Коробки для вина можуть бути самозбірні і готові. Самозбірні викрешуються, склеюються і при необхідності збираються. Готові вироби можуть мати форму кришка + дно, шкатулка, табакерка, книга на магніті.

❤ Із яких матеріалів виготовляються коробки?

✓ Коробки виготовляються із картону, дизайнерського картону, мікрогофрокартону, палітурного і металізованого картону, деревини, шпону, фанери.

🔥 Який ложемент застосовується в коробках для вина?

✓ У коробках з мікрогофрокартону, деревини частіше використовують декоративна солома і картон; в коробках з палітурного картону висічний ложемент з картону, ізілона, поролону з оксамитом і атласною тканиною; з дерева використовується флокированіє і фігурне різання.

♻ Яким способом наноситься друк?

✓ На коробки з дерева логотип наноситься гравіюванням лазером, Уфдруком, різьбленням; з палітурного картону цифровим, офсетним друком cmyk, pantone, тиснення золотою, срібною, кольоровий фольгою; друк на коробках з картону і мікрогофрокартону офсетний і флексодрук.


Контакти

Адреса:

м. Київ бул. Лесі Українки 26 офіс 701

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (29 votes)