Круглі (шляпні) коробки на замовлення

Круглі коробки виготовлені на замовлення фото

Любите дарувати подарунки? А дивитися, як радіє інша людина подарунку в гарній коробці? Або подобається, коли Вам дарують презент в упаковці? Пропонуємо звернути увагу на круглі коробки на замовлення. Компанія «ГудвіллПак» виготовить шляпні коробки з Вашим логотипом для важливих подій в історії Вашого бізнесу і дорогих людей вашого життя.

Мінімальний тираж від 50 штук!

Для швидкого зв’язку:

Тел: +38 (067) 233-16-42


Приклади наших робіт


Круглі коробки виготовлені на замовлення фото

Різноманітність круглих подарункових коробок

Круглі коробки, як упаковка для подарунків, популярні останнім часом. Так було не завжди. Коробки циліндричної форми більше відомі як капелюшні. У таких коробках панянки зберігали свої чарівні головні убори. А в наш стрімкий час технологій, великої кількості товарів і послуг, вимогливості клієнтів, щоб виділитися і запам’ятатися, необхідно шукати незвичайні рішення. Таким і було рішення використовувати капелюшні коробки виготовлені на замовлення як подарункову упаковку.

Кругла форма створює особливий шарм і настрій. Їх використовують: для упаковки квітів, солодощів, взуття, одягу, ділових сувенірів, дорогого посуду, антикварних предметів, прикрас і т. д.


Особливості виготовлення круглих коробок на замовлення

Коробки виготовляються з цупкого картону. Для зовнішнього каширування використовується крейдований папір з друком чи тисненням принта або дизайнерський папір. Дизайнерський папір потрібної фактури і відтінку дозволяє виділитися серед великої кількості упаковок. Саме фактура і відтінок створять впізнаваність вашого подарунка. Компанія «ГудвіллПак» виготовляє капелюшкові коробки з друком вашого логотипу з палітурного (переплетеного) картону. Розміри: D від 12 до 50 см, H від 10 до 50 см.

Добротність, віповість створюють матеріали для зовнішньої і внутрішньої обробки. Упаковка каширується з зовнішньої і внутрішньої сторони. Виготовляємо циліндричної форми коробки кришка + дно або без кришки.

Люверси золотого або срібного кольору прикрашають упаковку і дозволяють для декору використовувати атласну чи репсову стрічку, шнурок.

На дизайнерському папері часто логотип наноситься  шовкотрафаретним друком, офсетним або цифровим способом, тисненням фольгою або сліпим тисненням. Часто в елементах друку принта використовується УФлак, який вигідно виділяє окремі елементи логотипу або малюнка.

Для зовнішнього каширування використовується дизайнерський папір або крейдований папір з друком; для внутрішнього офсетний білий папір або дизайнерський, рідше мелований папір з друком чи тисненням.


Популярні питання:

👌 Яких розмірів круглі коробки можливо виготовити?

✓ Компанія «Goodwillpack» виготовляє коробки форми кришка + дно діаметром від 10 до 50 см та висотою від 10 до 50 см. Виготовимо шляпні коробки за вашими індивідуальними розмірами чи запропонуємо на вибір вже готові висічні штампи.

❤ Який мінімальний тираж?

✓ Мінімальний тираж шляпних коробок від 100 штук одного розміру. При шовкотрафаретному друці в 1-2 кольори, тисненні фольгою та готових штампах, можемо виготовити 50 штук. Важливо пам’ятати, що чим більший тираж, тим менша вартість і навпаки.

🔥 Як дізнатись вартість круглої коробки?

✓ Попередню вартість шляпних коробок можна дивитися в каталозі. Якщо необхідного розміру на сайті немає, то необхідно написати в Viber|Telegram|WhatsApp +380672331642. Після уточнюючих питань менеджер надасть вартість.

♻ З якого матеріалу виготовляються шляпні коробки?

✓ Основа круглих коробок – палітурний картон. Для зовнішнього каширування використовується межований папір з другом та ламінацією чи дизайнерський папір з тисненням логотипу або друком. Всередині білий офсетний папір чи дизайнерський.

🌟 Які способи нанесення логотипу на круглі коробки?

✓ Для невеликих тиражів оптимальний спосіб нанесення шовкотрафаретний друк та тиснення фольгою. Кольорові макети друкуємо офсетним способом. Способ кольоропередачі сmyk чи Pantone, з використанням матоваї ламінації чи УФ лаку.


Контакти

Адреса:

м. Київ, вул. Бульварно – Кудрявська 26, офіс 212

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (34 votes)