Круглі коробки на замовлення


Любите дарувати подарунки? А дивитися, як радіє інша людина подарунку в гарній коробці? Або подобається, коли Вам дарують презент в упаковці? Пропонуємо звернути увагу на круглі коробки на замовлення. Компанія «ГудвіллПак» виготовить шляпні коробки з Вашим логотипом для важливих подій в історії Вашого бізнесу і дорогих людей вашого життя.


Круглі коробки виготовлені на замовлення фото

Різноманітність круглих подарункових коробок

Круглі коробки, як упаковка для подарунків, популярні останнім часом. Так було не завжди. Коробки циліндричної форми більше відомі як капелюшні. У таких коробках панянки зберігали свої чарівні головні убори. А в наш стрімкий час технологій, великої кількості товарів і послуг, вимогливості клієнтів, щоб виділитися і запам’ятатися, необхідно шукати незвичайні рішення. Таким і було рішення використовувати капелюшні коробки виготовлені на замовлення як подарункову упаковку.

Кругла форма створює особливий шарм і настрій. Їх використовують: для упаковки квітів, солодощів, взуття, одягу, ділових сувенірів, дорогого посуду, антикварних предметів, прикрас і т. д.

Люверси золотого або срібного кольору прикрашають упаковку і дозволяють для декору використовувати атласну чи репсову стрічку, шнурок.

На дизайнерському папері часто логотип наноситься  шовкотрафаретним друком, офсетним або цифровим способом, тисненням фольгою або сліпим тисненням. Часто в елементах друку принта використовується УФлак, який вигідно виділяє окремі елементи логотипу або малюнка.

Для зовнішнього каширування використовується дизайнерський папір або крейдований папір з друком; для внутрішнього офсетний білий папір або дизайнерський, рідше мелований папір з друком чи тисненням.


Особливості виготовлення круглих коробок на замовлення

Коробки виготовляються з цупкого картону. Для зовнішнього каширування використовується крейдований папір з друком чи тисненням принта або дизайнерський папір. Дизайнерський папір потрібної фактури і відтінку дозволяє виділитися серед великої кількості упаковок. Саме фактура і відтінок створять впізнаваність вашого подарунка. Компанія «ГудвіллПак» виготовляє капелюшкові коробки з друком вашого логотипу з палітурного (переплетеного) картону. Розміри: D від 12 до 50 см, H від 10 до 50 см.

Добротність, віповість створюють матеріали для зовнішньої і внутрішньої обробки. Упаковка каширується з зовнішньої і внутрішньої сторони. Виготовляємо циліндричної форми коробки кришка + дно або без кришки.

Контакти

Адреса:

м. Київ бул. Лесі Українки 26 офіс 701

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (12 votes)