Коробки та пакети для взуття з логотипом

Коробки для взуття з логотипом виготовленні на замовлення зображення

Компанія Goodwillpack виготовить коробки для взуття з логотипом Вашого бренду.

Якщо вам необхідно якісно запакувати та презентувати продукт, для цієї мети підійдуть коробки з палітурного картону. Якщо ваша діяльність інтернет-продажі та важливо, щоб товар безпечно був доставлений клієнту або підбираєте упаковку за принципом «ціна-якість», то зручний варіант коробки з мікрогофрокартону (звичайного або кашованого).

Мінімальний тираж від 50 штук!

Для швидкого зв’язку:

Тел: +38 (067) 233-16-42

Виготовляємо такі форми упаковки: кришка + дно, з відкидним верхом, скринька, на магніті, з ручками або інших індивідуальних форм. Коробки можуть виготовлятися за Вашими індивідуальними розмірами або можемо запропонувати великий вибір готових штампів.


Приклади наших робіт

Основна функція якісних коробок і пакетів для упаковки взуття з логотипом – надійний захист від впливу зовнішнього середовища. І не важливо, товар продається у бутіку, магазині або відправляється поштою. При виборі якості пакувальних коробок і паперових пакетів важливо враховувати, хто працюватиме з упаковкою і в яких умовах. Упаковка з микрогфрокартону більше практична, а з палітурного картону (цілісна коробка) з дизайнерським папером або матовою ламінацією і каширована з ламінацією або УФ лаком вимагають до себе більш дбайливого ставлення.


Виготовлені на замовлення коробки із печаткою логотипу зображення

Упаковка для магазину взуття на замовлення

Пакувальні коробки для магазину взуття на замовлення можемо виготовити оптом в повному комплекті з пакетом, брендованим обгортковим папером, стрічкою і етикеткою. В папір можна упакувати окремо кожен ботильон і невеликі сувеніри, в якості презентів. Від того, як ви відноситеся до ваших клієнтів, наскільки вкладаєтеся в якість упаковки і сервіс, залежить лояльність до бренду. Якщо консультанти уважні до покупців, то вони з радістю залишають гроші у вашому шоу-румі або магазині.

Пакети для магазину взуття на замовлення зручне і практичне доповнення до коробки. У пакеті туфлі або чоботи зручно нести до машини або по місту. Також пакет або сумка може використовуватися повторно, а це ще не один раз потрапити на очі потенційним клієнтам і запам’ятатися. Кур’єрські пакети виготовляємо з картону, крейдованого паперу, дизайнерського картону або крафт паперу. Окрім друку, ефектно виглядає конгрев і тиснення фольгою на пакетах різних розмірів і форм. Можливі зав’язані або вклеєні ручки шнурок, атласна або репсова стрічка. Добре виглядають люверсы і додаткові висікання для бантів.Изготовленная на заказ брендированная упаковка с логотипом изображение

Брендована упаковка на замовлення

Брендована упаковка для взуття виготовляється з високоякісних матеріалів, на сучасному друкарському і висічному обладнанні. Виготовимо  бюджетні пакувальні коробки  з микрогофрокартону (роздільні) за допомогою флексодруку і способу передання кольору Pantone. Мінімальний тираж (опт) від 500 штук. Це самосборні мобільні коробки, які зручно зберігати і швидко збирати при необхідності. Коробки кашировані більш високої якості. Спосіб нанесення друку офсетний. Мінімальний наклад від 500 штук. Можливо фольгування (тиснення фольгою чи сліпе), уфлак, матова або глянсова ламінація, захисний лак, конгрев. Спосіб нанесення кольорів cmyk або Pantone. Коробки можуть бути цілісні і роздільні.

Гарна, добротка упаковка для бренду взуття показник серйозності компанії і рівень відношення до своїх покупців і баєрів. Виправдають очікування коробки з палітурного картону. Мінімальний тираж можливий від 100 штук. Це упаковка, яка збирається руками і клієнт приймає їх вже в готовому вигляді. Залежно від розміру, спосіб друку цифрового, шелкотрафаретный, офсетний. Для каширования використовується дизайнерський або крейдований (мелований) папір.Пропонуємо виготовлення оптом упаковки для жіночого взуття (туфель, черевик, чобіт) по ваших індивідуальних розмірах. Також запропонуємо вибір готових штампів, які є в наявності. Їх можна використати для оптимізації витрат. Регіон доставки – Україна. Виготовимо коробки великих розмірів для батильенов і маленькі розміри для дрібних сувенірів.Окремо хотілося б звернути увагу на коробки з микрогофрокартона і палітурного картону з ручками. Це оптимальна упаковка для магазину взуття з логотипом на замовлення.

Популярні питання:

👌 З якого матеріалу виготовляються коробки для взуття?

✓ Основна функція коробок – зберегти товар при транспортуванні і товарний вид упаковки. Таку функцію гарантує щільний, цупкий картон. Упаковка виготовляється з палітурного картону або микрогофрокартона.

❤ Які форми коробок можна виготовити?

✓ Виготовляємо коробки індивідуальних розмірів і форм. З палітурного картону поширені форми кришка + дно, на магнітному клапані, на стрічках, слайдер або круглі. З гофрокартону часто використовуються форми кришка + дно, з відкидним верхом, слайдер.

🔥 З яких матеріалів можливе виготовлення пакетів для взуття?

✓ Пакети для взуття частіше виготовляються з картону або крейдованого (межованого) паперу, дизайнерського картону, крафт паперу.  Крейдований папір і крафт більше бюджетні по вартості, дизайнерський картон і картон – це висічні пакети більшої вартості.

♻ Який друк наноситься на коробки і пакети?

✓ Можливі способи друку логотипу : цифровий, офсетний, шелкотрафаретный, флексодрук. Спосіб нанесення залежить від особливостей макету, форми коробки або пакету, матеріалу і тиражу. Спосіб перенесення кольорів cmyk або pantone. Також логотип наноситься тисненням фольгою, сліпим тиснення, конгревом, уф лаком.

🌟 Як довго тримається друк на пакетах і коробках?

✓ Після друку логотипу на пакети і коробки обов’язково наноситься глянцева, матова або софттач ламінація, захисний лак, за допомогою яких друк захищений від стирання. Виключення складає крафт папір, на який ламінація не наноситься унаслідок високої вбираності фарби.


Контакти:

Адреса:

м. Київ, вул. Бульварно – Кудрявська 26, офіс 212

пн – сб з 10.00 до 19.00


5/5 - (40 votes)