Упаковка вино

Упаковка для вина на замовлення з логотипом

Упаковка для вина відноситься до категорії преміум-класу. Такі подарункові футляри вибирають для упаковки селекційних вин і коньяків. Адже міцна і стильна на вигляд коробка прекрасне доповнення до елітного продукту. «Goodwillpack» виготовить якісну упаковку під вино, яка підвищить впізнаваність і гідно презентує ваш продукт.


упаковка для вина

Подарункова упаковка для вина

Вироби можуть бути декількох конструкцій:

– кришка + дно підходить для лімітованої партії подарунків;

– самозбірні на магнітах ідеальні для великої кількості елітної продукції. У розібраному вигляді футляри малогабаритні і легко транспортуються;

– створення роботи за вашим індивідуальним кресленням;

– коробка книга з внутрішнім ложементом для ексклюзивних корпоративних презентів.

Компанія «Goodwillpack» створить подарункову продукцію потрібної вам конструкції і параметрів. Для оптимізації витрат пропонуємо скористатися готовими висічних штампами, що дозволить скоротити витрати.


Матеріали та технології виготовлення

Часто у продажу і для корпоративних презентів використовують брендований пакет. Подарунковий паперовий пакет під розмір пляшки з дизайнерського картону або крейдованого паперу з нанесенням логотипу бренду виглядає стильно. Фактурний картон, тиснення золотою, срібною або кольоровою фольгою, конгревом, Уфлаком, друк шелкотрафаретом створюють багатий образ і передають тактильні відчуття. Якщо макет пакету (або зображення) багатобарвний і барвистий, то рекомендуємо використовувати крейдований папір. Атласні, репсові ручки, шнурок і люверси доповнять образ.

Красиво виглядає, коли пляшка загорнута в брендований папір або фольгу і зав’язана стрічкою. Таку пляшку можна просто подарувати одну або покласти в коробку.

Для середнього цінового сегмента можна використовувати самозбірні з мікрогофрокартону. Часто напої цього сегмента продаються в наборі з чарками або склянками.

Такі роботи виготовляються з додатковими конструкціями і застосуванням технологій:

– вирубана ручка, яка зручна для переміщення;

– отвір у верхньому клапані кришки створює цікавий образ напою;

– наявність віконця на лицьовій стороні дозволяє продемонструвати товар «обличчям»;

– внутрішній ложемент розділяє простір і дозволяє зберегти презентабельний вигляд.

Важливо відзначити, що картон більш крихкий матеріал і підходить для презентації і продажу в торгових залах і дбайливому даруванні. Гофрокартон більш універсальний і надійно захистить Ваш продукт. Якщо ваше завдання підвищити впізнаваність бренду, то каширування крейдованим або дизайнерським папером зробить упаковку яскравою і привабливою. Якщо важливо надати натуральності, зберегти зовнішній еко вигляд, то рекомендуємо флексо або трафатерний друк.

Подарункова упаковка з дерева і фанери виглядає як твори мистецтва. Залежно від цілей, які ставить замовник, можуть бути виготовлені у вигляді скрині, пенала, шкатулки або ящика. Пляшка в дереві підкреслюють елітарність і якість напою і привертають увагу багатством матеріалів і витонченою роботою. Логотип можна нанести друком, лазерним гравіюванням, різьбленням. Фурнітура у вигляді куточків, петель, замків і шкіри поставить останній штрих в образі.


Подарункова упаковка для вина

Компанія “Goodwillpack”

Фірмова упаковка надає будь-якому продукту і подарунку загадковості і солідності. Упаковка для пляшок елітного вина особливо важлива. Адже їх виробник пропонує покупцеві особливе ставлення. Дарує в якості подарунка або презенту значимим людям додаткову емоцію. Упаковка підкреслює цінність і високу якість самого напою і ставлення до людини, для якого підносимо подарунок або презент.

Компанія “Goodwillpack” пропонує виготовити упаковку унікального дизайну з необхідних матеріалів. Продукція в такій упаковці буде виглядати більш презентабельно.


Категорії продукції


Популярні запитання

👌 Із яких матеріалів виготовляеться упаковка для вина?

✓ Подарункова упаковка для пляшок вина може бути виготовлена ​​з дизайнерського картону, мікрогофрокартону, пресованого (палітурного), цілісного масиву дерева, фанери, шпону.

❤ Який мінімальний тираж упаковки можна виготовити?

✓ Ящики з дерева під вино від 1 штуки, з дизайнерського картону від 300 штук, мікрогофрокартону від 500 штук, з пресованого від 50 штук. Чим більше тираж, тим менше вартість.

🔥 Які види упаковки можливі?

✓ Для упаковки алкоголя можно использовать бумажный пакет с логотипом,  брендированную бумагу, картон, микрогофрокартон, дизайнерского и прессованного, фанеры, шпона различных форм.

♻ Який срок виготовлення упаковки для вина?

✓ Термін виготовлення замовлення залежить від тиражу і виду упаковки, складності конструкції і брендування. Середній термін виготовлення пакетів, самозбірних коробок з пресованого картону 7 – 10 днів.


Контакти

Адреса:

м. Київ бул. Лесі Українки 26 офіс 701

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (36 votes)