Виробництво капелюшних коробок

Виготовлені на замовлення круглі коробки фотографія

Виготовлення круглих коробок по індивідуальному замовленню

Круглі коробки – це універсальна, красива, практична упаковка для подарунків. Компанія «Goodwillpack» виготовить для Вас круглі коробки оптом діаметром від 10 до 30 см і ширше, висотою від 10 до 30 см і вище. Також може бути виробництво капелюшних коробок за Вашим індивідуальним замовленням потрібного параметру для бізнесу.

Мінімальний тираж від 50 штук!

Для швидкого зв’язку:

Тел: +38 (067) 233-16-42


Приклади наших робіт


Коробки круглі

Круглі коробки – подарункова упаковка для:

Аксесуарів, нижньої білизни, сувенірної продукції, косметики, кондитерських виробів, подарункових сервізів і т.д

Переваги круглої упаковки:

– виготовляється з обробленого міцного картону;

– висока міцність, що гарантує збереження поміщених усередину предметів;

– картон екологічно чистий і безпечний матеріал;

– зручна і практична – закривається кришкою;

– придатна до багаторазового використання;

– капелюшна однотонна коробочка красива сама по собі;

– може бути овальної і конусної форми;

– може бути з кришкою і без;


Популярні запитання

👌 З якого матеріалу виготовляються коробки?

✓ Круглі коробки (тубуси), як правило, виготовляються оптом з палітурного (пресованого) картону. Верх обклеюється дизайнерським або крейдованим папером з нанесенням логотипу компанії. Ручна робота.

❤ Який друк можливий на капелюшних коробках?

✓ На круглих (капелюшних) коробках з дизайнерського паперу частіше логотип наноситься тисненням золотою, срібною або кольоровою фольгою на кришці або будь-який інший частини, відповідно до затвердженого для замовлення макету, каширування. Також можливий варіант друку cmyk or pantone.

🔥 Який термін виготовлення?

✓ Термін виготовлення оптом залежить від їх розміру і тиражу. Середній термін виробництва 7 – 10 робочих днів з моменту затвердження макету і передоплати.

♻ Який мінімальний тираж?

✓ Мінімальний тираж виробництва картонних коробок без друку від 30 штук. Мінімальна кількість з друком від 50 штук. Важливо враховувати, що чим більше тираж, тим менше вартість.


Круглі коробки фото

Особливості виробництва капелюшних подарункових коробок

Правильно підібрані відтінки паперу і товщина, колірна гамма, фактура, дизайн і оформлення упаковки роблять її самодостатньою і не вимагають додаткових декоративних елементів. Попередньо пропонуємо виготовити висічний штамп.

Стильні малюнки, логотипи, слогани, емблеми виконані тисненням фольгою, особливої ​​печаткою, УФлаком роблять Ваш бренд впізнаваним.

Золоті та срібні люверси роблять більш фукціональноми та естетичними.

Стильний зовнішній вигляд подарунка підкреслюється додатково ручками з атласною і репсовою стрічками, декоративного шнура.

Для особливих випадків, щоб подарунок виглядав нарядно і святково, можна прикрасити стрічками і декорувати додаванням інших ексклюзивних і нестандартних елементів. Оформленням бантом, на магніті.


Круглі коробочки поза часом

Круглі картонні коробки асоціюються з аристократичними дамами 18-19 століть. Це модний вид упаковки чоловічих і жіночих головних уборів і рукавичок того дивного часу. І в наші дні за круглими коробками закріпився шлейф «капелюшних».

Кругла форма символізує нескінченність. І вже кілька років тренд в світі флористики. Це оригінальна, стильна, незвичайна обгортка для квітів.


Контакти

Адреса:

м. Київ, вул. Бульварно – Кудрявська 26, офіс 212

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (49 votes)