Брендові коробки

Брендові коробки на замовлення з логотипом фотографія

Бренди і компанії зацікавлені в просуванні та рекламі свої послуг та товарів. І ніхто не рекламує бренди та компанії краще, ніж задоволені клієнти. Саме тому особлива увага приділяється упаковці, яка не тільки елемент реклами і просування, а, що більш важливо, турбота, увага і комфорт для клієнта. З допомогою упаковки формується лояльність до бренду і підкреслюється важливість кожного клієнта. Існує безліч рекламних як ефективних, так і нав’язливих інструментів просування. Брендова коробка як упаковка створює враження про продукт і відношення до клієнта самого бренду.

Мінімальний тираж від 50 штук!

Для швидкого зв’язку:

Тел: +38 (067) 233-16-42Брендова упаковка на замовлення

Відомі бренди в своєму арсеналі мають всі види упаковки: коробки, пакети, мішечки, папір та іншу продукцію, яка в кожну мить контакту без слів розмовляє з клієнтом і бренд весь час на очах.

Кожна деталь коробки продумується щоб бути зрозумілою і гармонійною з брендом. Компанія «Гудвіллпак»виготовить коробки, які будуть говорити з клієнтом мовою вашого бренду.

Популярні питання

👌 Який мінімальний тираж виготовлення брендових коробок?

✓ Мінімальний тираж коробок з пілітурного картону 100 штук. Якщо вам підійдуть готові штампи, виготовимо 50 штук. Коробки з мікрогофрокартону мінімальний тираж 1 000 штук.

❤ Який друк можливий на коробках?

✓ Друкуємо шевкотрафаретним, офсетним, цифровим, флектодруком. Також можливе нанесення логотипу фольгуванням, сліпим тисненням, уф лаком.

🔥 Які пособи оплати брендових коробок?

✓ Оплата на розрахунковий чи картковий рахунок ФОП. 100% передоплата або 70% передоплата, 30% по факту повідомлення про готовність замовлення.

♻ Який термін виготовлення замовлення?

✓ Термін виробництва залежить від об’єму. Стандартний термін виконання замовлення 10-12 робочих днів.


Контакти

Адреса:

м. Київ, вул. Бульварно – Кудрявська 26, офіс 212

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (29 votes)