Коробки з логотипом

Коробки з логотипом виготовлені на замовлення фото

Коробка з логотипом – потужний інструмент просування бренду. Компанія “GoodwillPack” виготовить на замовлення упаковка будь-яких розмірів і конструкцій. Замовити виробництво упаковки з логотипом можна залишивши заявку на сайті. Менеджер зв’яжеться з Вами в найкоротші терміни.

Мінімальний тираж від 50 штук!Коробки з логотипом компанії

Упаковка з логотипом

Продукція з логотипом – унікальна упаковка Вашого бізнесу. Брендована упаковка – один з основних аспектів успішного маркетингу. Це частина іміджу, і перше враження на клієнта проводиться саме упаковкою. Важливо, щоб вона була максимально приємною для очей і зручною. Все повинно бути просто, елегантно і безпечно.

Презентабельна і стильна фірмова упаковка з логотипом зробить Ваш бренд виразним і унікальним.


Пакувальні коробки з логотипом

Круглые коробки
Ювелирные коробочки
Коробка для украшений с логотипом
Коробки на заказ
Коробки Київ
Печать на коробках
Коробки с логотипом
Коробочки для ювелирных украшений с логотипом

Подарункові коробки з логотипом фото

Виготовлення упаковки на замовлення

«Гудвілл» виготовить для Вас подарункову упаковку з логотипом різних розмірів і конструкцій. Виробляємо:

-упаковку з палітурного картону, кашировані дизайнерським папером, папером з матовою ламінацією, оксамитом, кожзамом, гофрирована упаковка, крафт папір.

-ексклюзивні коробочки конструкції кришка + подвійне дно, книга на стрічці (атласною, репсовою) і магнітній стрічці, шкатулка, пенал, табакерка, футляр, шкатулка для карток;

-стандартні, взуттєві, круглі, гардиробні, самозбірні, поліграфічну упаковку з логотипом необхідного розміру (каширована, гофрована)

-самозбірні зі звичайного і дизайнерського картону;

-еко з переробленого і мікрогофрокартону.Популярні запитання

👌 Для чого потрібна коробка з логотипом?

✓ Коробка – це різновид тари, яка в сучасних умовах набула естетичного і багатофункціонального значення для продажу товарів, послуг, уваги і турботи про клієнтів.

❤ З яких матеріалів виготовляються коробки?

✓ Коробки виготовляються їх різновидів картону (пресованого, дизайнерського, поліграфічного, мікрогофрокартону), паперу (крейдованого, офсетного, дизайнерського, крафт паперу).

🔥 Які є види коробок?

✓ Коробки можуть бути цілісні та самозбірні. Цілісні коробки збираються в реальному розмірі. Конструктив самозбірних коробок передбачає висікання і склейку, за допомогою яких клієнт сам, при необхідності, збирає коробку

♻ Які матеріали для виготовлення коробок частіше використовує бізнес?

✓ VIP сегмент (дорогий алкоголь, корпоративні подарунки, банківські картки, ювелірні прикраси, бутики) частіше використовуються коробки з палітурного картону; для пересилання товару використовуються різні конструктиви коробок з мікрогофрокартону; біжутерія і допоміжні товари частіше використовують для коробок картон і дизайнерський картон; солодощі, кулінарія, продукти харчування вибирають цилюлозний картону.


Подарункова упаковка фото

Goodwillpack

Брендова упаковка – сильний іміджевий інструмент. Продукція, виготовлена ​​компанією «Goodwillpack» додасть яскравих емоцій і привабливості Вашому продукту. Ми допоможемо реалізувати будь-які дизайнерські ідеї, надамо професійну консультацію і втілимо Ваші мрії в реальність.


Категорії продукції


Замовити коробки з логотипом

Компанія «Гудвіл» пропонує виготовлення подарункових коробок з логотипом, які виділять Ваш продукт або подарунок серед інших презентабельністю, індивідуальним підходом. Вручення подарунків супроводжується приємними і позитивними емоціями. Замовляючи коробки з логотипом у компанії «Гудвіл» Ви підкреслюєте індивідуальність презенту і урочистість моменту.

Для брендування коробок використовуються такі види друку як:

– трафаретний, цифровий, офсетний, флексо друк;

– тиснення фольгою;

– УФ лак.

Як фурнітура на подарункові коробки ставляться люверси, магніти, декоровані шнурки, також підберемо ексклюзивну фурнітуру.

Завершує образ виробництва подарункових коробок – ложемент. Пропонуємо для упаковки Вашого продукту

– висічні ложементи на оксамитової основі;

– ложементи з атласної тканини;

– картонні висічні ложементи;

– подушка;

– ложементи за індивідуальним ескізом.

Мінімальний тираж від 100 штук коробок.

Компанія «Гудвіл» рада виготовити для Вас упаковку, в якій Ваш продукт буде виглядати презентабельно.


Контакти

Адреса:

м. Київ бул. Лесі Українки 26 офіс 701

пн – сб з 10.00 до 19.00


4.9/5 - (51 votes)