Виготовлення пакетів з логотипом

Паперові пакети виготовлені на замовлення фото

Виготовлення пакетів з логотипом один з інструментів, який може правильно донести інформацію. Будь-яка покупка передбачає, що замовлення буде упаковане в коробку або пакет. Паперовий пакет з логотипом ефективний і вигідний спосіб просування. Науково доведено, що людина спеціально не вивчає інформацію на пакеті, а сприймає периферійних зором на підсвідомому рівні.

Мінімальний тираж від 100 штук!

Для швидкого зв’язку:

Тел: +38 (067) 233-16-42


Приклади наших робіт


виготовлені на замовлення пакети з логотипом бренду

Друк пакетів зі своїм логотипом

Все більше людей оформляють покупки через інтернет. Самоізоляція і карантин останніх місяців сприяли тому, що бізнеси все частіше продають свої послуги і продукти через акаунти в соціальних мережах і сайти. Безумовно, до цього моменту продажу через інтернет були активні у ряду бізнесів. Тепер же все більше товарів асоціюються з акаунтами соціальних мереж, відгуками. Важливо правильно донести до потенційних покупців і користувачів, що саме цей продукт допоможе вирішити їхні проблеми.

Все більше компаній в Україні замовляють виготовлення пакетів з логотипом, зазначенням соціальних мереж і хештегів. Якісні матеріали і спеціально укріплені ручки дозволяють користуватися пакетом довгий час. Хороші спеціальні фарби і професійна післядрукарська обробка гарантують, що текст і малюнок збережуть естетичний вигляд.Популярні питання

👌 З яких матеріалів можна замовити виготовлення пакетів з логотипом?

✓ Пакети виготовляються з крейдованого паперу 120 – 300 г / м, дизайнерського паперу 90-150 г / м, поліграфічного і дизайнерського картону 200 – 350 г / м, крафт паперу 90 – 120 г / м.

❤ Якими способами наноситься логотип і зображення на пакет?

✓ Спосіб нанесення зображення залежить від тиражу і вимог до якості друку. Якщо Вам потрібен мінімальний тираж і невеликий розмір, то доцільно друкувати цифрою або шелкотрафаретом. Для великих тиражів і розмірів доцільно друкувати офсетом cmyk або pantone. Також можливе нанесення друку тисненням фольгою, конгревом, УФлаком.

🔥 З якими ручками бувають пакети?

✓ Пакети виготовляються з ручками шнурок, атласна або репсова стрічка, бант, декоративний шнурок. Також ручки можуть бути з індивідуального матеріалу, який вибирає клієнт. Для крафт пакетів передбачені паперові плоскі або кручені ручки, шнурок з мішковини.

♻ Яких розмірів можна замовити виготовлення пакетів з логотипом в Україні?

✓ Пакети виготовляємо потрібного вам розміру. Для пакетів з картону і дизайнерського картону виготовляється висічний штамп. Для оптимізації витрат пропонуємо використовувати готові штампи.


Контакти

Адреса:

м. Київ, вул. Бульварно – Кудрявська 26, офіс 212

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (14 votes)